Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 lut 2011, 00:43

a ile jeszcze chcesz schudnąć?
co najmniej 8. Nadal będę miała nadwagę ale już pzynjamniej romiar ciuchów w miare normalny, da się kupic w sklepie.

Basia, ja wiem, bo mnie tez nikt nie wyrecza. Nie powiem bo jak potrzebuję do sklepu (najbliższego oczywiście) to A. zostaje z dziećmi i bawi się z nimi i jednego kąpie. Wiec pomoc mam przez te 2 godziny od 17 do 19. Nocki sa moje i nie wazne, ze wstaje najwczesniej, bo o 6 żeby im wszystko naszykować. A. pracuje na okragło i mimo, ze jest w domu to z nosem w kompie. Każdą chwilę wykorzystuje a jak już się gapi w monitor to nic nie słyszy i nie reaguje jak go dzieci o coś proszą. Poza tym cąly dom na mojej glowie. A. w domu nic nie robi, bo pracuje

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

18 lut 2011, 19:24

Wiesz kilolek ja też się czaje na tą diete Dukana. Już sobie nawet przepisy pościągałam tylko jakos się nie mogę zmobilizować. No ale do lata dużo nie zostało więc tzreba ruszyć tyłek. Ja to bym chciała poćwiczyć bo tyłek mi za przeproszeniem opadł ale na to raczej cieżko z czasem no chyba że sama w domu ale tu już mniej motywacji :ico_sorki:

Co do pracy. Uważam ze kobieta w domu ma tak samą cieżką prace jak facet poza domem i faktycznie zawsze jej dochodzą nocki bo facet musi się wyspać do pracy tak jak byśmy my nie musiały. Poza tym każdy facet jako ojciec powinien chcieć spędzić z dziećmi trochę czasu skoro całymi dniami ich nie widuje, to powinno być normalne. No ale wiadomo u każdego jest inaczej.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

19 lut 2011, 12:59

I ja was witam dziewczyny wiem że długo mnie nie było tylko nie krzyczcie na mnie za dużo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

19 lut 2011, 13:58

co najmniej 8. Nadal będę miała nadwagę ale już pzynjamniej romiar ciuchów w miare normalny, da się kupic w sklepie.
to już dużo ci nie zostało :-)
Co do pracy. Uważam ze kobieta w domu ma tak samą cieżką prace jak facet poza domem i faktycznie zawsze jej dochodzą nocki bo facet musi się wyspać do pracy tak jak byśmy my nie musiały. Poza tym każdy facet jako ojciec powinien chcieć spędzić z dziećmi trochę czasu skoro całymi dniami ich nie widuje, to powinno być normalne.
zgadzam się z tym

Ika202 ty to :wpale: powinnaś dostać :-D

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

19 lut 2011, 22:41

Ika lepiej tu od razu mów co z twoim tatą
Wiesz Kilololek ja tak ogólnie to nie narzekam na męża tylko czasem na brak zrozumienia
On owszem pomoże robiąc im kolacje czasem jak ma wolna sobote poprasuje, zakupy też są na jego głowie jak juz pisałam mieszkamy na wsi. Tutaj nie moge kupić wielu rzeczy dla dzieci . Maz wraca zbyt późno zeby udało nam się pojechać razem. Ja nie mam mozliwosci pojechania w ciągu dnia nie mam z kim zostawić dzieci. Oczywiście drobne zakupy robie w pobliskich sklepach.
Niestety ostatnio mój maz nie moze jednak zrozumieć, ze czasem potrzebuje chwili wytchnienia, a dzieci potrzebują zainteresowania z jego strony
Rodzina to nie firma a moj maz najlepiej by ułożył harmonogram zajęć jak firmie
hym ja potrzebuje raczej diety w druga strone

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 11:39

witam

Hania w końcu do pkola poszła,zadowolona i oby jak najdłużej chodziła,bo już od siedzenia w domu zrobiła się marudna :ico_sorki:

co u was?jak dzieciaczki?

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

21 lut 2011, 13:04

Witajcie dziewczyny. Mnie też długo nie było, ale pierwszą sesję trzeba było zaliczyć. Stawiam więc :564: :564: :564: ZDAŁAM wszystkie, nie miałam żadnych poprawek :-D Ale coś za coś. Jak moje dzieci słyszą szkoła, to tylko mówią "ZNOWU!"
Ja nie potrzebuję na razie diety, egzaminy trochę mnie oczyściły :ico_oczko:
Moje dzieci trochę przeziębione, ale maszerują do przedszkola. U was też tek zimno? U nas -17 a straszą, że będzie jeszcze mroźniej. Ja już chcę wiosny!!!! Chcę normalnej drogi, bez śniegu i lodu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 15:04

ZDAŁAM wszystkie, nie miałam żadnych poprawek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U was też tek zimno? U nas -17
teraz nie wiem ile jest,ale rano po 7 było -15 :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 lut 2011, 15:10

Agnieś :ico_brawa_01:

U mnie Michał glut do pasa, jutro idę na kontrolę. W środę Kba powinien iśc do przedszkola. Zobaczymy czy mu się to uda.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lut 2011, 15:12

kilolek zdrówka dla Michałka :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości