Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 mar 2012, 15:28

A to moja Majka
Obrazek

Obrazek

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 mar 2012, 15:37

zirafka, super dzieciaczki, a Majcia ma sukieneczkę jaką miała moja córeczka, ale uwielbiałam ją ubierać w te kieckę:)

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 mar 2012, 21:08

Iza śpi, Julka kończy się kąpać :ico_sorki:

[ Dodano: 23-03-2012, 20:09 ]
zirafka, Majeczka jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 mar 2012, 21:39

Cześć!

zirafka, ale cudna Majcia! Na pierwszym zdjęciu to cały Kuba :ico_brawa_01:
A jakie zębiska :-D Całusy z okazji 8 miesięcy :-)

Oj, Dziewczyny, takie mieliśmy plany na weekend i wszystko szlag trafił.
Tzn. spodziewałam się tego i stało się- Zuzia ma ospę :ico_placzek:
Zaczęło ją wysypywac teraz na wieczór.
Dokładnie dwa tygodnie temu dostał kropek jej kolega z grupy, a dziś Zuzia i siostra Kuby.
Miesiąc temu ospę miała Zuzi przyjaciółeczka i wtedy się udało, a teraz bach. Szkoda, bo właśnie jutro są urodzinki tej Zuziowej przyjaciółki i w jakimś klubiku są i dużo dzieciaczków będzie z przedszkola. Lili obiecała,że torcik jej jutro przyniesie. A M. przynióśł dziś to fioletowe smarowanko od jej mamy.
W nd mieliśmy jechać na urodzinki do chrześniaka i do teściów. Ale oni jutro przyjadą, chociaż tyle rozrywki.

kwiatunio, kiepsko z tą pracą,że już idziesz :ico_noniewiem:
No, ale kiedyś trzeba będzie.
Ja to w mojej sytuacji nie wiem, kiedy pójdę do pracy. Chyba jak Maciek do szkoły pójdzie. Nie mam z kim zostawić Małego, a obcej babie Go nie zostawię :-D

Agus a Twój Bączek ma ząbki? Bo nie pamiętam :ico_wstydzioch:
Maciek to tak z krzykiem się budził jak mu wychodziły. W dzień też potrzebowal stałej adoracji.
Teraz już ok.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 mar 2012, 22:27

on nie placze jakby na zlosc, tylko wpada w histerie jak kiedy sie uderzy, placze tak strasznie zalosnie jakby sie bal
Moją czasem jak odkładam do łóżeczka to tak płacze żałośnie jak by ja żywce kroili .
Musisz być twarda albo może to jakiś skok.
stawiam :ico_tort: za 8 miesiećy mojej księżniczki.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Duża już dziewczynka z niej.
Moja Maja oduczyła się jeść zupki
Może to przez chorobę nie ma smaku?
A to moja Majka
Jaka ona śliczna a z tymi ząbkami wygląda cudownie.
Zuzia ma ospę :ico_placzek:
No ale lepiej wcześniej i przynajmniej będziecie mieć to za sobą.
Mój P jakieś 2 lata temu miał Ospe i ja dziękuję w takim wieku to przechodzić.
slyszalyscie o dalszych odkryciach w sprawie Madzi?
Ja rano tak jednym uchem słyszałam coś o przeglądanych stronkach o trumienkach kilka dni przed tragedią. Jutro obejrzę tv o tym. Ale ja bym ją zabiła gołymi rekami.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 mar 2012, 22:32

No ale lepiej wcześniej i przynajmniej będziecie mieć to za sobą.
to racja, ale boję się jak to z Maćkiem będzie, bo jest baaardzo duże prawdopodobieństwo,że złapie :ico_placzek:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

23 mar 2012, 22:42

Ja rano tak jednym uchem słyszałam coś o przeglądanych stronkach o trumienkach kilka dni przed tragedią. Jutro obejrzę tv o tym. Ale ja bym ją zabiła gołymi rekami.
ale za co??? za to co wciskają media? dobra nie pisze juz nic o tym, bo juz na innym wątku wyraziłam swoje zdanie:) może lepiej posłuchaj co prokuratura mówi, a nie pierwsze lepsze wiadomości. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

23 mar 2012, 23:55

W dzien to różnie sypia. Często jest śpiący, oczy trze i marudzi a uśpić się nie da. Najgorzej pod wieczór bo tu 18 a On już zmęczony spać chce.
No dlatego ja pilnuje by moja miała koło 17 drzemkę bo gdyby wcześniej miała np o 15 to nie ma szans by wytrzymała do 19 a jeśli by wytrzymała to ja bym chyba z nią nie wytrzymała bo tak by marudziła.
U nas jest tak że gdy widzę iż mała ziewa, zakrywa na moment buzie rączkami i już nie chce się bawić to ja myk ja do łóżeczka smok ,króliczek przytulanka i ona 1-2 min i śpi.
Ja też odkładam, ale ryk niesamowity jest i szaleje w łóżeczku zamiast spać.
Wieczorem problemu nie ma tylko w dzień.

[ Dodano: 23-03-2012, 22:57 ]
AAAAA bo bym zapomniała, stawiam za 5 miesięcy Eryka !
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale ten czas leci co???
No strasznie :ico_szoking: .

Zirafka
:ico_brawa_01: dla Majci za 8 miesięcy. Śliczna córcia i do brata podobna :-) .

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

24 mar 2012, 08:21

Hej. Dzięki dziewczyny za miłe słowa :-D Chyba rzeczywiście jest podobna do Kuby z tym, że ma ciemne włosy.
Ja juz obudzona bo mała cos się przebudziła z rykiem, wzięłam ja do siebie i usnęła a ja juz nie :ico_oczko: zreszta Kuba tak kaszle , że mnie coś chce trafić... bosz kiedy mu przejdzie?
Kocura u nas tez były bogate plany na weekend no , ale niestety to tylko były plany.... teraz to już człowiek nie jest nic w stanie zaplanowac z tymi dziecmi, bo jak nie urok to sraczka :-D
no nic męża wygonie do pokoju z dziećmi a sama umyje pozostałe dwa okna, oczywiście nie teraz :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

24 mar 2012, 12:19

Doberek

U nas też chorobowo, Eliza kaszle, małemu tak oczy ropieją, że strasznie to wygląda, biedulek mały!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości