Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

29 sie 2008, 15:14

heh Iwona ja ciągle się dziwie po kim te włosy to Julka ma :ico_noniewiem: :-D :-D ale już u nasady jej ciemnieją :ico_sorki:

A to że Natalia to pracuś to ja dobrze wiem... już od dawna :-D ja lubie mieć posprzątane ale nie chciałoby mi się tego robić codziennie.

Iwonko no to od poniedzialku bedziesz miała w domu prawidziwego przedszkolaka :-D u nas wczorja był dzien adaptacyjne dla maluchow, dopowki rodzice byli w sali to było ok, jak wyszli- jeden wielki ryk ! Jedno zaczeło płakać to pozniej już każde. Wszyscy się boją tego poniedziałku :ico_olaboga:

Gabrysiu u nas dziś w miare ok była pogoda... mowią że wrzesien ma byc fajny, zatem trzymam kciuki za pogodne wakacje.

Idę się uczyć póki Julia śpi :ico_sorki: a jak mi się nie chce!!!!

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

29 sie 2008, 17:56

ja teraz bede sprzatac co drugi dzien , tzn myc podlogi bo w sumie zamiesc musze codziennie przez tego mojego psiaka...a co drugi dzien bede sobie cwiczyc...no chyba ze mnie natchnie to z rana jeszcze na moim juz jakze zakurzonym orbitku pocwicze..

ach ten moj slomiany zapal :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Kasiu nie zazdroszcze tyc pierwszych dni , ale z czasem dzieciaki przyweykna i bedzie ok :)

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

29 sie 2008, 22:30

Cześć :-) My jutro wyprawiamy imprezkę urodzinową Michałka, więc miałam sporo roboty :-D nasza najbliższa rodzinka jest trochę spora :ico_haha_01: no ale mama mi pomogła to spoko :ico_brawa_01: , jutro tylko dokończyć torcik i już.
Kasiu z takimi dzieciaczkami to rzeczywiście współczuję :ico_olaboga: ale jakoś sie przyzwyczaja, a o Majeczkę "przedszkolaczka" to się nie martwię, bo to bardzo rezolutna dziewczynka :-D
Juleczka prześliczna :ico_brawa_01:
Gabrysiu kiedy wyjeżdżacie, bo mi jakoś umknęło? :ico_noniewiem: Super zdjęcie ma Emi w podpisie - ona taka roześmiana, a kot taki zamyślony :ico_haha_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 sie 2008, 13:24

U Mai goście byli wczoraj - dostała kurteczke i kase. która juz dzis zostałą wydana, oczywiscie na Maje :-D

Kasiu, czy Tobie juz zaczeła sie szkoła, ze sie uczysz? Czy przygotowujesz sie do zajec w przedszkolu?

Gabrysiu, trzymam kciuki za pogodę w nastepnym tygodniu, zebys tak prawdziwie odpoczęla... a zobaczysz, jak sie mąż stękni :ico_haha_01: :ico_haha_01:


Martynko, a Ty sama zrobilas tort :ico_szoking:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 sie 2008, 19:31

Majka wstała dopiero przed 19-tą :ico_szoking: na dodatek lewą nogą i chodzi i ryczy i sie wydziera :ico_zly: ale ona będzie kiedys wredota :ico_noniewiem:

Piotrek poszedł kupic mi "ambitną" lekture - "z zycia wzięte" :-D :ico_wstydzioch:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

30 sie 2008, 19:38

Gabi, Emilkatak nagle zaczela mówic czy czy tak stopniowo? Bo Maja jak na razie tylko mówi zdania 2-wyrazowe i to takie proste np. gdzie mama, ciocia, nie ma nionia itp

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 sie 2008, 07:44

W takim razie ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki :-)

My na nogach od po 6-ej...
Kurcze, Maja zupełnie odstawiła kaszke :ico_szoking: nie pije ani mleka ani kaszek :ico_olaboga: teraz otworzylam jej serek i niby je ale w takim tempie, ze nie wiem czy do wieczora skonczy... ja nie wiem, ze ona przy takim niejedzeniu nigdy nie jest głodna :ico_szoking: ale ze nie łapie juz anemii to i ja sie juz mniej tym przejmuje...

Dziewczynki, a jak jest z mlekiem u Waszych maluszków?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 sie 2008, 09:58

Gabi, o ktorej wyjezdzacie?

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 sie 2008, 12:09

Ale sie Gabrysiu, wyspacerujecie z Emilką, bo tam pewnie i widoki wyjątkowo piękne...

My juz pom spacerku, na ktorym Maja usnela... musialam ja wnosic z wózkiem... teraz mam cisze bo P. w pracy wiec biore sie za obiad :-) a potem chyba wyjdziemy razem bo jest jakis festyn na pozegnanie wakacji czy bos takiego...

Awatar użytkownika
anulka_
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 sie 2008, 06:31

31 sie 2008, 14:35

Witam!! Miłej niedzieli!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość