Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 mar 2012, 12:04

Koroneczka zdrówka życzę.
:ico_sorki: wypiłam herbatkę i już mi lepiej :ico_sorki:
Oj, tak radocha na całego-i dla malucha i dla rodziców że maluch się cieszy :-)
Najwięcej radości właśnie sprawia taki beztroski śmiech dziecka. Ja to uwielbiam jak Maksio się tak śmieje, że aż zanosi. Zawsze przed snem wariuje :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 mar 2012, 12:04

ja w sobotę mam zamiar myć okna :-D mnie to relaksuje.
ja też lubię myć okna,a mam ich aż 3 :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

06 mar 2012, 12:07

ja też lubię myć okna,a mam ich aż 3 :-D
Umyj też moje :ico_haha_01: Ja teraz mam ich nadmiar i wszystkie do mycia. W tym jedno wielkie w salonie, nie otwierane, więc mysie z ogrodu konieczne :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 mar 2012, 12:09

Koroneczka, zapomniałam Ci napisać-wiadomość dla Twojej kuzynki-nutramigen wrócił na listy refundacyjne i jest w aptekach.
My młodemu wstawiamy wanienkę do wany ale i tak zawsze ciągnie (próbuje się wspinać) za sznur prysznicowy i jak coś jest w zasięgu ręki to ląduje w wanie albo na podłodze. U nas właściwie kąpiel to na stojaka bo chodzi w koło trzymając się brzegu wanny.

[ Dodano: 06-03-2012, 11:11 ]
ja też lubię myć okna,a mam ich aż 3 :-D
Umyj też moje :ico_haha_01: Ja teraz mam ich nadmiar i wszystkie do mycia. W tym jedno wielkie w salonie, nie otwierane, więc mysie z ogrodu konieczne :ico_sorki:
Ja bardzo chętnie umyję, kiedy? Ja taką witrynę ma w "salonie" i myc muszę z balkonu, a że balkon "wielki" :ico_oczko: i nie sięgam to mam opracowane mycie z mopem więc mycie u Ciebie z ogrodu to czysta przyjemność.
Ostatnio zmieniony 06 mar 2012, 12:12 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

06 mar 2012, 12:12

ja umyje przed swietami, to w sumie za jakies 3 tyg. Ale ja dla odmiany nie cierpię myc okien

mi sie wydaje ze Filip szybko sam nie pojdzie. Od prawie 3 miesiecy drepta jak sie go trzyma, przez pewien czas puszczal sie i szedl za jedna reke ale teraz sie tego strasznie boi i jak mu puscimy jedna reke to stoi, krzyczy i szuka z tylu tej drugiej a kroku nie zrobi. Daj mu dwie to nie umiesz nadazyc tak biegnie.

[ Dodano: 06-03-2012, 11:15 ]
ide poszykowac sobie cos pod obiad, dzis z wszystkim sie musze streszczac bo po poludniu do onkologa wiec znow sie pewnie naczekam.
Rana po zabiegu mi sie slimaczy, goic sie nie chce, tylko krew i jakas zolc (ponoc nie ropa) z niej leci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 mar 2012, 12:18

Umyj też moje :ico_haha_01:
z chęcią :-D
Ja bardzo chętnie umyję, kiedy? Ja taką witrynę ma w "salonie" i myc muszę z balkonu, a że balkon "wielki" :ico_oczko: i nie sięgam to mam opracowane mycie z mopem więc mycie u Ciebie z ogrodu to czysta przyjemność.
to się razem wybierzemy i podzielimy :-D

patrycja_g, nikt Filipkowi przed rokiem nie karze samemu chodzić :ico_oczko: poczuje się pewnie to pójdzie sam
u nas mimo,że Hania za ręce zaczęła chodzić koło 10-11 miesiąca to sama dopiero poszła jak miała 16 miesięcy więc trochę jej zeszło zanim się odważyła,a ani razu nie upadła próbując chodzić więc się nie miała czego wystraszyć :ico_sorki:

[ Dodano: 06-03-2012, 11:19 ]
Rana po zabiegu mi sie slimaczy, goic sie nie chce, tylko krew i jakas zolc (ponoc nie ropa) z niej leci :ico_placzek:
po jakim zabiegu? :ico_noniewiem:


Miluś już wstała i szaleje na podłodze :-D

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

06 mar 2012, 12:34

po jakim zabiegu? :ico_noniewiem:
mialam usuwane znamiona, i 2 rany super sie pogoily a ta jedna sie tak babra

u nas juz po spaniu, idziemy chyba na spacer :ico_papa:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

06 mar 2012, 12:35

to się razem wybierzemy i podzielimy :-D
Ok :-D
Rana po zabiegu mi sie slimaczy, goic sie nie chce, tylko krew i jakas zolc (ponoc nie ropa) z niej leci :ico_placzek:
Może to znowu uczulenie na nici :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

06 mar 2012, 12:48

mialam usuwane znamiona, i 2 rany super sie pogoily a ta jedna sie tak babra
to niech się szybko zagoi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

06 mar 2012, 12:53

Rana po zabiegu mi sie slimaczy, goic sie nie chce, tylko krew i jakas zolc (ponoc nie ropa) z niej leci :ico_placzek:
pewnie limfa leci, lekarz to widział? może by się przydało to czymś smarować :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość