Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 kwie 2007, 11:24

nie wiem Mariitko, ale to pewnie szczepionka, poczekajcie bo zawsze przy chorobie temp wzrasta wieczorem (tak jest u dużych ludzi).... najpierw przeczytałam czy mam dalej ZABIJAĆ... :-D

[ Dodano: 2007-04-18 ]
a środa to dopiero :ico_placzek:
Maritta, ja sie czujesz? :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 kwie 2007, 11:36

maritta, nam lekarka kazała zbijać jeżeli jest juz 37,5C
witaminko, a nie możesz zadzwonić po lekarkę z przychodni?? Przecież lekarz rodzinny Karolka (pediatra) ma obowiązek przyjechać do dziecka za darmo. U Maciusia, lekarka w ciągu tygodnia była 2 razy i nic nie płaciłam. Zadzwon do pediatry do przychodni i powiedz jak jest. W razie czego wypisze recepte a maz podskoczy po nia i wykupi pozniej.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 kwie 2007, 11:45

no teraz dzwoniłam do lekarza, mam czekać i obserwować jak coś przyjechać bo to i ząb może być i po szczepionce i po teściowej :ico_noniewiem: teraz to złośliwa jestem ale Lila była ubrana właściwie normalnie sobie spała w wózeczku potem Bartek zadzwonił do tamtej i wzięła ją do siebie do swojego domu - i pokazywała wszystkim ja nie widziałam tego i nie wiem czy oszczędzała Lilę bo z domu na podwórko itd. to nie bardzo - nie wspomnę, że zimą lila miała max 3 miesiące ta chciała ją bez czapki kombinezonka tylko tak przytuloną przenieść do drogiego domu do rodziny pochwalić się :ico_puknij: nie ważne, nie ufam jej bo ona nie ma pojęcia o dzieciach... o!!

i dziękuję kobietki zaraz dam syropku troszkę :-) i obserwuję dalej...

czuję się super - dzięki ;-) w piątek zobaczymy co tam w brzusiu piszczy :ico_brawa_01: moja koleżanka jest w ciąży też ermin na grudzień, tylko my nikomu nie mówiliśmy jeszcze... ona nie wie, że ja też :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

18 kwie 2007, 11:52

U nas zaqgrzmiało i pada.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 kwie 2007, 11:55

maritta, wspolczuje tesciowej!!! Moja odwrotnie, malego by ubrala w kozuch, bo mu zimno, bo lapki ma chlodne, bo nozki nie przykryte!! I tak zle i tak niedobrze.
Nie mam znakow diakrytycznych :ico_placzek:
Poprasowane :-) ale pranie wlasnie musialam sciagac z balkonu, bo zaczelo padac. A teraz znow swieci slonko!!

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 kwie 2007, 12:57

Heloł :-D , posprzątałam i mam błysk w domu :ico_haha_01: Alez jestem z siebie dumna :-D . Ale prasować jeszcze nie prasowałam :ico_noniewiem: Przerobiłam parę testów i odpoczywam teraz od nich psychicznie. Zaraz muszę je rozwiązywać dalej :ico_oczko: :ico_noniewiem:

Liv, super że się odezwałaś, bo juz myślałam, że Cię porwali :-D Ale, tak na serio, to dobrze, że znowu z nami jesteś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maritko, całuski dla Lili :ico_haha_02:

Kasiulka, ja też się strasznie cieszę, że u Konradka juz nic nie szmera czy jak to się pisze :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 kwie 2007, 13:05

przeczytalam... a zajelo mi to chyba z 2 h bo byly przerwy na kupe,przytulanki i zupke

Sosna jak zawsze wyszystko widzi

powiedzcie mi jak zrobic jajko na parze? samo zoltko i czy Ola juz moze? a ugotowane i wkrojone do zupki ???

w k-owie rano baaaardzoooooo padalo a teraz jest wmiare tylko mokro
ale spacer obowiazkowy

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

18 kwie 2007, 13:12

MAritta, ładne mi nikomu :D a MY mamule, nas tu chyba z 30sci, no chyba że my sie nie liczymy? :567:
U Konradka nic nie szemrze :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 kwie 2007, 13:22

Szemrze :-D :-D :-D

Mosob, ja mam dzisiaj lenia, do tego u nas wichura i okropnie. My dzisiaj nigdzie nie idziemy :ico_noniewiem:

Maritka, no właśnie nas chyba ze 30, do tego kilka osób przeczytało :-D . Chyba ze 100 ludków juz wie, że Maritka w ciąży. A ona pisze, że nikt nie wie :-D

Teraz to już naprawdę zmykam :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 kwie 2007, 13:32

Sosna dajesz jajko???

Aneta Ola po zjedzeniu zielonego groszku z pietruszka miala rozwolnienie i brzuszek jej nie bolal

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość