Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 cze 2008, 12:06

witam :))
katrin, bidulek z Antosia..ale nie martw sie ..wszystko bedzie dobrze ..to napewno jakas mala infekcja... a 20 krotnie to wcale nie znaczy ze jest cos bardzo powaznego...przy zwyklym katarku moze byc taki wynik tez ...iw_rybka, zazdroszcze Wam tego plażowania echh :Ddelicja, ja kacprowi czyszcze ząbki specjalna szczoteczka z silikonu dla takich maluszkow ...innej nie chce do ust wziasc...zreszta mycie zębów to dla niego tragedia najgorsza na swiecie :Dkamelek1, Kacpo jak sie denerwuje to sie rzuca nie patrzac na nic co za nim stoi...ale ja go grzecznie klade wtedy na podloge i odchodze od niego... wtedy nerwy natychmiast go opuszczaja i sie podnosi :D leci do mnie i dzióbka daje hihi :Dcaro, w drugiej ciąży wczesniej czuje sie motylkowanie wiec pewnie czujesz dobrze :D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

11 cze 2008, 12:14

RYBKO nic dziwnego że juz bys chciała byc na swoim wiec zycze żeby udało sie wam jak najszybciej
MRÓWECZKO a co do wymiotów to nie badz taka niecierpliwa bo mi się zaczęły w 4-5 tygodniu w obu ciązach z martynka nawet w 6 dopiero
DELICJA marti myje zabki szczotka i pasta ale zdarza sie ze nie chce a ma 4 na dole i 4 do góry czyli 1 i 2 i do góry dwie 5
KATRIN trzymam kciuki żeby to nie było nic grożnego ucałuj Antosia od nas kwietniaki to silne dzieciaki więc się nie martw

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

11 cze 2008, 12:31

Lenka też myje slicznie ząbki sylikonowa szczoteczką , i tylko mówie Lenka myje zabki i ona buźke otwiera i szoruje , ale wymyjecie taka pasta dla dzieci?? a co z ta past a połykają?? enka ma tylko 4 zębole ale chce ją juz uczyc że cos sie w tej buzi robi z ząbkami

Katrin spoko kochana bedzie wszytstko dobrze z Antosiem nie martew sie

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

11 cze 2008, 14:44

hejka, moje dziecko nie chce jeść, a już pić to nic a nic, taki gorąc a ona nic nie pije :ico_placzek: co chwila nowy problem. wczoraj miałam taki zjebany humor, tak mnie zdołowała ta alergolog. Jeszcze u nas niestety jest tak, że Ola nie chce gryźć ma taki odruch wymiotny, kiedyś mi sie tak zadławiła, że aż mi serce stanęło, potem wszystko zwymiotowała, nie wiem jak ją mam tego nauczyć, a lekarka głupia każe mi na siłę uczyć, no tak tylko że ona się dławi jedzeniem :ico_placzek:

katrin kochana, ja wiem,że to nic poważnego i wiadomo, że przy stanie zapalnym normy muszą być przekroczone, także wyleczycie to i wszystko wróci do normy. Wszystko będzie dobrze.


no dobra Ola zasypa a ja idę jej ugotować pulpeta.

jeszcze lekarka do mnie gada, że wszystko może Pani jej dawać prócz mleka, nonono, jak dużo produktów zawiera mleko, nie mogę śmietany, nie mogę ciastka, nie mogę jogurtu, ja pierdolęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę na samym mięsie chyba będzie i nutramigenie pierdolonym.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

11 cze 2008, 17:57

hmmm Delicja...nie zlosc sie ..ciesz sie ze nie ma alergi juz na wiekszosc produktow na jakie miala... i wiesz co.... pomysl co by bylo gdyby Ola nie miala alergii a zamiast niej jakąś bardzo powazna chorobę...wiele dzieci jest naprawde bardzo chorych i musza zyc...a to co maja nasze dzieciaki to naprawde pryszcz.Wczoraj poznalam mamę Kasi... Kasia ma dzieciece porazenie mozgowe i epilepsje... wyglada okropnie,slini sie ,nic nie rozumie...ma 2 latka,nie chodzi , nie mowi... to jest dopiero tragedia...Bardzo zal mi tej małej i jej rodziny...ale w myslach dziekowalam Bogu ze moje dziecko jest zdrowe...bo zapalenie ucha czy katar da sie wyleczyc szybko......alergia pokarmowa minie...juz za pol roku nie bedziesz nawet o niej pamietala ...głowa do góry...bedzie tylko lepiej...nie ma co sie stresowac...trzeba sie cieszyc z tego co sie ma :)

jesli chodzi o ząbki to roczne dzieci nie powinny uzywac szczoteczek takich jak starsze...szczoteczki musza byc albo bardzo miekkie albo z silikonu zeby nie uszkodzic slabego jeszcze szkliwa...a pasty do zębów nie powinny uzywac zadnej.Kacpo ma juz wszystkie ząbki ale myje je bez pasty...raz na tydzien polewam mu odrobinke fluoru dla maluszków na szczoteczke i to w zupelnosci wystarczy narazie...

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

11 cze 2008, 18:23

katrin niemarw sie bedzie dobrze to pewnie tylko jakias infekcja...a mrówkow bedzie wiecej wkoncu musi byc tyle ile mrówków hehe :-D

delicja, posłuchaj Mordeczki i sie tak niedenerwuj...ciesz sie ze masz zdrowe dziecko,a alergia szybko minie...

kamelek pasty to wiekszosc Eryk połyka...ale to nieszkodzi...nauczy sie to bedzie pluł... :-D na poczatku mylismy sama woda jak mial pare zabkow...

M0rD3CzKa, a my myjemy pastą...taka dla maluchow i szczoteczke z silikonowej na taka dla małych dzieci tez juz dawno zmienilam...zreszta tutaj tak zalecaja...
A tak na marginesie...KACPI MA WSZYSTKIE ZEBY :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-06-11, 18:35 ]
chciałam coś jeszcze napisac ale mnie Erk dopadł tzn cyca heh

Od jakis 3 dni Eryk ma taka jakby biegunke...piernie to taka kupowa woda leci i nawet miał jakas fasole a niejadl ostatnio i wogóle taka wodnista kupka i z 5 razy dziennie potrafi...i tak sie zastanawiam od czego...owoce, picie...niewiem coz to :ico_olaboga:
moze sie wody w morzu opił albo co :ico_noniewiem:

Syla oj tam ja mdłosci niebede miala :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

11 cze 2008, 20:32

caro - podobno w 2 ciazy szybciej czuc ruchy ale nie wiem ile w tym prawdy :ico_wstydzioch:

katrin - zdrowka dla Antonia :ico_olaboga:

M0rD3CzKa, moze wpadniesz w odwiedziny? Z Koszalaina do mielna na pelne morze jest jakies 20 km :-D

syla75, dzieki :ico_sorki: :ico_sorki:

delicja, ja tam nie wiem ale moze ty wez sama sprobuj tym mlekiem tak jak ci pisalam,od jednej kopystki albo zapyatja innego lekarza,bo ta twoja jest jakas dziwna :ico_zly:

M0rD3CzKa, co do tych szczoteczek i past to ja nie wiem.My kupilismy w aptece taka silikonowa nakladke na palec razem z pasta w komplecie,i tam bylo napisane,ze dla cieci od 6 m-ca zycia :-D A teraz kupilam mu juz druga szczoteczke dla dzieci powyzej roku :ico_brawa_01:

Mróweczka, a to Erys jeszcze cycochuje :ico_szoking: ???Szczesciarz :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

11 cze 2008, 23:16

cześć Laski
Ja tylko na chwilkę, idę już spać. Nie bardzo pamiętam co która napisała, niestety pamięć już nie ta :ico_oczko:
Jedno co pamiętam na pewno: Mróweczka, idź Ty do lekarza i spytaj go, bo ja słyszałam wiele razy, od wielu osób, że w ciąży nie wolno karmić piersią! Może stąd Eryk ma takie kupkowe problemy :ico_noniewiem:
My zęby myjemy tak jakby normalnie- szczotka, pasta, z tym, że ja na początku jej szoruję a potem ona sama, myśli, że myje, a z tego co widzę to pucuje język najbardziej :-D
Katrin, cieszę się, że wypoczęłaś i martwię o Antosia... ale będzie dobrze, nie martw się na zapas. Mówimy Ci to my- kwietniówki,a my wiemy najlepiej przecież :-)
Caro, jejku, ale Ci fajnie z tym motylkowaniem :-D I mi się przypomniało jak to piękne uczucie było. Pewnie dłuuugi czas minie zanim znów sobie przypomnę. I prawdziwi z Was kibice widzę :ico_haha_02:
Jutro postaram się odrobić resztę postów :ico_sorki: Sorki, ale miałam ciężki dzień.
Papa

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

12 cze 2008, 09:47

Cześć dziewczynki :-) :-) :-)

Katrin tak mi przykro, mam nadzieję,ze to nic poważnego, będzie dobrze, zobaczysz!

Mróweczko ja też słyszałam,żeby nie karmic jak się zajdzie, ale nie wiem ile w tym prawdy a ile zabobonu :ico_noniewiem:

A co do imion to teraz jestem happy bo wybieram ja :-D :-D , przy Oskarku to G. sie uparł to się w końcu zgodziłam, ale zaznaczyłam,ze przy drugim wybieram ja :-D , a on głupi chyba myślał,ze chyba pozostaniemy przy jednym dzidziusiu :-D albo,ze to tak szybko nie będzie :-D , juz ki marudził,zebym mu pozwoliła wybierać, albo chociaż pomóc, a ja :ico_nienie: :ico_nienie: :-D :-D :-D , na razie dla chłopca tylko mam Filip!

Mordko fajnie ,że w końcu częśćiej wpadasz :-) :-) , bo0 trochę smutno tu było bez Ciebie :ico_placzek:

Delicja głowa do góry, będzie dobrze i przeczytaj to co mordka napisała, nic dodać nic ujać1

A co do zębów to mój synek jest wyjatkowym brudaskiem bo wogóle nie chce czyscic zębów :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , ewentualnie pogryzie szczoteczkę :-D

Rybciu a jak u Was z nocnikowaniem dalej idzie?

Jutro w końcu USG :-) , już nie mogę sie doczekać!

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2008, 10:15

Kolka, a czym to taka zmeczona jestes,he?? :-D Opowiadaj co robisz:)

caro, no raczej raz dziennie kupke mamy w nocniczku.Sadzam go 3 razy albo dwa.Jak nas nie ma w domu caly dzien to lipa.Zawsze rano i po poludniu siedzi i powiem szczerze,ze lubi siedziec.Oglada wowaczas tv nawet pol godziny ;p;p;p

Teraz mam inny klopot - nauczyl sie wlazic na lozko i wczoraj mi juz 5 razy spadl :ico_olaboga: Nisko jest i miekka wykladzina wiec tylko na strachu sie konczy :ico_oczko:
Slodko to wyglada,bo wychodze np do toalety,wracam a tu moj syn lezy na lozku,glowa na poduszkach a w raczce balon na patyku i usmiechajac sie do mnie slodko,macha balonikiem.No smialam sie dobre 5 miut :-D
Albo staje i patrzy w okno,macha do ludzi i krzyczy do zwierzatek :ico_szoking:
A niestety jak zloze kanape to i tak wchodzi i czesciej spada bo ma mniej miejsca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-12, 10:16 ]
aha - no i zazdroszcze USG,wyludz zdjecie i nam tez pokaz:)))))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości