Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 paź 2007, 11:37

agnieszka01.04, tylko ze ten kaszelek to juz od 2 dni ma, myslalam ze mu przejdzie, ide dzis do lekarza, ale pojde na poradnie dzieci zdrowych bo powiem lekarce ze ja nie jestem pewna czy on jest chory. dam znac po wizycie. uciekam ubierać Szymcia.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 paź 2007, 12:16

Kurcze i nie nastawilam sobie budzika! :-D
Agnieszka Darus slodziutki i Ty przeslicznie wygladasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eve pewno ze skontroluj co to jest, daj znac po wizycie. Jasiowi tez zdarza sie kaszel ale rzadko i ja mysle ze on tak oczyszcza sobie gardelko. Bo jakby mu cos bylo to chyba kaszlalby czesto a on raz na kilka dni.

Kocura ja tez jestem spioch...

Sorki ze tak "po lebkach" ale lece na spacerek, a na dodatek Jasiu domaga sie jedzenia.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 paź 2007, 13:12

wróciliśmy
osłuchała go dr i powiedziała ze jest zdrowy
ale na wszelki wypadek jakby kaszel sie nasilil dala syrop eurespal i calcium w syropie
siedzimy dzis w domku
chyba na spacer juz nie pojedziemy
zaraz kłade małego na brzuszek

[ Dodano: 2007-10-30, 14:09 ]
ale tu cisza :ico_placzek:
piszcie cos kobietki
ja tylko zaglądam co u was a tu nic nie naskrobane
a teraz musze uciekac bo przyszla gra z allegro mojemu M i juz mu sie gebula śmieje ze bedzie gral w sieci z innymi :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 paź 2007, 15:32

Wrocilam ze spacerku, sliczna pogoda, sloneczko swieci, zero wiaterku, tylko troszke chlodniutko 7 stopni, dziwne ze jeszcze o tej porze nie ma tu sniegu :ico_noniewiem:

Kurcze jak to jest ze sprzatam tak czesto a zawsze jest cos do zrobienia...

a pisalam ze chyba dostalam @?? Lipa jak nie wiem...

[ Dodano: 2007-10-30, 14:32 ]
Kurcze i zapomnialam, dobrze ze Szymulkowi nic nie jest!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 paź 2007, 15:34

no mam chwilke czasu bo M pojechal do swojego brata a Szymusia polozylam spac, ciekawe ile pospi bo cos dzis marudny moze przez to ze wczoraj kupki nie zrobil a dzis tylko taka małą..hmm no nie wiem daje mu herbatke na trawienie i mam nadzieje ze mu ulży bo normalnie karmie go co 30min, chyci cyca possa ladnie 2min i puszcza i w ryk i nawet nie da sobie włożyc spowrotem po prostu nie chce i tyle a za chwile znow ciagnie i tak w kolko, kurde nie wiem co mu jest :ico_olaboga:

a wy gdzie sie podziewacie?
nie mam z kim pisac a teraz mam chwilke wolnego czasu i to nie wiem na jak długo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-30, 14:35 ]
o Dominisia sie pojawila :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-30, 14:43 ]
no i Dominisia mi uciekła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 paź 2007, 18:04

eve81, to bardzo dobrze,że Szynuś zdrów! A i Ty się uspokoiłaś!
Dominisia, a ja mam nadzieję,że u nas to nieprędko zobaczymy śnieg... Nawet nie chcę myśleć o zimie, brr...
Zapisałam dziś Zuzannę do szczepienia- idziemy 5 listopada.

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

30 paź 2007, 18:49

jestem i ja :-)

już po spotkaniu z byłym :-) było ok, Julcia zadowolona, on też, ale widziałam że się wzruszył tym spotkaniem :ico_noniewiem:
gorzej ze mną, ja nie wiem chyba mam baby blues :ico_placzek: ale poważnie mówię, coś się dzieje złego ze mną, najgorsze że zdaję sobie z tego sprawę :ico_placzek: wszystko robię co powinnam, ale czasami najchętniej bym usiadła gdzieś w kącie i płakała :ico_noniewiem: dziś już wogóle czuję się zdołowana :ico_placzek: Julci nie ma, co jest bardzo ciężkie dla mnie, pomimo obowiązków, W. dziś znów musi wyjechać i wraca jutro w nocy :ico_noniewiem: zostaję sama jak palec...naprawdę mam doła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: nie chcę rozmawiać o tym z W. bo wiem że żeby mógł to by przy mnie został, ale nie może i nie chcem żeby w trasie myślał co tam się ze mną dzieje :ico_noniewiem: przynajmniej u mogę się troszkę wyżalić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-10-30, 17:51 ]
EVE cieszę się że z małym ok i jesteś spokojna :ico_brawa_01:

a może to ta zgniła pogoda tak na mnie działa...strasznie dziś było u mnie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 paź 2007, 19:40

Kocura Bura, ale Zuzia duża już na tej fotce w podpisie :ico_szoking:

agnieszka01.04, głowa do góry, napewno jest Ci ciezko i bedziesz myslala o Julci, tymbardziej ze zostajesz na noc sama z Darusiem, no ale nocka szybko zleci i znow bedziecie razem :ico_brawa_01: a ten zły nastrój to :502:

a mój Szymulek śpi, normalnie twardo zasnął
marudził, wiec włozylam go do fotelika i odwróciłam od siebie dalam smoczka i pieluszke i sie uspokoil tak sobie lezal az zasnąl i spi do tej pory :ico_szoking: juz nawet kolezanka zdazyla sie wysiedziec u mnie na kawie a on caly czas spi...jak wstanie to bedzie kąpanko.

a i dzisiaj lekarka zważyła malucha, Szymus waży prawie 5kg :-)

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 paź 2007, 20:32

No to jestem :)

Eve ja juz tak mam ze zjawiam sie i znikam :)

Kocura ale masz slicznotke, no no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Agnieszka dobrze ze napisalas co Cie dreczy. jak sie czlowiek wyzali to od razu lepiej. Poplacz sobie jesli musisz, a potem glowa do gory!! Kazdemu zdarzaja sie lepsze i gorsze dni!!

A czy dzis byla tu moja ukochana eSKa?? :-D

Moje dzieciatko juz odlatuje, a matka za chwilke bedzie brutalna i je rozbierze :-D Wczoraj kupilam Jasiowi w H&M koszulke i spodenki bo byly 50 proccent tansze :ico_brawa_01:

Mialam sie zapytac jakiego rozmiaru pampersow uzywacie??

[ Dodano: 2007-10-30, 19:33 ]
no i brawa dla Szymonka za wage :ico_brawa_01: Ja 9 ide na szczepienie to sie dowiem ile wazy moja najmniejsza Kluseczka :-D

ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

30 paź 2007, 21:09

hej dziewczyny, wrocilam niedawno z radomia z usg bioderek, wszystko jest dobrze. mam tylko kontrolnie przyjechac za 2 m-ce.

Za to wkurzyl mnie gosciu ktory sie wepchnal przede mnie (mozna robic tam usg doroslym) i jeszcze pyskowal. :ico_zly:

zaraz kapie michalka, zmykam bo zaczyna marudzic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość