Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 gru 2007, 10:01

Hehe, Kamilka, zasopkoilas moj patologiczny glod ogladania slicznych "chuscioszkow" :-D :-D a cicia ma figurke idealna do oplatywania sie (mi jednak troche cyce przeszkadzaja :ico_noniewiem: )
Dla TOmcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za basenik - cos w tym jest, ze dzieci mniej przy tatkach placza :ico_noniewiem: na szczepieniu ze mna sie drze, a jak z tata idziemy to jest oki i smiechawisko :ico_oczko: :ico_noniewiem:
apropos, jutro mamy szczepienie a u nas caly szpital strajkuje, wiec nie wiem jak to bedzie :ico_noniewiem:
Madziorka sliniaczek do wywalenia, hehe, bo marchewka nie schodzi niczym :ico_oczko: ja juz stos rzeczy przez to wyrzucilam :ico_oczko: a Leoska pocwalilam na Poloni :ico_oczko:
Lucy cos sie rzadko pojawia, strasznie Oli musi jak "cwiczyc" :ico_noniewiem:
asiula26 pisze:Dziś mikołajki u chrzestnej Emilki

duzo prezencikow zyczymy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2007, 13:10

CZESC czolem kluski z rosolem :-D JASNIE PANI sliczna Lusia i jej mamusia :-D KAMILKO no Tomcio plywak superowy hi hi,moj mezulek tez ma taki dywan :ico_oczko: MADZIORKA Leos superowy marchewkowyhihi,mi sliniaki po marchewce schodzily plynem do naczyn lub mydelkiem bambino,ale teraz mam lepsze rozwiazanie sliniaki z samej ceratki przetre i czysciutkie :ico_oczko: ASIULKA zycze mnostwo prezentow :-D .My dzis idziemy na urodzinki do prababci Wiki,kupilismy jej masazer do stop mysle ze bedzie bardzo zadowolona :-D Milego Dnia Kochanieenkie :ico_haha_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

09 gru 2007, 16:02

Cześć dziewczynki!!!
ale superowy ten weekend w końcu mogłam sobie posiedzieć całe dwa dni z Kalinką, bez wczesnego wstawania itp :ico_brawa_01: bo ostatnio to albo w pracy, albo na uczelni :ico_noniewiem: teraz Kalincia sobie smacznie śpi po spacerku a ja musiałam do was zajrzeć bo jakżeby inaczej? hie hie

Juli, Madziu współczuję tych relacji w rodzinie :ico_pocieszyciel: kurcze to musi być strasznie męczące... mam nadzieję że kiedyś uda wam się zakopać topory wojenne, ale najwżniejsze jest to że teraz wy macie swoje własne super rodzinki nie? :ico_brawa_01:

Kurcze juz nie pamiętam co tam czytałam.... :ico_puknij:

Jaśnie Pani, Madziorko , Kamilko - foteczki rewelacja!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-09, 15:04 ]
martwię się o Alinkę.... spróbuję coś do niej zagadnąć na gg, może odpisze.... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-12-09, 15:08 ]
a ja czekam na swoją chustę... może przyjdzie w tym tygodniu...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 gru 2007, 16:29

laski ja na chwile...
asiulka i frydza zycze duuzo mikolajkowych prezencikow

macie racje, trze zakupic ceratowe sliniaczki hihi u nas marchewka dipero trafila na stol i jakos wczesniej o tym nie pomyslalam ze zmywalne sliniaki sa najlepsze hihi

dzis jakas zdechla sie czuje.. wszystko przez te pobudke.. bleeee o 9
pojechalismy na basen.. oczywiscie adam wkurzony na mnie bo spalam do ostatniej minuty a potem w biegu prysznic.. itd i wyjechalismy za pozno..
pierwszy raz bylismy na tym basenie.. bo nam zmienili miejsce. i musielismy szukac wejsc. bo ta szkola miala ich pelno.. pozamykanych w wiekszosci hehe
oczywiscie dzieciaki juz siedzily w wodzie.. adam zly czynil mi wyrzuty pod drzwiami.. a ja poplakalam ze zlosci.. bo mial do mnie pretensje bleeeeeeeeee on zawsze wszedzie 15 minut przed czasem a ja 15 min po.. nonono nie umiem na czas i juz... no i zna mnie od 10lat i dzis mu sie zachcialo mnie tym denerwowac hhii
scieramy sie czasem o ta nasza punktualnosc hehe
ale potem juz byl buziak. sorki i wesolo hehe
leos byl cudny..
10 rano to jego czas. dopiero co wstaje co po nocce, wypoczety najedzony. normalnie rozkoszne dziecko..
dopiero w aucie w drodze powrotnej sobie kimnal.. hihi
szkoda ze to juz ostatnie zajecia ihih
cholera bylam przekonana ze na wszystkich basenach w uk panuje zakac fotografowania
a tu widze dzis jednego tatuska biegajacego z aparatem..
wiec ja telefonem co nie co tez popstrykalam. jakosc nie ta sama. ale chociaz mozecie zobaczyc leoska plywaka hehe

a ja uciekam bo zaraz do kosciola a potem kolejne spotkanie leosia z mikolajem hehe

a wieczorem znajomi przyjezdzaja z londynu,.
i cholera kiedy ja sie spakuje?? weny brak.. bleeeeeeeeeeeeeee

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 10 gru 2007, 14:32 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

09 gru 2007, 16:39

Hehe Leoś pływak tez superowy.
A ja mam za chwilkę gości więc tylko weszłam poczytac.
Tez myślę jak u Alinki i czy nasza Laurka juz zdrowsza??

astrid
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 324
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:42

09 gru 2007, 21:21

[size=200]Dobry wieczor[/size]

Net mi padl :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale jestem.

Jutro nadrobie bo nie mam sily.

[size=200]Wszystkiego naj naj dla dzisiejszych pbchodzących swoje miesiecznice [/size]

Mialm egzamin ale do przodu a na sobte mam do napisania prace na minimum 10 stron na podstawie ksiazki ktora ma 300stron masakra.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2007, 21:52

JOL JOL :-D i po urodzinkach bylo wesolo dzieciaczki wyscisakaly i wymeczyly Wikunie :-D a ona w siodmym niebie :ico_haha_01: napewno kiedys musimy postarac sie o rodzenstwo :ico_oczko: ,niunia dostala przesylke od mojej psiapsiolki z hiszpani :ico_szoking: normalnie nas zaskoczyla dostala czadowa zabawke na przyssawce a na niej wszystko sie kreci i obraca niunia zadowolona na maksa :ico_haha_01: LEOS CZADOWY I SUPEROWY :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: CO U ALINKI :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 gru 2007, 22:01

Tez sie Martwie mam nadzieje ze nadrabia czas z Karolem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 gru 2007, 22:03

Napisalam do niej smska :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

09 gru 2007, 22:07

A ja dzisiaj dokonczylam sprzatanie z P i jest błysk :-D wiec postanowilismy ubrac choinke i dom przystroic i tak pieknie dzisiaj poczułam zblizajace sie swieta az sie poplakalam P wlaczyl koledy pospiewalismy wkleje fotki to zobaczycie ..... :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość