anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

27 gru 2010, 10:47

Obrazek PIERWSZA WERSJA CHOINKI

z dzieciakami w świeta
Obrazek

Obrazek

mały śmieszek
Obrazek

[ Dodano: 2010-12-27, 09:50 ]
dzisiaj Piotruś ma urodzinki :ico_brawa_01: wszystkiego najlepszego :ico_brawa_01:

moja w 1 dzień świąt sie objadła i biegunki wieczorem dostala ale dalam jej leki i jej przeszło, tylko musiałam pilnować aby znowu mi jej nie dokarmiali :ico_zly:

[ Dodano: 2010-12-27, 10:06 ]
zapomniałam napisać że moja w 1 dzien swiat nabiła sobie 2 guzy na czole, 2 kanty na raz zaliczyla :ico_olaboga: koszmarnie to wyglada, dobrze ze ma dlugą grzywkę to nie było widać :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 gru 2010, 12:15

anetka607, fajnie zdjęcia :ico_brawa_01: ładna z Ciebie mamuśka :-D Na szczęście u dzieci guzy schodzą tak szybko jak się pojawiają :ico_oczko: Moja Wikę też chcieli czekoladą i słodyczami dokarmiać... nie pozwoliłam, święta świętami, ale co to za zwyczaj? I Tomek i Ola zamiast zjeść coś normalnego od rana do wieczora jedli tylko słodycze :ico_olaboga: Wice nigdy na to nie pozwolę :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

27 gru 2010, 13:03

Piotrusiu Sto lat i ogrom prezentów :ico_tort:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

27 gru 2010, 14:38

Obrazek
Dla Piotrusia wszystkiego naj,najlepszego.ZDRÓWKA,ZDRÓWKA i jeszcze raz ZDRÓWKA bo to najważniejsze :-D

anetka607, super fotki
I Tomek i Ola zamiast zjeść coś normalnego od rana do wieczora jedli tylko słodycze :ico_olaboga: Wice nigdy na to nie pozwolę :ico_wstydzioch:
Moja teściowa co chwilę by tylko dawała małej wafelki i ciastka.Zabrałam i nie pozwoliłam więcej dawać,bo inaczej mała by mi obiadu wcale nie zjadła :ico_nienie:
apomniałam napisać że moja w 1 dzien swiat nabiła sobie 2 guzy na czole
Moja ma siniora na poliku,bo wchoraj o ławę zahaczyła.Dziś mnie lekarka o niego pytała :ico_wstydzioch:

Co do wizyty,to mała ma faktycznie infekcje.Gardło brzydkie,kaszle strasznie,ale gorączka na razie ją omija.Dostała 2 syropki i jakieś tabletki do rozpuszczania.Do tego mam jej podawać przez 2 kolejne dni nurofen,bo pomijając ból gardła to 2 górne trójki mają się lada dzień przebić :ico_olaboga: wszystko na raz

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 gru 2010, 14:46

Najpierw chcialam przekazac najserdeczniejsze zyczenia z okazji urodzin Piotrusia: duuuzo zdrowka, usmiechu na twarzy, wesolej imprezki urodzinowej i pieknych prezentow!!! :ico_prezent:

A teraz Was doczytam :-D

[ Dodano: 2010-12-27, 14:13 ]
Duzo zdrowka dla Natalki i Wiki :ico_sorki: i dla calej reszty (tak prewencyjnie :ico_oczko: )
anetka607, ladne zdjecia, taka elegancka rodzinka :-)

[ Dodano: 2010-12-27, 14:20 ]
a to my w wigilie...
Obrazek

[ Dodano: 2010-12-27, 14:59 ]
swieta i po swietach... teraz mysle nad tortem dla Kiary :ico_noniewiem: moze truskawkowy, jesli kupie mrozone truskawki... sama nie wiem, a dekorowac nie potrafie, pewnie jakies gotowe kwiatuszki i perelki wykorzystam :ico_wstydzioch: na razie mam tylko swieczke, kupilam dzisiaj jedyneczke :-D

maz w pracy, Kiara spi, troche nudno...

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 gru 2010, 16:38

bo inaczej mała by mi obiadu wcale nie zjadła :ico_nienie:
jestem tego samego zdania

geheimnis, to się przeziębiła Natalka.

Wiki ma niby tylko (albo aż) katar. Wstała przed chwilą z popołudniowej drzemki po 30 min, bo katar nie dał jej spać :ico_noniewiem: Ciekawe jak ta noc nam minie. Jak do czwartku nie będzie poprawy, to nie idziemy na Sylwester
Duzo zdrowka dla Natalki i Wiki :ico_sorki:
dziękujemy

Helen, pięknie wyglądacie i bardzo ładna choinka w tle. A jak Wam minęły święta, gdzie w końcu je spędziliście?

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

27 gru 2010, 17:17

W imieniu Asi, dzięuję za życzenia. Imprezkę zrobiliśmy po wigilii.
Asia pięknie zdmuchnęła świeczkę :

http://grazyna1974.wrzuta.pl/film/8lKP7 ... djecie_046

była wróżba:

http://grazyna1974.wrzuta.pl/film/aDa8J ... djecie_047

i kilka zdjęć:

ObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazek


No i nadal ślicznie przesypia całe noce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie chce sama jeszcze chodzić, ale jak trzyma się za mój pacel, zasuwa, że aż strach :-)
Mało co mówi, ale jak już to konkretnie - Mamo, ama :-)
Je... ogrom, i już widać po niej.
Nie wiem ile waży, ale po Nowym Roku pójdziemy na szczepienie i się przekonamy

Mój synek, zaczyna mniej broić :ico_brawa_01:
Pięknie bawi się z Asią, tłumaczy jej jak się bawi daną zabawką. Karmi, poi, chce ubierać i przewijać.... :-)
Sprząta po niej zabawki i nieraz daje jej pojeździć na koniku czy motorze... co kiedyś nie było do pomyślenia.


ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

27 gru 2010, 17:41

bardzo ładna choinka w tle.
choinka rzeczywiscie ladna, ale nie nasza (my mamy malutka), wigilie spedzilismy u brata mojego A., Kiarunia bawila sie ze swoja 1,5 roczna kuzynka - glownie klocily sie o kubek z rurka do picia :-D
Nocowalismy tam, a 1. dnia swiat pojechalismy razem do siostry A., gdzie byl tez ich najmlodszy brat i mama
Wstała przed chwilą z popołudniowej drzemki po 30 min, bo katar nie dał jej spać
okropny taki katar u maluszkow :ico_sorki:

graz1974, jakie Asia ma fajne wloski, coraz dluzsze :-) no i widac, ze nie jest pazerna, wolala torta od pieniazka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

27 gru 2010, 18:58

graz1974, ale zdolna Asieńka :ico_brawa_01: Ślicznie wyglądała :-D Super, że dobre noce się utrzymują i że braciszek tak ładnie się już potrafi bawić z Asią. Zazdroszczę Ci, że masz już dwójeczkę i w dodatku z taką małą różnicą wieku :ico_wstydzioch: My już tego na pewno nie zrealizujmy

Helen, to chyba w miarę spokojnie minęły Wam święta

U nas z mamą już zgoda :-) Wiki bawi się z tatą, fajnie na to popatrzeć. Tuśka już jest coraz mądrzejsza :ico_oczko: wczoraj ułożyła puzzle (w prawdzie dwuelementowe, ale zawsze :ico_oczko: ) i dzisiaj włożyła 2 klocki (dopasowała kształt :ico_szoking: ) do ślimaka

[ Dodano: 2010-12-27, 18:04 ]
Ach, zapomniałam się pochwalić, że pierwsza stronka już prawie gotowa. Początkiem stycznia założę nowy wątek :-) Czekam tylko na fotki rocznych Maluchów na maila lub priva

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 gru 2010, 00:06

Wszystkiego najlepszego dla Piotrusia z okazji urodzin, duuuuzo zdrowia i wielu powodow do radosci :-)

Niestety nie mialam dzis czasu na pisanie, ale postaram sie nadrobic zaleglosci jutro :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość