Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 07:46

ja jeszcze przed wyjsciem do sklepu wlasnie wywiesze pranko bo jak wstalam to od razu wstawilam...
kurcze tyle prania a ono w domu bedzie schlo, w taka pogode to potrwa ech

[ Dodano: 2008-08-29, 07:46 ]
wlasnie slyszalam ze niby wrzesien ma byc ladny znowu :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 07:49 ]
ok ja na razie uciekam
bede jak Oski zasnie, przed porzadkami :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2008, 08:44

He, he Juleczka przesliczna, dziewczynki a ona na żywo jest tez taka cudna :-) :-) :-) :-) i nie moge nadziwic sie jej kolorkowi włosków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justynko, czyli na kontarkcie dużo ciężej... ale z kolei wieksza kasa. Ja tez codziennie jestem w pracy 8 godzin i teraz kiedy nie mam szkoły jeszcze jest w miare, od polowy pażdziernika zaczna sie zjazdy wiec wtedy pewnie znowu będę ryczec na okrągło... tym bardziej, ze na tych studiach zjazdów będę miała wiecej niz w tamtym roku... mysle, ze to są ostanie studia jakie robie... póżniej juz beę miala czas na język...

Gabrysiu, tez słyszałam, ze wrzesien ma byc ładny, trzymam kciuki za pogode i udany wypoczynek...

Piotrek idzie dzis z Mają znowu na szczepienie, zobaczymy czy ja zaszczepi :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2008, 09:58

Gabi, tak wlasnie zrobie :ico_zly:

Ojej wczoraj były urodziny Wikuni :ico_wstydzioch:

[size=200][glow=yellow]Wikuniu, dużo, dużo zdrówka Ci życzymy, sloneczka, samych radosnych chwil i wszystkiego czego tylko zapragniesz[/glow][/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 10:10

[size=150]Dla Wikuni z okazji urodzienk duzo zdrówka, szczęscia i radości każdego dnia!!!!!![/size]

my wrocilismy z zakupow, pranko nastepne wstawilam, zaraz Oskara spac klade, musze koniecznie kawe wypic druga bo zaczynam zasypiac, jednak to codzienne wstawanie po 5 mnie zabija...
a tak szaro u nas ze az nieprzyjemnie...

ja zastanawiam sie bardzo jeszcze wlasnie nad studiami magisterskimi jakimis... i tez pozniej sie wezme za jezyk jeszcze jakis..myslalam nad hiszpanskim... angielski znam , niemeicki jako tako musialabym sobie przypomniec ale zawsze marzylam o nauce hiszpanskiego, zobaczymy jak to bedzie..trzeba na to wszystko znalkesc czas i checi :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2008, 10:13

Natalia, a po co Ty wstajesz o 5-ej??? ja tam bym spała dopoki Oskarek spi...

Gabi, fajnie by bylo z ta tabelką... ja kiedys taka zrobilam ale nie potrafiłam wstawic na TT :ico_wstydzioch:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2008, 10:39

Gabi juz jej szukam i Ci wysle na e-maila.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 10:49

Iwonko wstaje o 5Ł30 bo akurat 30 minut mi starcyz yebz sie roybudyic, ubrac, podmalowac, yrobic T kawe i so9bie, obudyic go, yrobic sniadanie, cyasami jak Oskar spi to sobie na spokojnie spryatam bo jak on lata to mzcie podlog jest nie moyliwe....

O y i z mi sie przestawilo :ico_haha_01:

jak spalam kiedys dlkuzej do momentu poki Oski mnie nie obudzil to byla masakra bo zawsze jak T wstawal to on go jakos budzil i potem z jiczym sie ogarnac nie moglam a teraz przynajmniej jak jest Oskar juz na nogach to ja czesciwo jjestem ogarnietaz roznymi rzeczami, w dzien mam wiecej czasu dla niego i dla siebie... ale i tak planuje to wszystko jakos zrobic tak aby bylo jeszcze lepiej ale nie wiem jak :ico_haha_01: nie odkrylam idelanego planu dnia jeszcze :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-29, 10:53 ]
w sumie ja nigdy dlugo nie lubilam spac.... najdluzej jak spac moglam to spalam do 9, ale teraz mi nawet do 8 starczy w zupelnosci..no chyb ze poloze sie o jakiejs dziwnej porze to wtdy spac moge dluzej..
ale szczerze to jakos tak specjalnie mi nie przeszkadza ta godzina wstawania..
lubie miec wszystko uszykowane i zrobione wczesniej wlasnie... :ico_haha_01: moj brat mowi ze jestem psycholka...ale dla mnie to w miare normalne...
nie wyszlam z formy, gdy chopdzilam do skzoly to o 6 juz musialam wstawac wiec niewiele pozniej, potem praca byla i tez wstawanie o 6, wiec przywyklam...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 11:59

wiesz Gabrysiu chyba jednak sie robie pracus..z wiekiem mi to przychodzi, bo jeszcze do niedawna bylam okropna balaganiara i robilam wszystko jak tylko musialam...a teraz npo balagan mi przeszkadza..i wciaz musze cos robic... bo oczywiscie czas posiweocny na tt to tez jest"robienie czegos " :ico_oczko: :ico_haha_01:


Oskar zasnal, spi od godziny, ja posprzatalam , rybka na obiadek sie rozmraa ale jeszcvze zupka z wczoraj brokulkowa bedzie wiec full wypas hehe, nigdy dwoch dan nie robie bo nigdy nikt nie ma sily tyle zjesc, ale dzis po troszku kazdy bedzie mial zupki dodatkowo..

leje u nas i przestaje i tak co chwila....
mam tyle prania ale nie chce mi schnac bo jest tak wilgotno i zgnila ta pogoda... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

29 sie 2008, 12:35

Nie mam tej tabelki, pewnie wykasowałam jak juz nie wiedzialam jak wstawic na Forum :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Natalia, szalona jestes i zdania nie zmienie :-D :-D :-D pracoholik, pedancik i jeszcze nie wiem kto :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: kto by mi kazał wstawać i szykowac Piotrkowi kawe czy sniadanie :ico_szoking: nie w tym wcieleniu :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 12:37 ]
Aha, Maja zaszczepiona, nawet mam zaświadczenie do przedszkola, ze zdrowa itd :-D musze na drugi raz na szczepienie wysyłac Piotrka...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 13:17

:ico_haha_01: :ico_haha_01:
ivon pisze:Natalia, szalona jestes i zdania nie zmienie :-D :-D :-D pracoholik, pedancik i jeszcze nie wiem kto :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: kto by mi kazał wstawać i szykowac Piotrkowi kawe czy sniadanie :ico_szoking:
czyli tylko ja taka powalona jestem buahaha :ico_puknij: :ico_haha_01: no coz moze sytuacja sie odmieni jak pojde do pracy

Oski spi jeszcze..
a ja pociwczylam 5 minut aby jutro zakwasow nie miec ..znowu nie cwiczylam sto lat... :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość