misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 21:45

Tak kochana to maluszek pewnie tak sie układa,spokojnie niczym sie nie martw ja tak mam po prawej stronie np,no ale wiadomo Milena juz duza jest to inaczej to wyglada,ale moim zdaniem to Twoja dzidzia spokojnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 21:52

Jenny, nawet nie wiesz jaki ja miałam krzywy dziś, jak położyłam się we wannie. Jeden wielki stożek po prawej stronie. Ewidentnie dziecko!!!

padam na pysio.
przyszły kosmetyki z avonu, więc odpicowałam stópki i jutro z rana pomaluję pazurki. czas poszukac japonek, bo w adidasach stopy mi się gotują :P dziś dużo chodzenia, to i brzuszek się napina na wieczór.
Parno u nas...

Ja jutro wizytuję o 11:30

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 22:16

Szymek szalec zaczął po czekoladzie :-)

Też mam krzywy brzuch :-) tam gdzie dziecko się wypina raz tu, raz tam i takie twarde jest.

MISIA jak boli to znaczy, że macica trenuje, dobry znak.

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 22:26

Dziękuje, że tak szybko odpisałyście ja taki brzuch tylko miałam podczas porodu, dlatego wystraszyłam się. Synek tak nie mógł ruszać się, bo nie miał warunków i te rzeczy już w ciąży są dla mnie nowe.
Spokojnej nocki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 22:33

Spokojniej JENNY!

MISIA, śliczny pokoik dla Milenki!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 22:34

jenny wszystko jest dobrze,nic się nie stresuj :ico_oczko:
Małgosia widzisz, moja po czekoladzie to szału dostaje bo ona lubi słodkie,jak zjem np banana to czka,po truskawkach czka,po kawce czka i jak sie kłuce z mężem hihi to ona się nie kuli a sobie czka słodka jest hihi :ico_haha_01:

Ja wam dziewczynki szczerze teraz nie zazdroszcze chodzenia w ciąży,raju tak gorąco duszno parno,stopy puchną :ico_noniewiem:
Tibbyja tez sie poce pod pachami i wydaje mi się,że to od ciązy bo tak równiez nie miałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 maja 2013, 23:44

jenny Maluszek zmienia pozycje i pewnie dlatego brzuszek tak wyglada.
misia slicznie urzadzilas kacik dla Milenki. Jej Ty juz za chwilke bedziesz tulic coreczke ;) Alez ten czas leci.

Dziewczyny chcialam sie Was poradzic odnosnie butelki. Chodzi o to,ze wypatrzylam
Nowe butelki z firmy medela. Smoczek jest tak zrobiony, ze dziecko musi ssac go tak samo jak piers. Czyli nie ma latwo. W razie dokarmiania dziecko sie nie rozleniwia jak przy innych butelkach. Opinie na forach sa rozne. Sporo mam
Wlasnie pisze, ze dziecko musi mocno ssac zeby jesc I przez to sa w stanie Dalej karmic piersia.
Przy Oli uzywalam z dr browns. Myslalam, zeby kupic z medela chocby na sprobowanie. Gdybym
Musiala podac mm. Przy Oli niestety musialam, bo mial zoltaczke I lecial z wagi. Musialam dokarmiac I wiadomo dlugo laktacji nie utrzymalam. Zreszta nie ma co sie dziecku dziwic.
Jak mleko samo leci z butelki to nie chce sie wysilac na ssanie z piersi. Bardzo mi zalezy na karmieniu piersia I chcialabym uniknac podawania zwyklej butelki. Ta medela wyglada dosc ciekawie.

Dobranoc

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

09 maja 2013, 08:08

hejka

misia BOMBASTYCZNY kacik urzadzilas dla Milenki :-D piekniejszego sobie nie moze wymarzyc poprostu superrrr!!! :ico_brawa_01:

jenny to z pewnoscia dzieciatko tak wykrzywia Ci brzuszek :-)
nie masz wiec obaw do niepokoju :ico_oczko:
:ico_brawa_01: za skonczony 21tc :ico_brawa_01:

KCIUKI TRZYMAM DZIEWCZYNY ZA WASZE DZISIEJSZE WIZYTY :-)

U nas noc spokojna. Maly ladnie przesypial i co 4 godziny go karmilam a wczesniej jadal co 3 troche postepy jakies robi czasowe hehe daje mi sie wyspac godzine dluzej :-P maz byl w pracy na nocce a ja sie balam ze sobie nie dam rady ale dalam ufff... teraz maz odsypia nocke a maly wlasnie ma czkawke bo nalykal sie powietrza .... co on z ta czkawka ma ciagle czka :ico_olaboga:
dzis w planach mamy kolejny spacer. ciekawe czy dzis bedzie tez taki spokojny na spacerze.
u nas tez jest strasznie duszno na polu wczoraj to nie bylo czym oddychac.

co do pocenia sie to ja na sam koniec ciazy tez strasznie sie pocilam i bylo mi dwa razy cieplej niz normalnie. najbardziej to mi sie dlonie i stopy pocily a pod pachami to roznie. To wszystko z ciazy bylo. teraz to juz sie tak nie poce mimo ze jest takie cieplo.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

09 maja 2013, 08:40

Misia jak nic tylko już rodzić, ślicznie urządziliście :ico_brawa_01:

Jenny poczekaj za kilka tygodni, wtedy dopiero zacznie się wypinanie :-D Jak mój mąż przyłożył rękę to od razu w tym miejscu coś się wypinało. Początkowo była to główka, a później.... tyłeczek :-D Czasami jak nóżkę wyprostuje to widać stópkę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

09 maja 2013, 09:06

:ico_tort: za 8 okienko nasze!
Jenny, skarbie dziś kończysz 21tc! Jak się z tym czujesz? ciut pewniej, czy nadal masa obaw?

za godzine wychodzę :-) jeszcze do miasta później muszę się wybrac kupic sobie okulary przeciwsłoneczne i może jakieś japonki/balerinki/sandałki zobaczymy co będzie, bo swoich sprzed roku nie moge znaleźc (jak zawsze!) a w adidasach płonę.

pozdrawiam.

misia, pokoik pierwsza klasa! Daj znac co powiedzieli w szpitalu po badankach!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość