Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

31 mar 2009, 19:35

hello u nas dzis wiosna na całego wiec udało mi sie ławeczke troche papierem ściernym przejechac a jutro jak maluch usnie to moze ja pomaluje bo przez zime to tragicznie wyglada :ico_noniewiem:

Katka ja nie puchne ale jak byłam osattnio u lekarza to miaąłm 4 kilo na plusie i tez mi powiedział ze to woda mi sie odkłąda wiec mam mniej pic i sól ograniczyc i powiem ci ze jak narazie to działa bo waga stoi ale odpoczynek tez wazny szczególnie z nózkami w górze :-D

co do nowrodków to u mnie sprawidzło sie Olilatum i wystarczyła tylko kąpiel w płynie i nie trzeba było wogóle oliwkować, a skóra była gładziusieńka i bez zadnych podrażnien wiec polecam :-D

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

31 mar 2009, 20:53

Dobry wieczór :ico_haha_02:
malutkaniuni88, uważaj z tymi porządkami..
A małolatami spod bloku się nie przejmuj :-D

oliwka, ja jakoś do roczku po kąpieli oliwkowałam zwykłą oliwką Bambino, potem już przeszłam na serię Johnsona i do tej pory stosuję i jak dla mnie najlepsza :ico_haha_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

31 mar 2009, 22:06

ja tez polecam oilatum,
Johnson super pachnie ,ale najczęściej uczulapodobno,no Hanie uczula,mnie nie

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

01 kwie 2009, 08:42

Czesc moje Miłe :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

U mnie w koncu slonecznie i wiosennie :ico_brawa_01: Wczoraj to juz nawet szpaki spiewały :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Życze WAm miłego dnia.
Wybywam z siostra do kina :-D

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

01 kwie 2009, 08:43

Jestem pierwsza :-) dzis.Ja juz nie spie od 6 i tak chodze po domku,pojadłam juz ,a zgaga daje mi popalic az gardło mam podraznione buuuuu.eve dzieki ,kupie dzis ten renni moze pomoze i kupie sobie migdały a pije mleko troszke mi ulzyło.Malutkaniunia nie przemeczaj sie,mi tez wczoraj brzusio twardniał ,jednak trzeba wszystko po woli robic i na raty bo potem daje sie we znaki. :-). Moja Wiki cos ostatnio spokojniejsza jest,nieraz pukam po brzuszku zeby dała kopa mamie porzadnego :-) ,moze dzis sie rozbryka.Na obiadek dzis mam pierozki z kapusta i grzybkami i barszczyk czerwony.Na 15 ide dzis na SZR,ostatnio nie byłam ale juz dzis ide.Pogode mamy piekna,oby tylko tak dalej. :ico_brawa_01: Lalka a od kiedy mozna zakładac rajtuski dziecku,bo tak mysle czy nie kupic pare par dla małej?zamiast pajacow bym ubrała i jakas bluzeczke?.Ja do szpitala kupuje chusteczki bambino ,krem bambino i linomag takie rzeczy mowiła połozna ze trzeba wziasc a w domu nie wiem co bede uzywac jeszcze ale tez mysle o OILATUM,do kapieli,chusteczki nie wiem jak beda dobre te bambino to zostane przy nich a oliwkowac tu mowili na SZR głowke mamy zeby ciemieniucha schodziła ładnie ale musze sie jeszcze zapytac bo moze cos pokreciłam :-).O JOHNSON,tez słyszałam ze uczulaja ale ja uzywam teraz do kapieli i jest oki,ja mysle ze to indiwidualna sprawa bo kazdy ma inna skore wiec trzeba po prostu wyprobowac.Oliwka z HIPP bardzo ładnie pachnie bo dostałam probke mała na szkole rodzenia.Lalka a mozesz zrobic taka liste jak bedzie Ci sie chciało co musi wziasc kobieta czyli my mamusie :ico_haha_02: do szpitala.Ale sie rozpisłam. :-)

[ Dodano: 2009-04-01, 08:44 ]
Katka, Czesc ,zanim napisłam posta to mnie ubiegłas hahahaha :ico_haha_02: ,miłego dnia.

[ Dodano: 2009-04-01, 08:45 ]
A stawiam za 26 tydzien :ico_tort: :ico_brawa_01: :-D .

[ Dodano: 2009-04-01, 08:56 ]
A jeszcze dziewczyny jak bedziecie widziec fajny sweterek ciazowy na allegro,bo szukam dajcie linka :-) dzieki z gory.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

01 kwie 2009, 10:02

hello witam 1 kwietnia :-D dzis to normlanie strach cos pisać :-D
wiec wam tylko buziaczki przesyłam :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Zuza co do swetrków to ja wczorja zamówiłam sobie takie ponczo http://www.allegro.pl/show_item.php?item=588844784
szare, a bratowa czarne wiec bedziemy sie wymieniac :-D
mam tylko nadzije ze do świat dojdzie bo inaczej to jak bedzie chłodniej to sie tylko w bluze dresowa dopinam :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

01 kwie 2009, 10:32

Hejo!!!!
Witam wiosennie.u nas przepięknie swieci sloneczko,chyba po południu pójde z małym na rowerek,ja wczoraj wstepnie robiłam poradzki w szafach,i przebrałam juz troszke ciuszków dzieciecych,duzo mi tego nie zostało ale jednak cos,kupiłam sobie płaszczyk taki na wiosne,kurtke zimowa mam nadzieje ze w koncu schowamy,i jestem z niego bardzo zadowolona,za tydzien mam wizyte ciekawe ile mi sie przybrało, :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-01, 11:20 ]
widze ze dziewczyny dzis gdzies wywiało....

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 kwie 2009, 12:56

hello
ja dzis po zakupkach :-D takich typowo do domku
hihi i nawet pan u ktorego kupowalam formy do ciast to obstawial ze synka bede miala :-D zobaczymy
Kajunia25, porzadki juz zrobione wszystkie tylko kuzre zetrzec no ale to i tak jeszcze 2 albo i 3 razy do swiat trzeba bedzie powtorzyc :/
u mnie tez piekna słoneczna pogoda az chce sie przebywac na podworeczku :-D

ahas odebralam wyniki z glukozy i mam 146 :/ a norma jest 140 :/ nie wiem czy moj wynik jest dobry czy raczej za wysoki :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

01 kwie 2009, 12:59

witajcie lipcóweczki :-)
mam pytanie kiedy robi sie test z glukozy i czy potrzebne jest skierowanie od gina do tego bo jak na razie moj lekarz nawet nie napaknal o badaniu

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

01 kwie 2009, 13:02

betina, test na glukoze robi sie miedzy 24 a 28 tc wiec jeszcze masz czas :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość