Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 lip 2007, 15:56

My też po spacerku, teraz Michas śpi :-D Znowu TT coś mi nawala :ico_zly: Na dworku Michałek zaczął chodzic na czworaka po ziemi i cały był czarny, a jak go zabrałam to zrobił awanturę :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

09 lip 2007, 18:08

a u nas deszczowo...
Justyna masz racje... te spacerowki w porownaniu z tymi wozkami 2w 1 sa malutkie... ale za to wygodne i lekkie :)
Ja dzis bylam w urzedzie pracy... jestem juz oficjalnie osoba bezrobotna... mialam juz dwie ofery na staz.. jedna w banku za kasjerke a druga opieka nad niepelnosprawna osoba, ale nie widze sie w tych zawodach.... znajoma powiedziała mi ze wplynal wniosek o prace w przedszkolu..zatem poczekam az ta oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona i sie tego stazu podejmne :) pozyjemy zobaczymy....
krde... niby wszyscy za granice pojechali ale nie ma rzadnej konkretnej pracy ! same sprzedawczynie.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 lip 2007, 18:38

Kasiu oby ten staż w przdszkolu wypalił :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

My dzisaj pospacerowaliśy dosyć długo w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Troszke pokropiło ale ogólnie było ciepło :-)

Teraz ada dorwała sie do paczki z pampersami i rozwala :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 lip 2007, 21:00

hej kochane wieczorowa pora
moj łobuz juz spi od 20 minut
dzis byl grzeczniutki nawet w dzien....nawet hehe
jakies drobne krosteczki mu wyskoczyly na szyjce z lewej strony, to nie wyglada mi na potoweczki a nie wiem co go moglo uczulic ewentualnie...

biedna Wikunia, oby to chorobsko to nie bylo nic powaznego...

[ Dodano: 2007-07-10, 07:31 ]
dziendoberek kochane z ranka
u nas pada i pada... a za godzine wychodzimy z domu do Kubusia, moj lobuziak jeszcze spi i przetrzymam go tak jak najdluzej, a teraz lece sie szykowac :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 lip 2007, 08:11

Kasia ja tez trzymam kciuki za staż :-)

Mówie Wam jaka Maja jest niedobra :ico_olaboga: . Wczoraj wyszlismy do barku na jakies jedzonko a ona zaczela tak piszczec,ze wszyscy wokol patrzyli, kurcze jak tylko cos nie jest po jej mysli od razu piszczy,ze az ciarki przechodzą :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

10 lip 2007, 09:52

Dziekuje dziewczyny.. kciuki sie i tym razem przydadza :)

heh Iwona... to sobie Majeczka probuje was wychowac heh... zreszta jak akzde dziecko w tym okresie.. Julia w takiej sytuacji nie piszczy tylko zaczyna sie tak dziwnie wydzierac, szarpac, nogami tupac.... :|

Ostatnio nauczyła sie mowic OOOOO i na wszystko pokazuje palcem i tak fajnie, ze zdziwieniem mowi OOO i sie patrzy na mnie... troche mnie to juz meczy ,bo ciagle słychac tylko OO i OOO ... az strach pomyslec jak sie zacznie era zadawania pytac.. a co to jest, a po co, a na co.. to dopiero bede zmeczona heh....

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2007, 09:56

bo moja synowa to bardzo ciekawa dziewczynka, ciekawa świata i wszystko ja interesuje :-D

Oskar jak sie wkurza to tez zaczyna krzyczec i piszczec....az uszy wiedna :ico_haha_01:

pokaze wam jak juz bede w domku moje fotki z czarnymi wlosami bo juz mam aparacik huraaaaa :-D , no i tel w koncu nowy wiec juz widze kto mi pisze smsy i je moge odczytywac i dzwieki dzialaja hehe, a juz sie tylko do wibracji przyzwyczailam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-10, 10:00 ]
jak byl T zrobilam mu pierogi z jagodami bo uwielbia a Oskarek tez jadl, ale mu smakowaly, az sam sie domagal..heh jak sama jadlam to krzyczal i otwieeral buzie, juz teraz cokolwiek jem on sie domaga aby mu tez dac... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

10 lip 2007, 10:03

Natalia czyli jednym slowem witaj cywilizacjo :ico_brawa_01: :-D

To Julci z Oskarkiem zapowiada sie burzliwy zwiazek.. skoro oby dwoje takie nerwusy sa :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

10 lip 2007, 10:31

no humorzaste te nasze szkraby..
Oskarek to sie taki zrobil zwlaszcza ostatnio... wczesniej byl w miare spokojny, chyba taki wiek..hehe
o moje bejbi jest spiace , pomoge mu zasnac :ico_oczko: , a potem sprobuje uspic Kubusia :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

10 lip 2007, 10:58

Tak Natashka, prosimy o fotki w nowym wydaniu :ico_sorki:

Kasia fajnie to musi brzmiec to OOO...

My wczoraj kupilismy Mai duzą skrzynke na zabawki bo juz nigdzie sie nie miescily i nareszcie jest porzadek :-D Tak myslimy o kupnie krzeselka do karmienia bo kazdy posilek to koszmar, Maja w tym czasie wykonuje milion pozycji... Czy macie takie krzeselka i czy to dobra rzecz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość