Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

17 lip 2007, 10:53

Witam!Ach te upały!
Dzieci płaczą a kolejny powód gabi do płaczu to pożegnanie ze smokiem.Już jakiś tydzień nie ma smoka.Najpierw sie zgubił,później znalazł ale już nie oddałam bo skoro parę dni wytrzymałą bez niego to dobry moment na oduczanie.Do tabeli podamy że Gabi waży 10200,ząbka nie ma :ico_noniewiem: A i pochwalę się,że już ammy pierwsze siusiu na nocnik :ico_brawa_01: ale jeszcze daleka droga przed nami :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 lip 2007, 11:52

Hallo Mamusie
Ja juz ledwo wytrzymuje te upaly.. :ico_chory: :-D :ico_szoking: To mnie jakos meczy.. tym bardziej teraz ze mam fasolke w brzuchu :ico_haha_02:
A wiec u nas nocka ladnie przespana,mala zasnela o 23 00 pozno troche,i obudzila sie tylko o 8 30... no nie narzekam :-D
Mala Nicole tez nie za dobrze te upaly znosi,jest jakas marudna i nic jej sie niechce.. A jak mam ja uspac to tylko zasypia w swoim wozku wiem ze jej cieplo jest,tak samo jak mi chciaz siedzimy w domu bo przy takiej parowie nie wytrzymalybysmy na dworze ja juz chce deszcz :-D Dzisiaj musze zrobic obiadek,ale zauwazam ze jakas leniwa jestem to chyba przez ten upal.. nawet mi sie prysznica niechce wziasc a musze sie odswiezyc no i ciekawe na ile mi pomoze.. Dzisiaj jak maz przyjdzie z pracki to jedziemy na male zakupy i musze sobie pare jakis sukienek pokupowac bo przy takiej pogodzie sa najlepsze i jakies przewiewne musze poogladac .. :ico_oczko:

Aginka ciesze sie ze masz takie fajne podejscie do mojej ciazy,to jest szczescie i ja tez umiem i doceniam to ze jestem.. chociaz nie przypuszczalam ze tak szybko to wszystko klapnie ale widac tak mialo byc :ico_oczko: A wiec czuje sie swietnie,jest mi niedobrze najbardziej rano jak wstane i jak sie klade do lozka spac,wtedy jest najgorzej mi niedobrze a przez caly dzien mam spokoj jest tak normalnie i spokojnie,mam apetyt na wszystko (potem bede walczyc z kilosami hehe ) pozatym wiesz jak poloze reke n brzuchu to czuje mojej fasolki serduszko ale musze naprawde sie skupic i musi byc cicho i wtedy czuje tak samo czulam serduszko jak bylam z Nicolcia w ciazy niektorym wam mamom sie moze to wydac niemozliwe ze to za wczesnie a ja jednak czuje jak bije serduszko w moim brzuchu cos pieknego :ico_brawa_01: Jestem teraz w 8 tygodniu ciazy a w czwartek teraz mam termin u mojego ginka to bede wiedziec wiecej i wtedy wam popowiadam ktory to dokladnie tydzien ale za niedlugo zaczne 3 miesiac ciazy tak to jakos obliczam :ico_oczko: Bedziecie na biezaco mamusie :ico_oczko:
Oj tak Aginka tylko nasze dziewczynki zostaly w kolejce do zdmuchniecie swojej pierwszej swieczuszki i tak najpierw jest moja Nicole potem twoja Malwinka a na koncu Ada od Justyny i bedzie juz komplet roczniaczkow ciekawa jestem jak to wszystko sie odbedzie :-D

OK ja jeszcze troche poserfuje po TT a potem moze mi sie zachce wziasc prysznic dobrze ze moja Nicole spi,to moge tez odpoczac :ico_oczko: To ta pogoda mnie tak meczy :ico_chory: :ico_chory:

[ Dodano: 2007-07-17, 11:58 ]
Aginka w Polsce mam babcie,siostre i ojca(nie mamy kontaktu z ojcem az takk) i babcia,siostra wiedza moja mama tez juz wie,pozniej ciotka i wujek z Ustronia tez wiedza takze praktycznie cala rodzina wie,niewie tylko moja sasiadka i obok tez sasiadka nie wie narazie im nie mowie bo jeszcze jest czas.. :ico_oczko: Ale rodzina owszem wie,jakos szybko powiedzielismy bo normalnie czeka sie i mowi dopiero po 3 miesiacach.. ale bedzie dobrze i mysle pozytywnie musze na siebie uwazac i bedzie ok.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lip 2007, 12:20

wrzosia86, współczuję, może rzeczywiście lepiej przenieść Dawida do innej przychodni.
:ico_brawa_01: dla Gabrysia za nocniczek :ico_brawa_01:
Kristi pisze:Oj tak Aginka tylko nasze dziewczynki zostaly w kolejce do zdmuchniecie swojej pierwszej swieczuszki i tak najpierw jest moja Nicole potem twoja Malwinka a na koncu Ada od Justyny i bedzie juz komplet roczniaczkow ciekawa jestem jak to wszystko sie odbedzie :-D

Oj tak zostały nam jeszcze trzy dziewuszki i...p
Kristi pisze:i :-D
Kristi pisze:A wiec u nas nocka ladnie przespana,mala zasnela o 23 00 pozno troche,i obudzila sie tylko o 8 30... no nie narzekam :-D

ojoj strasznie póżno...czyzby mój Antoś chodził spać z kurkami....? ...ale ja się cieszę, bo mam wtedy wieczór dla siebie, czego bardzo potrzebuję :ico_oczko:
*********************************************************************************************************
A teraz się pochwalę, Antoś potrafii pokazać, że: bolą go ząbki (dziąsełka :ico_oczko: ), że "rosną mu włoski", że swędzi go nosek i uszko , że chce mu się spać, wtedy składa rączki i kładzie je pod główkę :-D i umie robić "amen" :one:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 lip 2007, 18:29

:ico_brawa_01: dla Antonia ....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 lip 2007, 20:17

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dla Tosiaczka!!!!!

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dla Gabi
ja jeszcze zaczekam z oduczaniem od smoczka

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 lip 2007, 21:28

Dziękujemy :ico_oczko:
My mamy smoka juz dawno z głowy, Antoś sam z niego zrezygnował .

U nas leje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

18 lip 2007, 07:45

Maggie, u nas (w PL) lada dzień , godzina - będzie lało :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - to miało być pocieszenie ..... :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 lip 2007, 09:50

Aginka pisze:to miało być pocieszenie ..... :ico_oczko:

Aginka :ico_oczko: dzięki ze o mnie pomyslałas :ico_haha_01:

Witajcie Baboski, a co tu takas cichoszaaaaaaaa, jak sie macie?

U nas w porzadeczku, poza tym ze znowu dzień pochmurny, ale Antoś wesoły więc ja też :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 lip 2007, 11:53

Witajcie ale nas malo.. :ico_noniewiem:
U mnie wszystko super,nocka ladnie przespana to znaczy ja spalam cala noc i nie slyszalam jak mala plakala a podobno plakala bo maz dwa razy wstawal w nocy i ja uspokajal a ja spalam i mowil ze nawet probowal mnie budzic ale bez szans bo kurde ja jak zasne to tak chocby w narkozie.. :ico_oczko: A to niedobrze bo pozniej nie slysze czy mala placze.. ale dobrze ze mam meza to czasami tez moze powstawac w nocy .. ja uslysze mala tak okolo 4-5 rano bo wtedy niemam juz takiego glebokiego snu,no ale nic zdarza sie :-D U nas pogoda piekna,jest duszno i goraco ale mam zalozona moja fajowa nowa sukienke letnia i nie jest mi az tak goraco.. pozatym czuje ze bedzie padac bo jest za duszno no przyda sie oj przyda ten deszcz :ico_brawa_01:
Mala Nicolcia jest taka madra i bystra .. Chodzi caly czas i zwoedza mieszkanie trzymajca sie telewizora albo dzwi i jak juz potrzebuje pomocy to wyciaga raczke i chce zebym jej pomogla,albo jak jej cos spadnie to za jedna raczke sie mnie trzyma a druga reka ta dana rzecz sobie sama podnosi taka mala kochana dziewczynka.Pozatym to zaczyna sobie sama fajnie mowic do siebie mowi juz takie wyrazy jak: baba,dada(czyli tata(papa),mama,jajajaja, i co jej slina na jezyk przyniesie to mowi :ico_brawa_01:
No i tak to jest malutka slodziutka i szybko sie wszystkiego uczy,np.wczoraj sie zajela sama 30 minut :ico_szoking: dlugopisami bo mam w takim garnuszku duzo dlugopisow takich kolorowych i nie tylko to wyciagala je z tego garnuszka,potem sie nimi bawila i ogladala kolory fajnie to wygladalo ale potem musialam ja uspac a widzialam ze miala ochote sie dalej bawic :-D A teraz moja coreczka sobie tez spi,uspalam ja w swoim wozku jakos ostatnio cos lubi tam usypiac w ciagu dnia :ico_oczko:
A my ze smokiem tez jeszcze poczekamy bo Nicole bez niego nie usnie :ico_nienie: takze u nas potrwa jeszcze troche zanim go sama wypluje ja tak obliczam ze do 2 latek bedzie go miala :ico_oczko: No nic ja troche pobede na TT a pozniej jak sie Nicolcia obudzi to idziemy do tesciow do ogrodka bo ich niema i pozrywam im troche owocow :-D mam pozwolenie hehe Miejcie ladny dzien i buziaczki papa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

18 lip 2007, 12:03

witajcie
u nas tez duszno...będzie padac.....

Kristi, to super..niech mąż też troszke powstaje do Niolki....
Matuś niestety nie potrafi sam sie niczym na dłuzej zająć.....tylko husteczkami nawilzającymi...wyciągnie wszystki i koniec zabawy.....tak wiec zajmie sie 5 minut....

wczoraj bylismy na placu gdzie sa golebie..mati latał za nimi jak szalony....a w międzyczasie mi oczywiscie uciekał ...biegnie i upada co chwila..ja ja zawał..wszedzie tyle szkieł i psich kup...fuj.....
spotakalm sie z kolezanka i ciocią..ale nie da rady pogadac..tylko latam za tym moim małym diabełkiem... :-D
milego dnia baboski
wstawie jeszcze tabelke bo dawno nie bylo

[ Dodano: 2007-07-18, 12:11 ]
NICK--------- SKARBEK------- URODZONY--- WAGA--- WZROST--- ZĄBKI
Edyta82.............Oskarek............22.04.2006........10.90.............77...........7
Maggie...............Antonio.............24.05.2006........10.00...........................8
Paulina83............Kacperek..........07.06.2006........9,40............74...........8
Reniia1501..........Wojtuś..............07.06.2006........10,50...........76..........5

Mama_Kingi.........Kinga...............15.06.2006.........9.30............73,5..........6
Zubelek...............Gabrysia..........21.06.2006.........10,20...........76..........brak
Kaola..................Nicola...............25.06.2006.........8,20...........72..........2
Elwira22..............Zuzia...............28.06.2006.........10,10..........78..........4

Iwona.................Piotruś..............03.07.2006..........11,75...........80...........12
Paulaa ...............Dominik............03.07.2006.........12,00........74...........6

Abyss.................Monika..............03.07.2006..........10,8...........80..........5
Wrzosia..............Dawidek............03.07.2006..........10.04.........84..........8
Diem..................Kourosh............08.07.2006............9,40........??...........8
Iza ....................Mateuszek........14.07.2006............ 10,0......84............7

Kristi..................Nicole................25.07.2006...........12,0......80............7
Aginka................Malwinka..........27.07.2006............9,00......74............2
Justyna25...........Adrianna ..........12.08.2006...........7,26...........75...........2

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości