Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

28 kwie 2009, 21:05

Emi mi sie wydaje ze jest strasznie podobna do twojego meza.
nawet nazywam ją małym klonem :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

28 kwie 2009, 21:09

nawet nazywam ją małym klonem
hihihi u mnie to samo. wszyscy mi mowia ze Dawidek to wykapany tatus...po tobie to chociaz od pasa w dol jest a u mnie to calosc tatusia i tak nie mam dziecka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

28 kwie 2009, 23:26

plum

ja jeszcze meldunek i kropa przed spaniem, bo juz mam prawie 40stopni gorączki :ico_olaboga: :ico_chory:

Ragazza555, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: noo, suprr, że jesteście z Emi :ico_sorki: ślicznotka Ci rośnie :-)

jutro nie wiem, czy uda mi się wdepnąć :ico_sorki: tyle do załatwienia mam zaplanowane,że szok :ico_sorki: :ico_olaboga: a nie wiem, czy nie przeleżę... a wieczorem to bierzmowanie, ktorym też się denerwuję :ico_sorki: trzymajcie kciuki za mojego Starszaka, no i ciut za mnie, żebym zdołała dowlec się do kościoła :ico_sorki:

kolorowych, a jutro miłego dzionka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

29 kwie 2009, 01:00

hej

u nas pogoda cudna, a wiec od południa do wieczorka spędzamy na podwórku :-D
jeszcze na podwórku dziś zmontowaliśmy ogromną trampolinę to cały czas skaczemy na niej :521: :524: :527:
wybaczcie , że tak rzadko zaglądam :ico_sorki:
ale teraz dla mnie spędzanie czasu z synkiem jest ważniejsze niż siedzenie na forum
a, żeby was doczytać i inne wątki trzeba trochę tu posiedzieć
a więc wybrałam synka, myślałam, że jak będzie spał to z wami poklikam, ale to kawa z siostrą, to spacer z bratem, to trampolina i nim się obejrzę to już jest po 24.00

a co do kg
to ja ważę 58,5kg trochę chudnę, ale powoli
zostało mi 5kg to wagi sprzed ciąży, ale myślę , że jeszcze z 3 kg zrzucę i będzie ok :ico_oczko:


Marciaśliczna czapeczka , Milenka pięknie w niej wygląda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ananke zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka :ico_sorki: :ico_sorki:
no i wszystkiego najlepszego dla Alanka :ico_prezent:

ragazz super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też uważam, że Emi jest bardzo podobna do twojego męża :-)
i fajnie, że taka grzeczniutka jest :ico_brawa_01:
oby jej tak zostało :ico_sorki:

jedwabna ja już worze synka w foteliku bez tego wkładu bo już jest za duży na wkład
a twój synek jest większy niż mój a wiec myślę, że też juz może bez tego wkładu jeździć
chodź trudno ocenić , bo nie wiem jaki masz fotelik :ico_noniewiem:


ja zmykam mały na cyca się obudził

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

29 kwie 2009, 06:34

hej hej witam jako pierwsza :-)
jestesmy po suuuuper nocce. maly zjadl o kolo 21 150ml mleczka i obudzil sie dopiero o 6 rano na karmienie :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moje kochane grzeczne dzieciatko... takze jestem wyspana i czekam na meza, bo ma pzyjechac kolo 12 :-) no i teraz tak patrze a tu w koncu wiatr ustal i sie zapowiada sliczna pogoda takze w koncu pojdziemy na spaceek :-D :ico_brawa_01:
mam prawie 40stopni gorączki
o Boze i ty jeszcze zdolna bylas zeby cokolwiek na forum napisac :ico_szoking: ja jak pamietam mialam tyle goraczki to lezalam polprzytomna i mialam jakies majaki ze mi babcia herbatki nie zrobi bo w przedpokoju stoi ogromna kosiarka :ico_haha_01: :ico_szoking:

zdrowka duz duzo zycze i oby jak najszybciej przeszlo ci to chorobsko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: no i oby bierzmowanie sie udalo i zebys dala rade :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

manenka OK to juz teraz bedziemy wiedziec ze jak cie nie ma to znaczy ze jestes na spacerach albo spedzasz czas z synkiem :ico_sorki: :ico_sorki:

a my (jak moj maz wroci) to pewnie wybierzemy sie na wies do tesciowej z wozkiem pospacerujemy :-D
na obiad planuje zrobic roladki z mintaja w sosie chrzaowo pietruszkowym, ale zobacze czy bedzie mi sie chcialo :ico_haha_01:

a wy? jakie macie plany na dzisiejsz cudny dzionek?
milego dnia wszystkim zycze :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 kwie 2009, 07:44

witam

u nas noc taka sobie chorobsko dokucza malej wiec 24 mleko 3:30 herbatka o 5 usnela i o 6 mleko...... tak wiec postanowilismy jej dac ten antybiotyk bo lekatrka mowila ze jak kaszel nie ustapi i bedzie silny to podac


dfzis tesciowa przyjedzie ja nic w planach nie mam jak nie bedzie wialo to idziemy bna dwor...

fajnie ze macie takie spokojne dzieci! ja wczoiraj gadalam z taka dziewczyna tez jej sie urodzila Klaudia tydzien po mnoie i mowi ze to samo nie moze nigdzie sie ruszytc z synem tak nie miala... no moja Klaudia to budzi sie w nocy w dziebn chce byc tylko noszona lub na kolankach albo aby byc z nia w pokoju i gadac tak wiec ja nie mam na nic czasu.... a ja\k juz mam to mi sie nie cghce i wole z wami posiedziec

sorki za bledy ale mala na kolankach.... dziwne to ze dzieci potrafia sie tak od siebie roznic jedne same sie zajma drugie niestety nie
na obiad planuje zrobic roladki z mintaja w sosie chrzaowo pietruszkowym, ale zobacze czy bedzie mi sie chcialo :ico_haha_01:
zazdoszcze ze mnasz czas cos ugotowac i to az takiego mi ciezko pomidorowker z mała ugotowac :D

a wogole to tesciowa wysle po zakupy bo ja niby jak pojde;>


dobra koniec narzekania :)

miłego dnia laseczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

29 kwie 2009, 08:27

witam

ananke, duzo zdrówka i kochana kuruj sie kochana :ico_sorki:
ślicznotka Ci rośnie
mam nadzieje :ico_sorki: Mówia ze jak córka podobna do ojca to bedzie miec powodzenie u mezczyzn :-D

manenka, nie przejmuj sie tylko korzystajcie Ja tez pewnie bym nie miała czasu na forum gdyby nie to ze zagladam tu w trakcie odciagania
a wy? jakie macie plany na dzisiejsz cudny dzionek?
standardowo spedzimy go na długasnym spacerku
Bardzo sie ciesze ze jest taka ładna pogoda i udało i se juz buzke ładnie opalic :-)

W sobote idziemy na 1 urodzinki do chrzesnicy P Kupiłam jej wczoraj na prezent bluzeczke-tuniczke i do tego takie legginsy z koronka na dole i zabawke.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 kwie 2009, 08:58

witam i ja..na szczescie wczorajszy wybryk nocny niuni był jednorazowy -dzis juz ładnie spaął po jedzonku..ale mnie nie przesypia noce..nie martwie sie tym jednak bo ona jest nalutka i przynajmniej w nocy mi zje i nie ulewa wtedy :ico_sorki: :ico_sorki:

co do planów to na pewno spacerek..

dzis podam jej pierwszy raz jabłuszko moj tatus kupił tarełko plastikowe :-D :-D :-D

ananketrzymam kciuki zeby sie dzis wszytko udało..i duuuuuuzo zdrówka życze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

jedwabna a mowia ze synowie do mamus podobni..a u Ciebie inaczej.. :-D

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

29 kwie 2009, 09:40

jedwabna a mowia ze synowie do mamus podobni..a u Ciebie inaczej.. :-D
mówią tez ze córki do ojców podobne hehe a u mnie jest inaczej :) mała Klaudia to miniaturka mnie ... na poczatku byla podobna do taty a teraz kopia moja :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

29 kwie 2009, 09:53

mówią tez ze córki do ojców podobne hehe a u mnie jest inaczej :)
a u mnie Milenka cały tatus :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości