Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

07 maja 2008, 14:26

sarah, dzieki za dobre rady.....ale masz zapał w tym jedzeniu befsztyków :ico_szoking: co sie nie robi dla dzieciątka

mikkado1, i tobie dziekuje..a tą herbate to w aptece sie kupi?? jak smakuje??bo jak niedobra to nie ma szans zebym piła

kurde..dziewczyny ..sama nie wiem co z tymi moimi nogami...w sumie brzuch mam mały..nic jeszcze nie pzytyłam a taki ucisk czuje...w pierwszej ciąży to tak mnie nogi nie bolały nawet w 9 miesiącu......powiem wam ze ból czasem mam taki ze placze po prostu
najgorsze jest to ze przeciez nie bede siedziec z matim w domu ..jest cieplo...trzeba chodzic na spacery....czy na plac zabaw.....i tam tez musze sie za nim nalatac

ok..dosc tego narzekania...ide za tyzien do ginka ..moze on cos poradzi

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

07 maja 2008, 22:29

Witam dziewczynki, wpadłam tylko na sekunde bo jakos ostatnio po tym weekendzie nie mam na nic czasu.Marze juz tylko o tym zeby było po tym weselu bo naprawde te przygotowania mnie wykoncza. Po pracy ciagle gdzies jezdzimy cos załatwiamy i w ogole. Jeszcze dzis sie dowiedzialam ze kilka osob mi nie przyjdzie i troszke sie zmartwiłam bo miałam nadzieje ze jenak beda. No coz mówi sie trudno zyje sie dalej :-)

Awatar użytkownika
sarah
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 02 maja 2008, 11:43

08 maja 2008, 14:49

iza, z tymi befsztykami to średnie poświęcenie. I wiesz co? raczej robie to dla siebie, żeby sie nie faszerować tabletami albo co gorsza zastrzykami - te w ogóle odpadają, w imię żadnej wyższej konieczności ani sprawy nie wchodzą w grę. Nie mam, może niestety, "poświecenie" na drugie imię ;-)

[ Dodano: 2008-05-08, 14:51 ]
wiola85, przygotowania do ślubu to jakaś niewyobrażalna harwka. sama nie mam takich doświadczeń, ale jak sobie przypomnę akcje mojego brata latem zeszlego roku to wiem na czym to polega... należałoby wspólczuć. A to taki miły i bezstresowy dzień ma być, szkoda że okupiany taką wcześniejszą ofiarą ;-)
Będzie dobrze i pięknie, zobaczysz :-)

Awatar użytkownika
mikkado1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 09 kwie 2008, 19:21

08 maja 2008, 19:09

iza tę herbatę kupisz w więksości sklepów spożywczych, jesli lubisz herbatę zieloną i czerwoną to i tą z pewnością wypijesz, jest dość lagodna w smaku. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

09 maja 2008, 01:38

cześć dziewczynki jakos nie moge spac i weszlam sobie na forum by poczytac co tam u was sie dzieje, rzadko bywam ciagle mi cos wypada przewaznie to praca a po niej to jestem tak zmeczona ze naprawde nic mi sie sie nie chce g:\ . w nastepny wtorek ide do lekarza troche sie martwie czy dzidzius jest zdrowy czy dobrze sie rowija,zrobia mi wszystkie badania i wyniki z usg, taka pierwsza wizyta w szpitalu, zrobia mi full service :ico_haha_01: ciekawa jestem czy bedzie juz widac plec dzidziusia. Buziaki dla was wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

09 maja 2008, 09:52

adia26 nie martw sie na pewno bedzie wszystko dobrze :-D Ja tez za kazdym razem jak ide do lekarza to mam jakies obawy. Rowniez na wtorek mam wyznaczona kolejna wizyte, z tego co obliczyłam to chodze tam na kontrole co 3 tygodnie.
sarah te przygotowania do slubu to naprawde jest istna orka :-) ale jeszcze troszke wytrzymam, a potem ide na 2 tygodnie urlopu i bede lezec do gory brzuchem i odpoczywac :ico_brawa_01: chociaz nie bardzo bo jeszcze musze moje rzeczy przetranspotowac z mojego domu do domu mojego przyszłego męza :ico_placzek: Chyba oszaleje :ico_olaboga: tyle dobrze ze to nie jest daleko, bo mieszkamy w tej samej miejscowosci :-D

To milego dnia panienki wam zycze :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 maja 2008, 11:27

:-D W I T A M hahahah mam neta ale co z tego jutro raniutko o 6 odlatuje do Polski :ico_brawa_01: ale zglaszam sie dzisiaj zebyscie o mnie nie zapomnialy :ico_brawa_01: brzuch rosnie z dnia na dzien a dziecko rusza sie coraz czesciej-czasem nawet kilka razy w ciagu dnia-nie lubi jak podskakuje -zaraz dostaje silnego kopniaka-wiec jak sie nie odzywa to pobiegam troszke albo poskacze i zaraz mi mow,,mama uspokuj sie juz,,a tak generalnie to czuje sie swietnie :ico_brawa_01: mam nadzieje ze lot samolotem tez mi i malenstwu nie zaszkodzi :ico_sorki: a 15.05 mam USG w Polsce wiec juz mam nadzieje sie dowiedziec czy chlopiec czy dziewczynka :ico_brawa_01: dam znac jak tylko bede u siostry o dorwe sie do neta co tam siedzi w brzucholku :ico_oczko: trzymajcie sie cieplo,dbajcie o siebie i brzuszki i do uslyszania :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 maja 2008, 09:53

Czesc marta :-) udanego pobytu w kraju zycze :-) i czestych kopniaczkow od maluszka :-D
i czekamy na wiadomosc o tym kogo nosisz pod serduszkiem :-)

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

12 maja 2008, 10:33

witam serdecznie , spodziewam się pierwszego maluszka termin mam na 1 pażdziernika bardzo prosze o wpisanie mnie do listy :-D :-D :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

12 maja 2008, 14:42

slonko2008, witaj i gratulacje :ico_ciezarowka:

mmarta81, udanego pobytu......daj nam szybciutko znac co ta nosisz w brzuszku

adia26, i ty daj znac czy to chlopczyk czy dziewczynka

ja mam usg 28 maja

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość