NICOLA_1985

26 sie 2012, 09:11

muszę Hani powiedzieć jak zobaczy gdzieś małego kotka żeby wzięła to A już jej z kotkiem nie wygoni :-D
o proszę ! :-D świetny pomysł... i niech jeszcze i kotek i ona zrobią te oczka ze shreka :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Obrazek

lilo

26 sie 2012, 09:12

NICOLA_1985, powiedziałabym, że takie urocze brzydale z twoich kotków :ico_oczko: Fajne łaciatki :ico_brawa_01:


Tych sfinksów nie mogę przetrawić, one wyglądają jakoś tak jak kupka nieszcześcia, smutno niesamowicie.
Ale mnie kot to mruczący kłębuszek mięciutkiej sierści, taki golas nie wpisuje się w tą definicję zupełnie :ico_oczko:

A to ogłoszenie jest w ogóle niemożliwe - napisane że kotek przyjaźnie nastawiony do ludzi i takie zdjęcie z morderczym spojrzeniu które mówi - "patrz co mi zrobiłeś człowieku" :ico_haha_01:

Obrazek


Moim rodzicom przybyła kolejna przybłęda, był strasznie dziki, oswoił się ale nieufność w nim drzemie. Oba koty się polubiły i żyją zgodnie choć to oba kocury.

Jula jest całkowicie zakręcona na punkcie kotów po mamusi więc szczęśliwa jest teraz do kwadratu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sie 2012, 09:23

NICOLA_1985, taka minka to na pewno by była,albo Hania zaraz w płacz :-D
Ale mnie kot to mruczący kłębuszek mięciutkiej sierści, taki golas nie wpisuje się w tą definicję zupełnie :ico_oczko:
to tak jak u mnie :-)

NICOLA_1985

26 sie 2012, 09:29

lilo moja siostra ma dwa takie koty i to jak wyglądają nie ma nic wspólnego z i cudownym charakterem.... a tak serio z bliska na zywo są na prawdę słodkie... mi na zdjęciach też nie bardzo się podobają ale na żywo to zupełnie co innego.. a zdziwi Cię to, że one nie są całkiem łyse.. one mają futerko takie jak zamsz , jak się je głaszcze to są w dotyku takie delikatne i aksamitne.... a jeśli chodzi o ich sposób bycia to są bardziej jak psy niż jak koty sfinksy to połączenie tych kotów które ja bede miała z devon rexem, wszystkie 3 rasy są w czołówce ras które mi najbardziej przypadły do gustu jeśli chodzi o cechy charakteru . nie są to koty grzejące pół dnia kanapę, chodzą krok w krok za właścicielem i chcą brac czynny udział w różnych czynnościach .. "pomagać" :ico_oczko: miałam okazję spędzić ze sfinksami kilka tygodni 24h na dobę i je obserwować .. bezcenne :-) nie zasłużyły na opinię "szczurów"

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

26 sie 2012, 10:55

anetka607, no przez ten płaski nosek rzeczywiście może tak sapać tak jak mopsy ,na pewno trzeba być na tym tle uczulonym :ico_sorki:
nie zasłużyły na opinię "szczurów": ico_haha_02: ale i szczurki łyse tez potrafią być cudne :ico_haha_01:

bywa że na animal planet oglądam wszystko o kotach i powiem tobie że gdybym mogła sobie pozwolić to tez kupiłabym sobie takiego ślicznego cudaczka :-)


ja mam zwykłe takie dachowe albo jak kto woli europejskie kociaki :ico_oczko: Gwiazdunia jest z nami już dwa lata i mamy ją tez "od dziecka "bo zawitała do nas gdy miała 5-6 tygodni,zmalałam ją poprzez neta i jeszcze szczęście nam dopisało bo babka mieszkała bardzo blisko nas więc nie musiałam gdzieś tan hen daleko jechać po nią :ico_haha_01:
a Lucio tez do nas fajnie trafił :ico_haha_01: znajomej okociła się kotka i szukała domu dla 3 kotów więc powiedziałam jej że już znalazła domek dla niej bo to miała być kotka :ico_haha_01: na następny dzień poszłam do weta i okazało się że to facio jest :ico_haha_02: we wrześniu ma być już kastrowany :ico_oczko:

a jak radzicie sobie z obcinaniem kocich pazurków :ico_haha_01:

u nas Lucio to jeszcze jakoś idzie mu ściąć ale starsza to bywa że idziemy do weta , z małego przytulnego kotka robi się z niej wielki tygrys gotowy do ucieczki i cięzko jest ja utrzymać :ico_haha_02:
muszę Hani powiedzieć jak zobaczy gdzieś małego kotka żeby wzięła to A już jej z kotkiem nie wygoni
hehehe na pewno serducho mu zmięknie :ico_haha_02:

[ Dodano: 26-08-2012, 11:03 ]
anetka607 napisał/a:
zgubil 3 swoje myszki, caly dom obszukalam i nie ma :ico_olaboga:
nie zgubił tylko dobrze schował :ico_oczko: :-D sam znajdzie
no właśnie :ico_haha_02: na pewno znajdzie sie :ico_haha_01:
mu do tej pory nie wiemy gdzie się podziały piłeczki :-D pewnie znajdą sie przy okazji remontu domu :ico_oczko: za to wędka z piórkiem była schowana przez kota pod kanapą ,przy okazji jej odsunięcia znaleźliśmy to :ico_haha_01:

lilo

26 sie 2012, 11:18

lilo moja siostra ma dwa takie koty i to jak wyglądają nie ma nic wspólnego z i cudownym charakterem...
B. możliwe ale jednak własny zwierzak powinien i cieszyć oko właściciela, więc jak piszesz to wszystko kwestia gustu :ico_oczko:
Może jakbym miała okazję z nimi obcować to bym się też zakochała w tych brzydalach, czasem gust się wtedy człowiekowi zmienia :ico_oczko:

NICOLA_1985

26 sie 2012, 18:08

jak mi siostra pokazała te koty na zdjęciach(na fb) jak je kupiła to zrobiłam takie oczy: :ico_szoking: i se pomyślałam " o Boże... co to jest??????????" nie byłam przekonana do ich wyglądu ale zakochałam się w nich jak je zobaczyłam na żywo :-) więc wydaje mi się, że nie trzeba oceniać książki po okładce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lilo

26 sie 2012, 19:40

wydaje mi się, że nie trzeba oceniać książki po okładce
Ale ja nie oceniałam jego charakteru tylko właśnie tą okładkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

26 sie 2012, 22:25

to A już jej z kotkiem nie wygoni :-D
- hehe :-D
i takie zdjęcie z morderczym spojrzeniu które mówi - "patrz co mi zrobiłeś człowieku" :ico_haha_01:
- fakt :ico_oczko:
ja mam zwykłe takie dachowe
- ja tez mam takiego,bida urodzony na szmatach w warsztacie samochodowym,jak go dostalam smierdzial smarami - byl chory,weterynarz powiedzial,ze gdybysmy go nie przygarneli i do niej nie przyprowadzili,na pewno by zdechl - jest niesamowice wdziecznym kotem,mimo,ze kastrat :ico_oczko: Bardzo cierpliwy do dzieci,na ulicy wita sie z nami jak pies - wystarczy autem podjechac,jak jest w domu,to przybiega do drzwi,jak wchodze - jest naprawde super.

Mielismy jeszcze koteczke,totalna wariatke,przybleda - niestety musielismy ja na wies wywiezc,bo drapala dzieci - szkoda,bo byla sliczna :ico_noniewiem:
a jak radzicie sobie z obcinaniem kocich pazurków :ico_haha_01:
- teraz juz super,bo piersze razy do weterynarza chodzilam,bo balam sie,ze mu krzywde zrobie :ico_wstydzioch:

a tu maly Zgredek :-D

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us



Bardzo byl cierpliwy i pozwalal Andrzejkowi na wiele i nigdy go nie podrapal,jak byl zly to krecil nerwowo ogonem a jak juz przegial synek,to kot go pacnal lapa :-D

Uploaded with ImageShack.usObrazek

a to dzis :ico_oczko: Mina mowi sama za siebie,nie mial checi pozowac ale ulegl jak zawsze :-D

Obrazek

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

27 sie 2012, 09:33

mal w jakim wieku bedzie kot jak bedziesz go kastrowac??

co do pazurkow to spoko, kot nie gryzie i drapie bo nie wiem chyba nie umie :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale przerazliwie placze i sie wyrywa, a jak syn mowil do niego ciiiiiiii to ten w gorszy pisk, wiec nie ma sie tu co uzalac :ico_oczko:

co do myszek sa 2 :ico_haha_01: tzn wczoraj byly dzisiaj widzialam ze z 1 latal, ale musze dokupic to jego ulubiona zabawa :ico_oczko:
a tu maly Zgredek :-D
fajny taki czarnulek, moje dachowce nie mialy nigdy cierpliwosci do dzieci :ico_noniewiem:

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość