Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 wrz 2009, 23:47

adia26, ja tez zrobilam winko ale jeden kieliszek tylko :ico_noniewiem:
szkoda ze spotkanie z Zirka nie wypalilo :ico_noniewiem: ale nastepnym razem sie uda :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

10 wrz 2009, 13:20

witam dzisiaj :-D

Cos pustawo, szkoda no ze spotkano nie wypaliło :ico_placzek: ale moze nastepnym razem.

U nas chyba znowu zebole ida bo dzis stawałam w nocy co godzine bo ciagle Filipek plakał, niewyspana jestem strasznie.

No to tyle nie mam weny do pisania :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

10 wrz 2009, 13:41

Witam kochaniutkie !!!
Wpadam na chwilunie sie przywitac
No i Wiwa juz chodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Przedwczoraj moj M wziol kamere po raz pierwszy bo juz rtaka stara ta kamerka ale stwierdzil ze ja sprawdzi a Wiwa stala i na niego patrzyla ja jej mowie idz do taty a ona poszla za nim przez cale dwa pokoje A najfajniejsze bylo to jak pod koniec jednego pokoju lekko sie zachwiala i tak sobie sporyciula poradzila ze zatrzymala sie i zlapala rownowage i poszla za nim dalej no i teraz masz babo placek :ico_olaboga: chodzi wszedzie za mna nawet sobie swietnie rodzi ze stopniem jednym z pokoju do kuchni nic juz nie jest przeszkoda :ico_oczko:

a co do spania dziewczynki kochane to oszaleje 2 noc do bani ona rzuca sie tak masakrycznie i budzi sie strasznie nie wiem czy teraz znow jej zeby nie doskwieraja ale nic i tak w zaparte ucze ja spac w tym lozzeczku jestem z lekka nieprzytomna ale jakos bedzie

a zrobila sie taka smieszna o wszystko chodzi i pyta taaaaak?
a na pytanie czy cos dobre tez odpowiada kiwajac glowa tak ale powiem wam ze najbardziej bawi mnie to pytanie jak cos bierze taaak? :-D he he he
wiola85, No to nasz Filipek niezly facio jest i najmlodszy z tej brygady a najwiekszy a co sie chlopak bedzie czail jak rosnoc to pozadnie he he he :-D :ico_brawa_01:
ja tez zrobilam winko ale jeden kieliszek tylko :ico_noniewiem:
jak to zrobilas winko kochana ?
Dobra lece bo Wiwka wygryza guziki z pilota :ico_olaboga:
Milego dnia !!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2009, 22:33

Dobry wieczór a ja mam już neta dzis przyszedł pocztą modem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dana gratki dal Weroni że chodzi ja juz sie nie moge doczekać kiedy kacper ruszy ale on jakoś do chodzenia się nie garnie :ico_noniewiem:
gdzie reszta dziewczonek poznikała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2009, 23:01

dana, wielkie brawa dla WiWki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Igolinka dzis juz robila po 5-7 krokow :-) z dnia na dzien coraz lepeij jej idzie :-) i coraz wiecj gleb zalicza bo juz mysli ze umie chodzic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja juz sie nie moge doczekas soboty :ico_brawa_01: kumpeli urodziny :-D mialam dzis misje odciaganie pokarmu :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ale juz nie mam co odciagnac :ico_haha_01: 10 ml :ico_puknij: wiec bedzie musial rano dostac mleko modyfikowane :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: tylko czy wypije :ico_noniewiem: pewnie nie :ico_noniewiem: i bde po imprezie i tak musiala wstac o 6 bo normalnie o 6 dostanie cycusia i spi do 8 :ico_sorki: no trudno albo picie albo spanie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

10 wrz 2009, 23:16

bde po imprezie i tak musiala wstac o 6 bo normalnie o 6 dostanie cycusia i spi do 8 :ico_sorki: no trudno albo picie albo spanie :ico_haha_01:
hahaha no tak ale czasem trzeba się odchamić :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2009-09-10, 23:27 ]
a właśnie co robimy z naszym wątkiem zakładamy nowy czy ten przesuwamy , bo wydaje mi sie że przesunąć może tylko Miszka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 wrz 2009, 23:32

adia26, ja nie wiem jak z tym przesunieciem....moze Miszka sie pojawi na roczek Natali :ico_sorki: :ico_sorki: a jak nie to niech nastepna zaklada watek taka moja propozycje :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

11 wrz 2009, 12:33

Dzień dobry u mnie w nocy nie ciekawie spalam u kacpra w pokoju , rozchorowal sie maluszek i katarek nie dal mu wnocy oddychac wiec jak przykladana mama czuwalam w nocy odciagalam gilki :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: (nie chcialo mi sie chodzic non stop z pokoju do pokoju :-D) mimo kataru pojdziemy choc na krotki spacer bo to pomaga na nosek .
A z tym watkiem masz racje nastepna jest pati ale ona tez rzadko wpada potem Agusia i ja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 wrz 2009, 13:06

Witam

sorki, ze nie zagladalam, ale jakos nie mam nastroju, tzn zagldalam, czytalam, ale nic nie pisalam.

U nas ok, mamy kolejego zabka i nastepny juz na dniach.

adia26, musze poszukac fotki i wkleje Erika w nowych wloskach
adia26, ja nie wiem jak z tym przesunieciem....
dziewczyny wydaje mi sie, ze to moderatorzy przesuwaja watki, sierpniowki przesnela ach moderatorka, my same raczej nie mozemy tego zrobic, a po co zakladac nowy, jak przesuna nam go to bedzie wszystko zachowane dotad o pisalysmy

Milego dnia

[ Dodano: 2009-09-11, 13:07 ]
nastepna jest pati ale ona tez rzadko wpada
sorki, ostatnio nie mam nastroju, bije sie z myslami i mam duzo do myslenia, niestety :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-09-11, 13:56 ]
Igolinka dzis juz robila po 5-7 krokow :-) z dnia na dzien coraz lepeij jej idzie :-) i coraz wiecj gleb zalicza bo juz mysli ze umie chodzic :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
wielkie brawa dla Igusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pewno przed roczkiem pojdzie

Erik sie boi, jak zapomni to sam sie pusci i zrobi3 kroczki, a tak to sam lazi wszedzi przy sciane, gdziekolwiek, a jak sie nie da to raczkuje, ale dojdzie do celu

dana, gratulacje i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Weronisi

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

11 wrz 2009, 14:58

dana, gratulacje kroczkow Werki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz to bedziesz miala jakby ogon, wszedzie za toba wejdzie :-D

U nas tez tak kilka kroczkow zrobi, ale wiekszych odległosci do pokonania sie boi. W sumie ma jeszcze czas itak sie dziwie ze taki szybki jest jak na jego 12 kg to lata jak opetany.
Lekarka tylko sie bała czy nie bedzie krzywił stopek przez ta wage, ale narazie jest spoko :-)
a właśnie co robimy z naszym wątkiem zakładamy nowy czy ten przesuwamy , bo wydaje mi sie że przesunąć może tylko Miszka :ico_noniewiem:
_________________
ja to tam sie w ogle na tym nie znam, wiec zdaje sie na was :-D

mmarta81, ja tez w sobote imprezuje :ico_zdrowko: tylko ze moge sobie pozwolic na piwko bo nie jestem cycowa mama :-D

Filipek jak zwykle zle spi, ale to juz chyba norma :ico_olaboga:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości