Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lis 2007, 20:41

Teraz to chyba i ja muszę kupić ten kubek, bo moje dziecko ma jakiś wstręt do butelek :ico_szoking: :ico_olaboga: A jeżeli w tej butelce jest mleko to już katastrofa :ico_olaboga: Nie wiem co jej się tak odmieniło- nie cierpi teraz mleka. Wszystko jest Ok, ale mleko be

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

21 lis 2007, 21:40

hej, nareszcie mam chwilkę :-) kurcze dopiero co chwaliłam się, że poszerzanie diety idzie jako tako, a tu nagle mam podejrzenie, że Olę uczula ziemniak :ico_placzek: teraz to już na pewno słoiczki odpadają :ico_placzek: niby ją nie sypie, ale zaostrzają się zmiany już istniejące. coś musi w tym być :ico_placzek: strasznie to drapie :ico_placzek: no i kupki nie robi już drugą dobę :ico_placzek:
przepraszam nie odpiszę wam dziś na posty, bo Oleńka wreszcie zasnęła a nie chcę jej obudzić strasznie głośno chodzącą klawiaturą.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lis 2007, 21:50

delicja, ziemiak?? :ico_szoking: wiesz...poszukaj innej przyczyny...ziemiak nie jest raczej alergenem :ico_szoking: kurcze skoro dziecko nie moze jesc nawet ziemiaka to co ma jesc?? :ico_szoking: no ale ja na alergiach sie nie bardzo znam bo moje zadno dziecko nie jest alergikiem pokarmowym :ico_noniewiem: ale ZIEMIAK :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_szoking: Kolka, ja tez nie mam niekapka i nie kupuje :-D wkurzaja mnie te kubeczki nie wiem czemu...Moj Kacpo pije ze szklanki albo zwyklego kubka jak mi sie w butelce zrobic nie chce :-D Byl czas ze mleko mu nie zmakowalo wiec mu go nie podawalam wcale przez 2 dni ..teraz znow sie zajada kaszkami...bo samego mleka w ogole mu nie daje :ico_noniewiem: a wy dajecie??kamelek1, Kacpi oprocz tych serkow zjada tez jogurty jogobelli a dzis dalam mu taki najzwyklejszy serek homogenizowany i zjadl caly :-D Taki deserek z bita smietana ( jak budyn) tez juz jadl :ico_noniewiem: Zreszta ... on chyba juz wszystkiego probowal...dzis np. jadl ziemiaki z bigosem i schaboszczaka( fakt ze nie duzo ale smakowalo mu :-D ) no i oczywiscie to nie byl jego obiad bo on mial zupke a moj :-D

Kacpi ma lekkie zapalenie gardla...nie dostal antybiotyku az mnie to dziwi bo kaszle okropnie i ma straszliwy katar,,, no ale lekarz wie lepiej tylko cos mi sie zdaje ze za gora 2 dni bede znow z nim szla i wtedy da antybiotyk :ico_puknij: no chyba ze pomoze mu moj syrop z cebuli czosnku i cytryny...ale nie wiem czy on na to nie za mlody :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 lis 2007, 22:10

Witajcie czytałam, was przez kilka dni ale cos mi się stało i nie mogłam posta napisać :ico_szoking:
MORDECZKO życze Kacperkowi żeby szybko wyzdrowial ale super ze tak wszystko je martynka tez próbóje juz wszystkiego no bigosu jeszcze nie ale to dlatego że nie robiłam też jej gotuje lub je to co my uwielbia ziemniaki jajo i szpinak razem z nicolką
KOLKa kuruj sie kochana bo Julcia bedzie smutna
KAMELEK ty też nie daj się chorobie a danonki smiało ja daje martynce już od 4 miesiąca i tez jej nic nie jest
MRÓWECZKO no brawa dla synusia za pływanie
DELICJA kurcze ziemniak? rzadko to raczej sie zdarza zeby uczulał ale kto wie może w tym obiadku są jakies srodki o których nie piszą bo wiem że te niektóre dania tak mają że cały skład nie jest wymieniony wydaje mi sie że może sama gotuj bo bedziesz wiedziec co wkładasz do zupki
a gdzie RYBKA ? chyba pracuje że jej nie widać
Dorunia też sie pokazała na chwilke i juz jej nie ma
MRÓWECZKO chyba Erysia za naszego narzyczonego podkradniemy bo co to jak nasi sie nie odzywaja a tak przynajmniej miłość będzie kwitła :-D

[ Dodano: 2007-11-21, 21:12 ]
aha co do wcześniaków martynka urodziła sie 3 tygodnie wczesniej i też nie jest wczesniakiem więc jacys chorzy tamci lekarze :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-21, 21:13 ]
dziewczyny macie moze jakąś fajna stronke z bielizną ale żeby można kupić przez internet? :ico_wstydzioch:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 lis 2007, 22:21

Hello
Kolka, Ja mam niekapek, dostaliśmy w prezencie, ale małemu jeszcze nie dawałam jeszcze troche sie wtrzymamy, narazie butle lubi to nie będe mu mieszać w głowie. a co do obiadków to mielisz czy tylko ugniatasz, bo ja miele i on tego nie chce jeść, a robie identycznia tak jak ty.
I szybko zdrowiej, może te piweczko rozgrzeje twoje gardełko.

M0rD3CzKa, Dla Kacpiego dużo zdrówka, i pogącie ten katarek i kaszelek.
To Kacpi ma apetyt, nawet bigosik już jadł, a ja boje się podać danonka, chyba jutro kupię, ale dam mu jak mężusia nie będzie bo on ciagle na mnie krzyczy jak coś chce mu podać nowego, twierdzi ciągle że jeszcze jest za wcześcnie, bo on malutki, bo jego brzuszek to jeszcze nie przerobi, itp.

delicja, Bidulko, może poprostu jeszcze za wcześnie na inne jedzonko.

A ja Dzisiaj Małego zostawiłam teściowej i pojechałam na zakupki, nie było mnie aż 6 godzinek, ale kupiłam sobie 3 pary spodni ( byłam zmuszona bo wszystko mam zaciasne i nie miałam w czym chodzić, ) no i ciepły sweterek. Wiec zakupki się udały, tylko troche się martwiłam jak teściowa sobie poradzić, bo jeszcze tak długo nie zostawała z nim, no zostawała jak szlismy do baru, ale on wtedy już spał. I sobie poradziła.

[ Dodano: 2007-11-21, 21:23 ]
caro, to chyba ty pisałaś że podajesz małemu kiwi?

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lis 2007, 22:29

syla75, a jaka bys chciala? :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lis 2007, 22:30

No w końcu jesteście :ico_sorki:
Tak myślałam, że jak M jak... się skończy to przyjdziecie :-D
Delicja- ziemniak?? Rany... aż mi się wierzyć nie chce :ico_noniewiem: A co dawałaś poza tym ziemniakiem? Ja tez nie słyszałam, żeby ziemniaki były alergenami, ale nie znam się na tym... kto wie

Mordeczka, no to nie dziwota, że mój zięciunio tyle waży jak takie pyszności wtrynia :-D Julka też ze mną je obiadki- wczoraj z dziadkiem kwaszoną kapustę jadła i nawet się nie skrzywiła skurkowana :-D Ale takich deserków i zwykłych serków jeszcze nie daję.

Syla a na allegro patrzyłaś? :ico_noniewiem: ewentualnie pasaż onetu...

[ Dodano: 2007-11-21 ]
hektorka, ja miksuję, bo nie chciałoby mi się ugniatać takich ilości jedzenia, musiałabym znowu odgrzewać :-D Gratuluje udanych zakupów i teściowej. Ja gdybym miała zostawić dziecko ze swoją to zrezygnowałabym z zakupów :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

21 lis 2007, 22:53

ja tez miksuje jesli robie specjalnie dla Kacpra ale jak je z mojego taleza to tylko zgniatam ... a ostatnio zabral sobie sam kanapke z lawy i polowe zjadl...sama nie wiem jak ja pogryzl :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 lis 2007, 23:18

ja tak samo robię :-)

A w ogóle to.... KU***A MAć!!
Zaraziliśmy Julcię!!
Ma gorączkę, kaszel i flika :ico_zly: Jest totalnie zmęczona a nie może usnąć

O i znów płacze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-11-21 ]
M0rD3CzKa pisze:ostatnio zabral sobie sam kanapke z lawy i polowe zjadl.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
jak pogryzł to sobie akurat wyobrażam, bo widzę jak moje dziecko to robi :ico_oczko: Ale brawa za spryt :-D

A z czym była kanapka?

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 lis 2007, 23:35

Kolka, Oj to do lekarza jutro z Julcią.
A Kamil jak tylko poczuje jakąś grudke w buzi to od razu wypluwa, i nie chce zjeść, już zaczełam misksować na maximum nawet włączam turbo w mikserze, bo inaczej nie zje.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości