ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 sie 2008, 12:32

Ewelinko, mysle ze bedzie juz dobrze :-) wazne ze Twój mąż zaczął terapie bo wiesz nie kazdy potrafi przyznac sie do nałogu... nie zebym go chwaliła ale to jest naprawde duzo...

I teraz hicior!!!!!!! Lekarka nie zaszcepiła Mai bo zobaczyłą u niej na rączke ukąszenie po komarze :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ku... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ryczec mi sie chce normalnie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 sie 2008, 13:40

Gabrysiu, to jest juz nasza trzecia przychodnia, do ktorej Maja nalezy... ja juz nie wiem co zrobic... dzis niby kazala jej okładac to ukąszenie roztworem wody z soda i jutro przyjsc i moze ja zaszczepi, ale niekoniecznie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

28 sie 2008, 17:29

Iwonko na serio porabana jakas ta lekarka..tragedia... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

moja szczepi Oskara zawsze no chyba ze jest chory....a leczy sie w ogole u moejj lekarki bo jest moja lekarka rodzinna a ze wczesniej byla jeszcze pediatra to zapisalam do niej Oskiego :ico_haha_01:

tesciowka juz poszla, nawet zle nie bylo :ico_haha_01:
jeszcze ciocia przyszla z wujkiem i oskar juz tez ich wymeczyl z tym rysowaniem :ico_haha_01:

mze jak mi sie uda pozniej to wam wtawie filmiki z dzis :ico_haha_01:

Ewelinko nie dziwie ci sie ze tak sie czujesz, tez bym wciaz sie zastanawiala czemu i w oghole jak to sie moglo stac..ale badz silna i teraz trzeba jedyni8e wierzyc ze jego poprawa to na stale i juz nigdy ciebie nie zawiedzie

[ Dodano: 2008-08-28, 18:18 ]
to jest Oskar z dzis jak grał w piłe, tzn szedl dopiero na plac zabaw , a dopiero potem sie rozkrecil ale i tak mysle ze bedzie nastepca Maradony :ico_haha_01:
http://pl.youtube.com/watch?v=U8b_-P1gaew

[ Dodano: 2008-08-28, 18:21 ]
A TU MOJ CZORT KTORY ROBI POMPKI :ico_haha_01:
http://pl.youtube.com/watch?v=g4JHd34UHNY

[ Dodano: 2008-08-28, 18:30 ]
wiecie co T wyjechal z domu o 7 i nie ma go do tej pory...dobija mnie to ze teraz tak pozno wraca...cale dnie sami jestesmy...
:ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
wlasna firma... zero czasu wolnego :ico_placzek: cos za cos

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

28 sie 2008, 18:50

Natalia, tak to jest cos za cos... niestety pieniadze to złodziej czasu... a tymbardziej kiedy ma sie swoją firme, do tego remontową, gdzie pracuje sie od switu do nocy... Natalia, ale może jak juz sie rozkrecicie i zarobicie wiekszą kase, wtedy i bardziej pozwolicie sobie na mniej zlecen...

Zaraz wysyłam Ci zdjecie sprzetu Mai :-D

[ Dodano: 2008-08-28, 18:58 ]
Nie moge wysłac, pisze błędne hasło użytkownika :ico_noniewiem: będę probowac, jesli nie pojdzie zawsze gdzies zgram te zdjecia :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

28 sie 2008, 20:08

Moj bombel juz usnal nawet troche kaszki wypil w koncu po calym dniu cos zjadl

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

28 sie 2008, 20:21

hehe ale świetny OSkarek , się uśmiałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Sliczny jest :-D

Julia dziś mi się wywróciła na kostce brukowej i ma górną wargę troche rozwaloną :ico_placzek:

a to moja Julia i jej sesja heh:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zmykać się uczyć :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-28, 20:24 ]
heh a na tym 3 zdjęciu w tle moj pies :-D nieszczęśliwy bo mu nie pozwoliłam isc na panienki :-D

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

28 sie 2008, 20:44

Oskarek i Julenka przecudni a ja jak zwykle pod starchem w jakim stanie moj maz wroci z pracy??!!!!

Wiecie co a na dodatek tesciowa mnie jeszcze dobija jak do tej pory bylo wszystko ok tak od tamtego piatku jest koszmar meza wyzywa od cpunow i to przy Pawełku na nic nie zwraca uwagi jak jej mowie ze to teraz nie pomoze ze trzeba bylo mu pomoc jak wczesniej sie wciagnal w nalog a nie go zostawila samemu sobie a teraz pretensja do wszytskich i do mnie sie nie odzywa i wogole a Pawełka traktuje jak by go nie bylo.

Myslimy nad wyprowadzka do moich rodzicow jesli sie uda mezowi zlatwic przeniesienie do Ostródy to zrobimy sobie wlasne mieszkanko u moich rodzicow. Ojejku jak ja bym chciala modle sie zeby sie wszytsko tak ulozylo zebysmy sie z tad wyprowadzili zmienili calkowicie otoczenie odcieli sie od tego wszytskiego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

28 sie 2008, 21:05

witam :ico_haha_01:
Ja tylko na chwilke dać wam znać ze u nas wszystko dobrze :ico_haha_01:
Ada szaleje i broi :-D a ja ciągle pracuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: nawet nie mam czasu ani sily po pracy popisać z wami :ico_placzek:
Zaraz ide się polozyć bo padam.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 07:28

dziendoberek

pobudka o 6;30 , teraz siedzi drugi raz na nocniku, po jednej czesci sniadania, ale o 8 jedziemy do lidla wiec ma czas aby skonczyc sniadanko :ico_haha_01:

Ewelinko taka przeprowadzka to moze jednak dobry pomysl,wrecz supe, takie odciecie sie od zlego towarzystwa i"przeszlosci"
A Pawelek moze juz zdrowieje skoro zaczyna ejsc..uzo zdroweczka dla niego!

moja synowa cudna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D rozowa krolewna i na tle trawki i tych rozowych kwiatkow bomba :ico_brawa_01:

Justynko pracusiu, nie zapracuj nam sie zanadto, szkoda ze masz dla nas teraz mneij czasu :ico_placzek:
ale najwazniejsze ze z Adusia ok i broi jak to kade zdrowe dziecko :ico_haha_01:

u nas leje od rana, tak wiec poki co nici ze spaceru :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 07:42

Oby Gabrysiu w gorach Wam pieknie slonko swiecilo..
ale wam zazdroszcze takiego wyjazdu, odcielabym sie na jakis czas od wszystiego, od obowiazkow domowych i wypoczelabym...moze w przyszlym roku cos sie uda :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość