Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 kwie 2009, 08:47

miec wiecej dzieci niz jedno :-D
miec jedno by zapewnic ,mu wszystko bo z dwojka to juz ciezko materialnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 08:50

koktajle chudnie sie od 4 do 6 kg na miesiac to takie koktajle jak na silowni sa
oj to nie dla mnie..ja musze jesc normalne posiłki tylko po prostu mniej

a szczerze mówić nie wierzwe w produkty takie jak Herbalai-miał do czynienia z ludzmi kt to rozprowadzali..wciskali takie kity ze masakra..moja kumpela sie w to dała w krecic i jedynie co jej zeszuplałao to portfel :-D :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

28 kwie 2009, 08:51

oj to nie dla mnie..ja musze jesc normalne posiłki tylko po prostu mniej
przy tym jesz normalnie nie mozesz sie glodzic tylko pijesz koktajle i blonnik i to powoduje przemiane materii

[ Dodano: 2009-04-28, 08:52 ]
a szczerze mówić nie wierzwe w produkty takie jak Herbalai-miał do czynienia z ludzmi kt to rozprowadzali..wciskali takie kity ze masakra..moja kumpela sie w to dała w krecic i jedynie co jej zeszuplałao to portfel :-D :-D
a ja wierze bo moje znajome pieknie pochudly po tabsach :)

[ Dodano: 2009-04-28, 08:52 ]
ok lecimy do lekarza

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 08:54

miec jedno by zapewnic ,mu wszystko bo z dwojka to juz ciezko materialnie
to nie do konca tak..duzo rzeczy kt kupiłam teraz dla małej na pewno zostanie dla drugiego dzieciaczka..a znam naprawde wieloletnie rodziny kt sobie całkiem nieźle radza..wydaje mi sie ze to troszke taka wymówka ze materialnie nie stac na dziecko...są wiadomo extremalne przypadki..ale duzo jest przypadków ze nie chca dzieci z innych powodów...

[ Dodano: 2009-04-28, 08:57 ]
a ja wierze bo moje znajome pieknie pochudly po tabsach :)
wiesz kazdy robi jak uwaza..no zycze Ci zeys po tym schudła ..ale tak jak mowie ja do tego podchodze bardzo sceptycznie

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 08:58

Marcia mialam ci mowic ze u mnie te oklady z oliwki przynosza rezultaty, ale juz wiem jak robic. jak potrzymam to synkowi na glowce to biore taka szczoteczke z wlosia, ale nie czesze tym tylko glowki, tylko w jednym miejscu calkiem bokiem tak wyczesuje i wtedy schodzi elegancko. zastanawialam sie czy to mojego nie boli, ale jak nie placze to pewnie nie. bo tak jak ananke napisala o tej pieluszcze i pocieraniu nia to po prostu trzeba mocniej to wyczesywac a nie miziac. ja dzisiaj patrze a tu juz tylko resztka zostala mu na glowce tego lopiezu :-)
milutka ja jakos tez nie jestem przekonana do takiego specyfiku, najlepiej samemu scisnac pasa i po prostu mniej jesc i cwiczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 09:00

najlepiej samemu scisnac pasa i po prostu mniej jesc i cwiczyc
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: całkowicie sie zgadzam

[ Dodano: 2009-04-28, 09:01 ]
milutka a Ty pisąłas kiedys ze zapisąłas sie do jakiegos klubu na jakieś super odchudzanie..i co z tym??bo widze ze juz kolejne podejscie robisz

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

28 kwie 2009, 09:14

ja byłam w sklepie, troszkę wieje

jeśli chodzi o kilogramy, to ja wszystkie straciłam po porodzie i nie mam żadnych rozstępów, a smarowałam się oliwką Bambino dla dzieci :-D

jeśli chodzi o ten reportaż w ,,Uwadze" to był straszny dwuletnia dziewczynka zmarła na sepsę, chyba 3 podejścia robili do szpitala, na końcu się okazało, ze to sepsa, miała wysoką gorączkę, która nie chciała spaść, no i przez to , że nikt jej od razu nie przyjął to zmarła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 09:44

jeśli chodzi o ten reportaż w ,,Uwadze" to był straszny dwuletnia dziewczynka zmarła na sepsę, chyba 3 podejścia robili do szpitala, na końcu się okazało, ze to sepsa, miała wysoką gorączkę, która nie chciała spaść, no i przez to , że nikt jej od razu nie przyjął to zmarła
_________________
o kurde. :ico_olaboga: oby nasze dzieciaczki byly zdowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a mi sie nudzi jak nie wiem. nie robie obiadu bo nie mam dla kogo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

28 kwie 2009, 10:11

a mi sie nudzi jak nie wiem. nie robie obiadu bo nie mam dla kogo :ico_noniewiem:
i w takich chwilach załuje ze dzieli nas tyle km..zawsze mozna by było na kawke sie umówic

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 10:14

w takich chwilach załuje ze dzieli nas tyle km..zawsze mozna by było na kawke sie umówic
_________________
ehhh dokladnie :-D

ogladam wlasnie miedzy mamami na 1, ale znalazlam na necie wszystkie odcinki, moze troche poogladam z tych nudow :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości