Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 gru 2010, 10:42

tak 2 dzidziusie bym nosiła :-D
he he :ico_oczko: To Klara ma charakterek. Dobrze, że masz teściową do pomocy :ico_sorki:
inia1985, zdrowia dziewczyny
dziękujemy :ico_sorki:

Dziś Wiki wyszedł 9 ząbek, górna czwóreczka. Może ta gorączka i rzadkie kupki ma właśnie na ząbki, a jest tylko przeziębiona? Może wszystko tak się pechowo nawarstwiło? Już sama nie wiem... Ja się dziś już lepiej czuję :ico_sorki: Nocki są ok, choć Wiki budzi się koło 3-4 i wtedy ląduje w naszym łóżku, jak tylko ją przytulimy od razu śpi :-)

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 gru 2010, 11:51

Dobrze, że masz teściową do pomocy :ico_sorki:
tylko jak ja jestem to ona jej się nawet dotknąć nie da, a teściowa wcale nie taka chętna do pomocy, w sumie nie jest zła bo jak pracuje to bez problemu się zajmie mała, no niekiedy pomarudzi ale jak ja jestem to nawet nie zajrzy
Dziś Wiki wyszedł 9 ząbek
:ico_brawa_01: jejku a moja przy waszych dzieciakach szczerbata
choć Wiki budzi się koło 3-4 i wtedy ląduje w naszym łóżku
maja też tak planuje ale wole przy niej siedzieć niż ją brać, bo ostatnio jak ją wziełam na 1 noc to później nawet usnąć sama nie chciała, a głos ma taki paskudny głośny i gruby jak wrzeszczy :ico_zly: dziwne że szyby całe :-D

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 gru 2010, 12:00

no niekiedy pomarudzi ale jak ja jestem to nawet nie zajrzy
uwierz mi, że nie masz na co narzekać, moja tylko raz na 20 min. została z Wiki, jak miała mniej więcej pół roku, a ja skoczyłam w tym czasie do sklepu... szkoda gadać :ico_noniewiem:
maja też tak planuje ale wole przy niej siedzieć niż ją brać
masz rację, ja robię wyjątek z powodu jej choroby, taka biedna się budzi... :ico_noniewiem: Tak to też zawsze w łóżeczku

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 gru 2010, 12:05

taka biedna się budzi... :ico_noniewiem: Tak to też zawsze w łóżeczku
mojej później bym chyba nie odzwyczaiła jak po jednej nocy takie cyrki były :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-12-29, 11:07 ]
dzisiaj wziełam ją do siebie przed 7 i spała na mnie pare minut ale że musiałam wstawać do pracy to ona automatycznie się obudziła :ico_szoking:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

29 gru 2010, 12:14

mojej później bym chyba nie odzwyczaiła jak po jednej nocy takie cyrki były :ico_olaboga:
na szczęście Wiki nie robi to różnicy i z nami i w łóżeczku ładnie śpi. Czasem mi się zdarza, że w środku nocy biorę ją do siebie, bo lubię się do niej przytulić :ico_oczko:
dzisiaj wziełam ją do siebie przed 7 i spała na mnie pare minut ale że musiałam wstawać do pracy to ona automatycznie się obudziła :ico_szoking:
he he, wygodna :-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 gru 2010, 12:55

Ja się dziś już lepiej czuję :ico_sorki:
to super :ico_brawa_01:
inia1985 napisał/a:
Dziś Wiki wyszedł 9 ząbek
:ico_brawa_01: jejku a moja przy waszych dzieciakach szczerbata
a co ja mam powiedziec?Lena ma nadal tylko 2 zeby :ico_noniewiem:
uwierz mi, że nie masz na co narzekać, moja tylko raz na 20 min. została z Wiki,
moja na oczy malej nie widziala :ico_noniewiem: i nie zobaczy :ico_zly:
Tak to też zawsze w łóżeczku
ja nie umialabym spac z mala a i ona by ze mna nie zasnela :ico_noniewiem: jakos juz tak przywyklysmy do wlasnych lozek :ico_haha_01: :ico_sorki:
ja dzis pieke pierwszy maszynowy chleb,dostalam automat do chleba pod choinke :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 gru 2010, 13:16

moja na oczy malej nie widziala :ico_noniewiem: i nie zobaczy :ico_zly:
nie macie ze sobą kontaktu??
ja nie umialabym spac z mala a i ona by ze mna nie zasnela :ico_noniewiem:
moja tylko o tym marzy :-D jak przebudza sie w nocy to wyciąga ręce i pokazuje na moje łóżko :-D
Lena ma nadal tylko 2 zeby :ico_noniewiem:
biedna, a jak z gryziemniem sobie radzi, bo moja dorwala orzeszka o przednimi zębami kombinowała az pogryzla :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 gru 2010, 13:22

nie macie ze sobą kontaktu??
po tym jak mnie z domu wyrzucila jak bylam w ciazy i po wielu innych awanturach nie ma szans na poprawe stosunkow :ico_nienie: nigdy :ico_zly: a mieszka pietro pode mna...
jak z gryziemniem sobie radzi
zero problemow,zjada wszystko :ico_haha_01: jak nie moze pogryzc to lyka :ico_haha_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 gru 2010, 13:31

a mieszka pietro pode mna...
więc czy chcesz czy nie niekiedy na nią wpadniesz :-) a twój mąż utrzymuje z nią kontakt, mkoże ona o niego zazdrosna
zero problemow,zjada wszystko :ico_haha_01: jak nie moze pogryzc to lyka :ico_haha_01:
super moja ostatnio coś zaczeła wybrzydzać :ico_olaboga:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 gru 2010, 13:51

więc czy chcesz czy nie niekiedy na nią wpadniesz :-) a twój mąż utrzymuje z nią kontakt, mkoże ona o niego zazdrosna
czasem wpadam ale mijamy sie bez slowa :ico_noniewiem: maz czasem chodzi do niej wybadac sytuacje,bo sie rozwodza z ojcem D.i chodzi ja wkurzac.ona ogolnie jest nienormalna,oboje zreszta.nawet nie byli na naszym slubie :ico_noniewiem:
super moja ostatnio coś zaczeła wybrzydzać :ico_olaboga:
moja ma durny nawyk,jak juz nie chce jesc to rzuca jedzenie.doslownie.kanapka na podloge,z reki mi wyrzuca lyzeczke :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość