Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 sie 2013, 11:04

hejka dziewczyny kurcze jak ja bym chciała się z wami spotkać ale niestety na razie nie mam funduszy żeby sobie taką wycieczkę strzelić :ico_placzek: :ico_placzek: niby daleko nie jest ale jednak na razie nie ma mowy :ico_noniewiem:

ja ostatnio znowu zalatana jak diabli z niczym się nie moge obrobić a jeszcze przetwory chciałam porobić i nie mam kiedy w pracy mamy duże zmiany bo nową biedronkę nam otwierają i załoga się pozmieniała i ni huhu się ogarnąc też nie można z robota bo sporo nowych kasjerów jest którzy dopiero sie uczą a ruch jakiś większy się zrobił

Kuba ostatnio strasznie rozrabia i krzyczy na wszystko i wszystkich :ico_olaboga: :ico_olaboga: dobrze że jutro jest wolne to może chwilę dychne choć jeszcze pakowanie będzie przedemną bo Magda o 20 jutro na obóz jedzie

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 sie 2013, 11:22

U nas też jakieś złości od kilku dni młoda burczy tak śmiesznie jak sie wkurza, ze coś chce i basta :/ Taki uparciuszek się z niej robi.

Wracając do spotkania strasznie fajnie byłoby się zobaczyć (szkoda ze nie widać tu takiego zapału jak rok temu względem spotkania :( ).
Kto by się pisał na sobotę 24 sierpnia ?

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 sie 2013, 21:57

no ja bym się pisała, bo w sumie czemu nie... w najgorszym wypadku skoczymy we dwie na jakąś kawusię w plenerze, Ty tam już znajdziesz jakąś fajną miejscówkę, bo ja to niezorientowana :ico_oczko:

wklejam kilka zdjęć z naszego weekendu na wyjeździe:
wąwóz Królowej Jadwigi
Obrazek

gofry mniam mniam
Obrazek

a to my
Obrazek

i weselicho
Obrazek

i jeszcze z naszego podwórka - pełna integracja z psem...
Obrazek

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 sie 2013, 22:13

kurde wy też widzicie takie niewyraźne zdjęcia? czy to ja mam coś z monitorem? normalnie są super ostre... (u mnie na kompie)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

14 sie 2013, 22:14

nostromo20..... rany boskie jak Ty przepięknie wyglądasz !!! te zdjęcie w fioletowej sukience... no promieniejesz taka świeżość bije od Ciebie ! REWELACJA i mega szacun !!!!! aż się wzruszyłam....

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 sie 2013, 14:21

nostromo śliczne zdjęcia!!! widzę ze przyjęcie weselne było przygotowane też i dla małego gościa :))) my gdy byliśmy w październiku na weselu przeżyłam miłe zaskoczenie gdy też Melce było krzesełko i nawet na blacie aniolek i karteczka z podziekowaniem tak jak i dla wszystkich gości :))
mad u nas też jest teraz na topie fochy itp no i na stale zagościło u nas słowo "nie" Mela używa go podczas każdego sprzeciwu

po za tym oko to "o-ko" a nos to "nono" :))
taka śmieszna i zabawna jest że trudno to opisać no i opowiada wszystkim ze " mama bubu am am bule" (mama w pracy przywiezie jeść bułkę) :ico_haha_01:

a to moje łobuzy z dziś :)
Obrazek

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 sie 2013, 17:25

hej! świętujecie?
Nostromo- z czego Ty chcesz chudnąć dziewczyno- ślicznie wyglądasz!!! zdjęcia fajne, a rodzinka na nich urocza.
Margolcia- Podziw dla Amelki, zdolniacha, moja Ola umie na razie tylko mama, tata, baba, dzidzia, nie, tak, daj, si, pe.... na tm wyczerpał się jej słownik:))) śliczna parka łobuzów:)))
tak spojrzałam na zdjecie ząbków Melki, czy to pomyłka, czy jej też wychodzą ząbki nie po kolei?? bo mojej Olci wyszły 4 a brak jej 3 i już zaczęłam się martwic, bo gdzieś przeczytałam, ze ludziom zanikają kły.
jak mi się uda to wrzucę zaraz kilka zdjęc mojej małej rozbójniczki:)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 sie 2013, 17:35

Obrazek
wesoło mi:)))
Obrazek
Na placu zabaw

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 sie 2013, 21:46

hejka ja własnie wyekspediowałam najstarszą na obóz do Kołobrzegu i zostałam z dwójką dzieci w domu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Nostromo ślicznie wyglądasz taka promienna :ico_sorki: :ico_sorki: i wogóle fajnie razem wyglądacie :ico_haha_02:

Agasio u mnie wszystkim dzieciakom zeby szły w takiej kolejności że 3 przebijały się na samym końcu także chyba to dość normalne

ja się zaraz do łożka walnę bo coś nie wyspana jestem wczoraj dopiero po północy z pracy przyszłam a dziś rano Kuba mi pobudkę z samego rana zafundował :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

Re: Zimowe Roczniaki 2011/2012

15 sie 2013, 22:08

o rany dziewczyny dzięki, nie spodziewałam się aż takich reakcji :ico_wstydzioch: ale przydałoby się zgubić jeszcze 10kg. tak tak, nie przesadzam, może tego tak nie widać, ale taka prawda. ale i tak się ogromnie cieszę z tego, co jest. jeszcze raz dzięki za przychylne komentarze :-)
jeśli chodzi o Filipkowe przemowy, to wreszcie też coś drgnęło - od niedawna całkiem świadomie mówi "tata" i "mama" a czasem "mamu", mówi też "tak" i "nie" i wie kiedy użyć, śmiesznie to wszystko brzmi :-) fajnie też naśladuje zwierzątka - psa, kota, koguta i kurę, krowę, osła, małpkę i muchę :-D
kurcze, chciałabym już, żeby opanował korzystanie z nocnika. kupiliśmy już dawno, ale na razie stoi i się kurzy. Filip siada sobie na niego, ale tylko w ubraniu, siedzi i się śmieje. a jak go kiedyś z gołą pupą chciałam posadzić, to uciekał.
fajne jest to, jak się lubi angażować w różne prace w domu i na dworze, chce bardzo pomagać we wszystkim - zamiata podłogę, sam nosi z kosza pranie i ładuje do pralki i wciska guziczki :-) a na podwórku, jak widzi mnie z grabiami albo miotłą to mi wyrywa, bo on akurat też musi coś porobić. musiałam mu skołować małą konewkę do podlewania, bo jak chciałam kwiatki przed domem podlewać, to się nie dało :ico_noniewiem: no i teraz podlewamy razem - on swoją, a ja swoją :-D zadziwia mnie codziennie, jakie to już rozumne dziecko, tyle już wie, a dopiero co się urodził :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość