magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

28 maja 2012, 22:02

i co z tym testem?
jutro wyniki a wczwartek zebranie odnosnie jego :ico_sorki: :ico_sorki:
kupiłam taki rowerek trójkołowy,
no ja dostalam od kolezanki taki rowerek dlatego jeden wydatek mniej a spacerówke kupilam bo wygodniejsza za nieduza kase i ładna bo mam parasolke po Kacprze na strychu ale zniszczona i taka awaryjna bedzie :ico_brawa_01:

ogolnie to widze ze pustki tu :ico_szoking:
no tak :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
juz robi sie brzuszek
no juz zaraz połówka ale czas leci :ico_haha_02:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

30 maja 2012, 11:23

hej
ja znow z pracy na moment...

Podczytuje Was dosc regularnie...ale pisac nie mam czasu ani ochoty ostatnio bo Wasze wszystkie dzieciaczki juz dawno chodza a Szymcio nie... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
a do tego byl/jest bardzo choruy dibli wiedza na co ..lekarze w UK to debile!!!! dziecko przez tydzien mialo goraczke 41stopni a Ci mi wmawiaja ze wirus :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
dostal tera z2 antybiotyki naraza i trzecego dnai goraczka ustapila....ale dziec zmeczony bo bylismy 2 razy w szpitalu ...raz do 2 w nocy ...a pojechalismy po 21ej...ach szkoda gadac....
Generalnie sie bardzo martwie ze nie chodzi...chociaz nozki zdrowe ...czasem sie podnosi zeby stanac przy meblach ale chodzic za diabla nie chce... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 maja 2012, 12:17

tabogucka, ojoj to masz same zmartwienia,a powiedz on wogóle ani kroczku sam nie zrobi???
co do choróbska,może zrób mu jakieś podstawowe badania krwi,zobaczysz czy wszystko w porzadku....warto od czasu do czasu zrobić takie badania :ico_sorki:
niestety my mamy już tak mamy,wszystkim się martwimy......będzie dobrze :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

30 maja 2012, 17:02

tabogucka, bedzie dobrze.. Marcelina tez jeszcze nie chodzi, chociaz wlasnie zaczyna probowac, od kilku dni regularnie wstaje bez trzymanki z podlogi, a wczoraj zrobila nawet 3 kroczki, ale ona chce szybko i pada na tylek... Mojej cioci syn pozno wstawal na nogi i wlasnie zaczal chodzic w 18 mies. Nie panikuj kochana, tylko ciesz sie, ze masz zdrowe dziecko... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

30 maja 2012, 18:49

tabogucka, oj współczuje Ci bardzo,ale rzeczywiście Ci lekarze dziwni,żeby tylke czasu dziecko miało taka temperature :ico_szoking: Trzymaj się :ico_sorki:

Ale sie czuje fatalnie,nic nie moge mowic taka mam chrype i gardlo zaczelo bolec i katar... z mała to wyszla na dwor moja mama bo ja taka jakas bez sił.. teraz spi to spokoju troche.
Jak ta moja córka teraz sie denerwuje zaczyna walić glowa o sciane drzwi jak sie zezłości no i kładzie sie na podłodze i wymachuje nózkami no niemożliwa sie zrobiła :ico_olaboga:
do teg moj D, jak na zlosc dzis bedzie pozno jak mi jest akurat potrzebny bo ja chora ehh to życie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

31 maja 2012, 13:27

aneta11, zdróweńka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

31 maja 2012, 22:54

musze sie wam pochwalic mój Kacper dostał 2 piatki z testu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 01-06-2012, 11:05 ]
u nas dzis zimno ale sloneczko wyszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 cze 2012, 22:34

Nie panikuj kochana, tylko ciesz sie, ze masz zdrowe dziecko... :ico_oczko:
nie panikuje...ale kazda z Was tez by sie martwila gdyb y to wasze malenstwo mialo takie guzki i to wlasnei ono ze wszystkich dzieci nie chodzilo....a nawet nie stawalo!!!

gdyby nie te guzki to bym miala to gleboko w powazaniu...bo faktycznie ma czas....a tak caly czas sie zastanawiam czy ten guzek rzeczywiscie nie uciska jakiegos nerwu!!!!


Poza tym konczymy juz drugi antybiotyk i Szymek lepeij.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Sejanawidzialam na fb ze masz jazdy finansowe ze swoim chlopem...Jak to sie potoczylo????
JA tez z M. sie ostatnio wiecznie kloce-pieniadze(ale nie ich brak tylko to ze to ja sie musze spowiadac co zrobilam z wyplata a on nie!!! :ico_puknij: i ze on niby odklada dla nas pieniazki na przyszlosc ...z tym ze na konto do ktorego ja nie mam dostepu:ico_puknij: Ale sie wzielam za to bo tak byc nie moze!!!Wydatki podzileilam na pol ...ale troche to i tak nie w porzadku bo on za benxzyne placi 1/4 tego co ja za bilet do pracy wiec mudsze to sprostowac!!!i dam mu jakis dzien w ktorym razem pojdziemy do banku i niech mnie upowazni do tego konrta bo inaczej ani pensa nie mam zamairu tam wlkadowac!!! z tymz e to tak wyglada ze on mmi kaze oszczedzac a sam wiekszosc swojej wyplaty laduje na to konto oszczednoscioew...nie powiem suma jets tam ladna...ale co z tego jak nie moja!!! trzymajcie kcuki za powodzenie misji kasa!!!!A Wy jak sie z facetami dzielicie finansami????) i jego "nic nie robienie" poza cholernym balaganem ktory ja na okraglo sprzatam ...mimo ze oboje pracujemy tyle smao to ja robie wszytystkow domu ...spzratam piore zakuopy po pracy pakuje Szymka do nianki...ach czasem wyc mi sie chce do ksiezyca a czasem mam go ochote spakowac i wystawic za drzwi!!!!napewno bym mila mniej roboty : co_oczko:

[ Dodano: 02-06-2012, 22:44 ]
mój Kacper dostał 2 piatki z testu :ico_brawa_01:
Wow jetsem pod wrazeniem !!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

03 cze 2012, 22:51

tabogucka, u nas z kasą jest dobrze bo w sumie ja tu rządze bo meza w domu nie ma i on tak naprawde nie wie ile mamy na koncie ,on jest w Norge to ma swoje konto i pewnie ma jakies tam swoje oszzednosci dla siebie :ico_noniewiem:

Ale twój to juz przesadza :ico_sorki: :ico_sorki: powodzenia w misji Kasa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

04 cze 2012, 11:07

hej dziewczyny!

wiem, wiem, kupę lat, przepraszam, że nie zaglądam...

ja teraz praktyki odbywam, ciągle coś, a jak mam wolną chwilkę to idę spać:P

Mały w nocy nadal się budzi i nie wysypiam się.
Poza tym stwierdzono u niego AZS, więc mamy kolejny kłopot. Dziś idę na badanie krwi (jakiś wskaźnik IGE będą badać) to się dowiem czy ta alergia jest poważna.
No i mamy jeszcze stulejkę, więc muszę mu naciągać małego, co też nie jest przyjemne bo płacze czasami przy siusianiu potem.

Ale poza tymi 'schorzeniami' jest dobrze, jest radosny i uśmiechnięty, ale za to bardzoo uparty i wymuszacz mały z niego...
i cały dzień biega, na chwile się nawet nie usiądzie, choć dziś oglądnął na kolanach u mnie 5 min bajkę;p
mój mąż w końcu w środę wraca z poligony, znów go 3 tyg nie było, mały chyba tęskni, bo ostatnio na każdego faceta "tata" woła;p

dziewczyny widzę też się zmagacie z drobnymi kłopotami i problemami, tak to już bywa...

Ale i gratulacje za wszystkie osiągnięcia !!

Pozdrawiam Was

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość