emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 mar 2012, 10:40

A ta sąsiadka nie dałaby rady zabierać też Marcela razem ze swoim synem (jeśli do jednego przedszkola chodzą)?
moglaby bez problemu, tylko Marcel nie chce bo mowi, ze chce dawac buziaczki mamusi w przedszkolu zanim wejdzie na sale :ico_oczko:
ona ma rok starszego synka
U nas nadal nic a młody strasznie się męczy
oby szybko sie przebily :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bidulek maly
jak zobaczysz po tym okresie krostki to pudrem w płynie smaruj-mniej będzie swędzieć, szybciej osuszy.
dzieki, mam cicha nadzieje ze moze nas ominie :ico_sorki:
chociaz to chyba nieuniknione :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 mar 2012, 10:52

Wiola, specjalnie na Twoją prośbę- mój śmieszek-pyzulek :-D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 13:37 przez Murchinson, łącznie zmieniany 3 razy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 mar 2012, 10:53

Wiola, specjalnie na Twoją prośbę- mój śmieszek-pyzulek :-D
tez bym chciala zobaczyc :ico_oczko: ale jakis blad chyba :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 mar 2012, 10:56

tez bym chciala zobaczyc :ico_oczko: ale jakis blad chyba :ico_noniewiem:
U mnie widać :ico_noniewiem: Wstawię z innej strony

[ Dodano: 08-03-2012, 10:27 ]
A teraz widać?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 mar 2012, 11:51

Hejo!

U nas też słonecznie, K dziś został w domu, bo dziś go brzuch boli i słaby starsznie :ico_sorki: :ico_sorki: leży ciągle, jeść nie chce :ico_sorki: Pewnie jakiś wirus nas męczy tylko u mnie tak krótko był :-) nie wiem....

Murchinson, jaki słodki Mati :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmężniał bardzo :-) A jakie ma ładne bodziaki :ico_haha_01: gdzie takie ładne kupiliście??
U nas nocka podobna... o 3 się obudził i usiadł w łóżeczku, mówię śpij , a on się chichrać zaczął i za nic nie chciał się położyć, za chwilę słyszę pruk i wielka kupa wylądowała w pampersie :ico_olaboga: przeleciała każdym możliwym otworem. Oczywiście przy przebieraniu się rozbudził, spać nie chciał, musiał po nas poskakać, dopiero jak mleczko zrobiłam to usnął :ico_sorki: ale taką rzadką bardzo zrobił, więc albo zęby albo coś tu nas nawiedziło i męczy każdego po kolei :ico_noniewiem:

Emilia, za torcika i kawkę bardzo dziękuję- z chęcią się poczęstuję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosieńki. Do sąsiadki się pewnie przyzwyczai :ico_sorki: Chyba, że sąsiadka ucieknie :ico_haha_01: Marcelek kochany, z mamusią się musi pożegnać zawsze.... Jeden z moich bratanków będzie Marcel :-)

Markotka, ja myślę, że paznokcie to dobry pomysł, mimo, że ceny idą w dół i duża konkurencja dobre stylistki zawsze mają ręce pełne roboty :-)

Bratowa CC ma jutro- ordynator zadecydował...czekał chyba na kopertę bo zwlekał strasznie ( od poniedziałku był w pracy), ale jak się dowiedział, że Magda to synowa mojej mamy, to powiedział trzeba było tak od razu :ico_puknij: :ico_puknij: Miała być dzisiaj, ale ma już kilka CC na "specjalne życzenie".

Ooo Maksio zasnął z tatą, jak wstanie jedziemy do miasta. Muszę mu kupić indyczka, tacie prezent na 50tkę, a że robi w knajpie chciałabym sobie jakiś ciuszek kupić :ico_wstydzioch: Wszystko na mnie wisi, odkąd nie karmię piersią znowu poleciałam na wadzę, a jem normalnie :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 mar 2012, 12:37

A teraz widać?
taak, sliczny duzy chlopczyk :ico_brawa_01:

Koroneczka, zdrowka dla Was :ico_sorki:
dobre stylistki zawsze mają ręce pełne roboty :-)
prawda :ico_brawa_01:
Wszystko na mnie wisi,
zazdroszcze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

08 mar 2012, 14:14

Murchinson, jaki słodki Mati :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmężniał bardzo :-)
taak, sliczny duzy chlopczyk :ico_brawa_01:
Dziękuję :ico_wstydzioch: :-)
A jakie ma ładne bodziaki :ico_haha_01: gdzie takie ładne kupiliście??
Bodziak to tylko ten w paski, reszta bluzeczki-, pierwsza od cioci, reszta kupiona w outlecie tup-tupa. Aaaa, dziś body w biedronce.
Zdrówka dla Twoich chłopaków, oby u Maksia to były zęby. A ordynator to lepiej nie będę pisać co pomyślałam :ico_puknij:
Wszystko na mnie wisi, odkąd nie karmię piersią znowu poleciałam na wadzę, a jem normalnie :ico_sorki:
To jest nas dwie, za chwile to portki z pupy mi spadną.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

08 mar 2012, 16:25

To jest nas dwie, za chwile to portki z pupy mi spadną.
jak Wy to robicie?? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 08-03-2012, 15:26 ]
na 16 ide do dentysty - jupiii ostatni zab

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

08 mar 2012, 17:10

jak Wy to robicie??
Nie wiem :ico_olaboga: :ico_olaboga: A wierz mi jem normalnie :ico_sorki:
reszta kupiona w outlecie tup-tupa.
No tak, Wy macie fajny outlet :ico_oczko: ja się wybiorę do naszego sklepu tup tupa może coś na przecenie będą mieli.

My niedawno wróciliśmy z zakupów- nakupiłam ciuszków dla bratanków, przeceny były więc poszalałam. Kaszki też Młodemu się pokończyły i kupiłam mu pierwsze ciasteczka z hippa- bardzo mu smakują :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-03-2012, 16:12 ]
To jest nas dwie, za chwile to portki z pupy mi spadną.
Ja ostatnio w h&m kupiłam spodnie w rozmiarze 34 i są w sam raz :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

08 mar 2012, 17:22

Zapowiadali deszcz ze śniegiem, myślałam, że na spacer nie wyjdziemy, a tu cisza.

Murchinson faktycznie śmieszek z Mateuszka :ico_brawa_01: urósł i zaokrąglił się na buźce :-D

Koroneczka nic mi nie mów o wypływającej kupie, bo Krzysiu ostatnio zrobił taką, że całą nogę miał brudną-aż do pięty :ico_szoking: u Was to może faktycznie jakiś wirus :ico_sorki: a na ordynatora szkoda słów :ico_puknij:

Emilia może jednak uda Ci się namówić Marcela, żeby jeździł z sąsiadką, byłoby Ci łatwiej na pewno. Dziękuję za :ico_tort: pychotka :-D sto lat dla Tolki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a no i zapomniałam o dniu kobiet :ico_oczko: dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość