Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

02 kwie 2009, 21:15

Hej :ico_haha_02:
Częstuję śledzikami domowej roboty :ico_haha_01:
eve81, oby Szymkowi wszystko szybko przeszło, bo na pewno strasznie się męczy.. :ico_noniewiem:

malutkaniunia88, ja też mam wizytę 14-tego i juz się doczekać nie mogę :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

02 kwie 2009, 21:41

dzieki dziewczyny
no daje mu ale nic nie pomaga :ico_olaboga:
jutro jak mu nie przejdzie to dzwonie do lekarza moze nas przyjmie.

a jesli chodzi o glukoze to ja robilam w ciazy z szymciem od razu obciazenie 75g i wyszlo mi jakos tylko o 5 wiecej niz norma i ginek juz powiedzial ze to zle
do konca ciazy bylam tak spanikowana ze kupilam sobie glukometr, mialam diete i mierzylam sobie cukier 3x dziennie
co dziwne zawsze byl dobry... nawet do diabetologa sie zapisalam i regularnie co 2 tyg, mialam wizyty, ale babka tylko mowila ze wszystko jest ok ze cukier dobry
i teraz juz niewiem czy po porostu mialam jakas tam nietolerancje glukozy czy co?
moja pediatra stwierdzila ze panikuje
ale wiadomo ze lepiej to sprawdzic.

mnie na szczescie nic z piersi nie wycieka jeszcze :ico_oczko:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

02 kwie 2009, 22:12

Jestem :)

U Aurelisi wszystko OK. W 27 tc waży sobie panienka 905 g (+/- 134 g). Ginek pow.ze ani mało, ani dużo, tylko tyle ile trzeba hihi Serduszko bije 164 razy na minutę. Zmieniła pozycje i leży sobie główką w dół. Była dzis bardzo spokojna na usg. Leżala sobie z buźką wtuloną w łożysko. I tylko od czasu do czasu machnęła rączką. Ginek pow.ze na 100% jest dziewczynką :)
Wszystko jest w porządku.
Jedynie podwyzszone CRP zaniepokoiło mojego ginka, ale doszlismy do wniosku, ze to sprawka zęba [smilie=real mad.gif] Musze z nim zrobic porządek.Tylko czy w ciązy można wyrwać ząbka??? Auć, ja sie boję :ico_placzek:

Obrzeków dzis wcale nie mam. Wyniki moczu w normie, cisnienie OK.Wiec obrzękami stóp martwić sie nie muszę póki co.

[ Dodano: 2009-04-02, 22:14 ]
eve81 pisze:
katka melduj sie po wizycie, napewno wszystko ok. zobaczysz Amelcie i sie uspokoisz:)


Aurelcię :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

03 kwie 2009, 08:36

Witam.Ja sie rozchorowałam na całego,gardło boli,nos zapchany na amen ,zbieram sie do lekarza,mam ta swoja zosie-samosie ,dzis maz umyje reszte okien i powiesi firanki .Jestem zla bo taka ładna pogoda a ja bede w łozku lezec.Katka, to super ze z Aurelcia wszystko oki,a ja tez miałam wyrwac zeba ale nie wyrwałam poczekam po porodzie ,jakos sie boje powiem szczerze a nie boli to go zostawiłam.Moja Wiki dzis w nocy dala o sobie znac :-D chyba tez nie mogła spac przezemnie bo ciagle kaszlałam ehhhh.Dobra koncze siadanie i do lekarza.Miłego dnia i weekendu jakbym sie nie odezwała. :-)

[ Dodano: 2009-04-03, 08:42 ]
A Katka, a CRP robisz co badanie bo ja szczerze nie wiem czy to robie ,bo OB nie robie to nawet nie wiem czy mam stan zapalny ?,jak bede robic badanie krwi w poniedziałek to zrobie sobie te CRP bo moze mi wyjsc ze mam tez jakis stan zapalny a nie wiem.Dobra zmykam bo nie wyjde z domu. :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2009, 09:57

hej :-D
u nas piękna wiosna ja nawet widzialm z rana bociany i to az 9 i wszystkie latajace :ico_oczko:
Kajunia25 pisze:ja też mam wizytę 14-tego i juz się doczekać nie mogę
ja rowniez nie moge sie doczekac bede prosic ginka zeby umowil sie ze mna na usg bo chce w koncu zajrzec maluszkowi między nóżki chyba jest juz wystarczajaco duzy co ??
eve81 pisze:a jesli chodzi o glukoze to ja robilam w ciazy z szymciem od razu obciazenie 75g i wyszlo mi jakos tylko o 5 wiecej niz norma
właśnie a ja robilam 50g i wyszlo mi o 6 więcej niz norma :/ a wizyta dopiero po świetach
Katka, super ze u Aurelci wszystko w porzadeczku a jak duzo wazy
Zuza_00, duzo zdrówka życzę i zebyś szybciutko wyzdrowiala :ico_sorki: :ico_sorki: taka piękna pogoda szkoda lezec w łóżeczku :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-04-03, 11:26 ]
hihi moja spostzregawczośc w ciazy nie zna granic :ico_smiechbig: jak sie ubieralam rano to zalozylam rozne skarpetki co prawda obie białe ale jedna miala szare palce i stope a druga nie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_wstydzioch: ale juz zalozylam skarpetki do pary

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

03 kwie 2009, 10:38

hej dziewczyny
Katka bardzo sie cieszę że u Aurelici wszystko gra :-D
Zuza kuruj się i nie daj się,taka sliczna pogoda już
ja na 14:30 do gina,rano byłam oddac krew i mocz ,odbiore przed wizytą
miłego dnia

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2009, 10:44

Lalka, daj znac po wizycie :ico_oczko:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

03 kwie 2009, 11:23

Ja po lekarzu,kazała mi pani doktor pic syrpo z prawslazu i psikac tantum verde ,nie jest tak zle mam gardło zaczerwienione i katar mega ,teraz zmykam do łozeczka pod kocyk.Pogoda piekna :-) .Lalka, trzymam za wizyte kciuki ,malutkaniunia88, napewno bebel Twoj jest duzy tylko zalezy jak sie obroci bo nie zawsze pokazuje co ma miedzy nozkami ale zobaczysz co lekarz powie na usg czy widzi czy opczyk czy dziewczynka bedzie :-) .Zmykam.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

03 kwie 2009, 11:37

tak szczerze mówiac mi na ostatnim usg wydawalo sie ze widzialm jajuszka miedzy nóżkami ale to chyba tylko moje przypuszczenia :ico_oczko:
Zuza_00 pisze:teraz zmykam do łozeczka pod kocyk
leżi się kuruj szybciutko

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

03 kwie 2009, 14:04

Katka pisze:Aurelcię :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:


no wlasnie o Aurelcie mi chodziło :ico_oczko:

lalka melduj sie po wizycie.

Zuza_00, ale cie dopadlo, wylez sie i nie dajcie sie chorobsku :ico_sorki:

my juz po lekarzu w zwiazku z biegunka szymcia
nawet nam sie normalny trafil
dal elektrolity, krem na sucha skore pod szyjka i paracetamol jakby wystapila goraczka
tylko ze szymon nie chce tych elektrolitow pic..hmmm niewiem jak mam mu je przemycic
juz rano zrobil 2 kupy ale juz nie takie wody, jeszcze nie sa normalne ale juz jest lepiej
dalam mu rano nifuroksazyd i dam mu jeszcze dzisiaj...
moze jak wroci moj M. to podjedzie do prezesowej po smecte bo nam sie juz skonczyla.
teraz szymcio spi, ja robie pranko i trzeba jakis obiadek wstawic
tez sie ciesze ze dzis piatek
mojemu zostaly juz tylko 4 dni pracy i ma urlop..jupiiiii

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość