Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 16:08

dziewczyny a gdzie sa te monkey forest i rainforest i co tam dokladnie sie dzieje????
zmykam z leosiem na spacerek
do potem kochane
papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 sie 2007, 17:40

Madziorka tu masz adres
The Living Rainforest
Hampstead Norreys
Berkshire
RG18 0TN
UK

Dzieciaczek do 3 roku życia ma free, a dorosły Ł 6 z kawałkiem

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sie 2007, 17:43

witam dziewczynki, jakos czasu mi brakuje :ico_olaboga: :ico_olaboga: , strasznie duzo jeszcze do zrobienia, ale musialam was odwiedzic :ico_oczko:

ilonka gratulacje dla mezula (moj bedzie zdawal w pazdzierniku :ico_olaboga: ). mala jak zwykle czaruje uroda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i ubrankami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale co do podobienstwa to sie nie zgodze :ico_nienie: vinie to coreczka tatusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
julie brawa dla zieciula za kroczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
marta buziaki dla franusia w bolacy brzuszek :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
lucy jak po szczepieniu?? a z drugiej strony dlaczego tak pozno masz szczepienie? my mielismy w szostym tygodniu po porodzie i Luska stttrrrrasznie sie darla. teraz sobie przypominam, ze Delfina pisala kiedys o jakims zelu znieczulajacym do szczepienia. musze w aptece popytac przed nastepnym. apropos ktos ma od Delfiny i Mayi jakies wiesci?
aha!!! i gratuluje julie i sandrusi nowych nabytkow, oby dlugo i bezawaryjnie sluzyly :-D :-D

no i masz babo placek, siedze tu 3 minuty, a maz prawie urwal noge Lusce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D wkraczam do akcji :-D :-D :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 sie 2007, 18:08

Jasnie Pani :) pisze:
no i masz babo placek, siedze tu 3 minuty, a maz prawie urwal noge Lusce :ico_olaboga: :ico_olaboga: :-D :-D wkraczam do akcji :-D :-D :ico_oczko:

bo sie posikam :ico_smiechbig: mam nadzieje ze sie malej nic nie stalo :ico_olaboga:
ja wlasnie wypelnilam forme na prawo jazdy chyba jutro pujde zlozyc :-) ciekawe za ktorym razem ja zdam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

13 sie 2007, 18:31

SANDRUSIA)) pisze:mam nadzieje ze sie malej nic nie stalo

czasami mam wrazenie ze moja corka jest z gumy, bo na te dziwaczne rzeczy ktore wyprawiaja z moim mezem powinna juz byc conajmniej polamana :ico_olaboga: :ico_olaboga: , ale nigdy nic sie nie dzieje na szczescie. ja bym sie bala ja brac na rece i nosic w ten sposob jaki uskutecznia moj slubny :ico_olaboga:

sandrusia powodzenia na prawku, ja zdalam za 2 podejsciem, ale tobie zyze za pierwszym :ico_oczko:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 sie 2007, 18:33

Jasnie Pani :), ciezko bedzie ja to juz mam jeden wypadek za soba samochodem kumpla w pl :ico_wstydzioch: od tej pory nie jezdilam dopiero nie dawno tutaj z mojm L sie wybralam na przejazdzke :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

13 sie 2007, 18:51

ILONKA GRATULACJE DLA BABLU :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: BARDZO SIE CIESZE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo tutaj to nie lada sztuka :ico_zly: sandrusia ja juz zlozylam,testy mam zdane ,mialam egzamin na wrzesien ,ale odwolalam,bo nie mam teraz jak na lekcje chodzic ,a za slabo jeszcze jezdze,zeby isc na egzamin,a tutaj to trzeba lepiej niz super,zeby zdac :ico_oczko: jasnie pani tutaj pierwsze szczepienie w 2 miesiacu ,ale dostal 6 w 1 i do tego pneumokoki o ile dobrze zrozumialam ,czyli 2 szczepionki,ale bidulek plakal :ico_placzek:
oprocz szczepienia robili ogolne badania i maly ma egzeme :ico_olaboga: ale ja wiedzialam,bo za pierwszym razem oilatum pomoglo,a potem bylo juz nawet gorzej :ico_olaboga: a na kolankach ma zdarta skorke ...dostal krem na to ,a do kapieli oilatum

[ Dodano: 2007-08-13, 18:52 ]
julie i dla Nathanka wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

13 sie 2007, 20:08

Sandrusia z taką urodą zdasz za pierwszym razem :ico_brawa_01:
lucy23 pisze:tutaj pierwsze szczepienie w 2 miesiacu ,ale dostal 6 w 1 i do tego pneumokoki o ile dobrze zrozumialam

Lucy ja mam szczepienie tez w 8 tygodniu
Julie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: brawa dla Nathanka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ja dzis małemu podałam ten sok pomaranczowy z woda bo dzwoniłam do polskiego lekarza i mówił ze najwyzej mu uczulenie wyjdzie, ( jak mu wyjdzie to juz wiecej nie mam podawac) wiec podałam bo jak to mówią " tonący brzytwy sie chwyta" i po 2 godzinach wziełam mu nózki do brzuszka i co?????? o matko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
nasze łoże, moje ciuchy, przewijak itp całe w g....... miał taki odrzut jakby tydzien nie robił a ja taka szczesliwa ze skakałam z radości jak głupia, a potem mały był taki szczesliwy i pogodny jak nigdy :ico_brawa_01: jednak ta kupa go męczyła wiec bede musiała mu pomagac

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2007, 20:11

martucha super ze wreszcie franus was osr............ na ,maxa hihi biedaczek tak sie meczy; a teraz ufff
nasz leos dzis tez trzasnal kupsko wielkie az go w wannie mylismy hihi
akurat tatus wrocil z pracy hihi a juz sie balam ze bede musiala sama go przebierac hihi

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

13 sie 2007, 20:15

martuchafrost, niby taka gowniana sprawa a tak cieszy nie hi hi ja to nigdy bym nie pomyslal ze beda mnie takie rzeczy cieszyly a tu prosze ciesza i to jak hi hi maciezynstwo to urocza sprawa ja ide Kubunia polozyc spac a moj L tak mnie wkurza :ico_zly: ja mu pokaze :ico_zly:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość