ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 sie 2008, 18:03

Witaj anulka_, :-)

Maja juz wykapana, ciuszki i inne rzeczy do przedszkola przygotowane... jutro ide do pracy na 9-tą bo muszę w pierwszy dzien odprowadzic swojego przedszkolaka :-D ciekawa jestem jak sobie poradzi, jutro będzie tam aż 7 godzin...

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 sie 2008, 19:27

Gabi, będziemy tęsknić za Tobą i Emi :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Chociaż ostastnio mało zaglądam bo nie mam czasu to myślę o was wszystkich dziewczyny :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

31 sie 2008, 20:09

Gabi, Miłej podróży i udanego wypoczynku :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

tez będziemy tęsknić :ico_placzek:

My jesteśmy po imprezie urodzinowej :-D była udana, fotki postaram sie jakieś wkleić niebawem :ico_oczko: Michałek dostał oprócz kasy namiocik,taczkę i taką grajaca zabawkę :ico_noniewiem: teraz siedzi ciągle w tym namiocie i gra :ico_olaboga:
Justynko pracusiu nasz :-) tez za Tobą tęsknimy :-)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 wrz 2008, 07:29

[size=200]Kochany Michałku z okazji urodzinek żźyczymy Ci dużo zdrówka,szczęscia i uśmiechu na buźce!! Aby każdy dzień przynosił ci wiele radości i zabawy!
Buziaki
[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-09-01, 07:36 ]
dziendoberek

Gabyrsia juz zapewne na miejscu, jmoze spia dziewczynki

Majeczka juz pewnie w przedszkolu, ciekawa jestem relacji po dziesiejszym dniu :-D na pewno sobie swietnie poradzi

Za udane imprezki urodzinowe!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my wyprawiamy Oskarowi 20 wrzesnia bo to sobota a w tygodniu wszysy pracuja i ciezko by bylo zebrac rodzinke :ico_haha_01:

my weekend spedzilismy dosc imprezowo :ico_haha_01:
z piatku na sobote opijalam z moja przyjaciolka jej nowa prace w przedszkolu, w sobote z rana spalismy dosc dlugo, pio czym po poobiedniej pizzy pojechalismy do tesciowki skladac jeje szafe, potem do znajomych ogladac ich nowe auto i T musial "zobaczyc" co kolega jeszcze bedzie mial do robienia w aucie..pozniej pojechali do nas i opijalismy ich samochod :ico_haha_01: ,,

rankiem nieco skacowani lezelismy do 12..tzn ja juz sie krecilam od czasdu do czasu bo Oksar od 8 na nogach, ale grzecznie ie bawil i po nas zaczal skakac dopiero ok 10 :ico_haha_01: po czym przed 11 zasnal z nami..

po poludniu urodziny moejje kuzynki i tak minal ten weekend

dzis na szczescie moj szkrab wstal usmiechniety ...i to juz po 7...
poprzytruylal sie io chcial na nocnik..kupke robi i sie smieje ciagle..ioby tak dalej..bo z tymi jego zmiennymi humorkami to roznie :ico_haha_01:

ja dzis mam sporo porzadkow i rzeczy roznych do robienia bo w weekend nie ukrywam ze tylko obiady robilam nic po za tym..

jedno pranko sie juz konczy zaraz posciel wstawie
wypije kawusie i z malym lecimy na plac zabaw

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 wrz 2008, 08:46

[size=200][glow=blue][shadow=cyan]Michałku kochany, życzymy Ci z Mają dużo zdrówka przede wszystkim, samych radosnych chwił, dużo słoneczka i spełnienia wszystkich marzeń[/shadow][/glow][/size] :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Maja juz w przedszkolu, myślałam, ze posiedze tam troche ale Panie kazały mi jechać do pracy... prosiły zeby przyjechac na drzemke, ewentualnie...

[ Dodano: 2008-09-01, 08:50 ]
Natalia, a Wy ładnie porządziliscie w weekend :ico_haha_01: no ale ak jest tyle okazji do opicia to inaczej sie nie da :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Zaraz wysle jakiegos sms-ka do Gabrysi :-D

[ Dodano: 2008-09-01, 09:38 ]
Dostałąm sms-ka od Gabi i pisze, że jechali tylko 4 godziny, aza to aż godzinę szukali hotelu ale są zachwyceni Wisłą :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 wrz 2008, 11:03

[size=150]Michałku wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek to już 2 -latka :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: [/size]
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[[size=150]b]Chciałabym również złożyć spóżnione ale bardzo gorące życzonka dla Majeczki.Kochana Majeczko buziaczki na urodzinki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: [/b][/size]
przepraszam że tak póżno :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 wrz 2008, 11:11

super ze sie im w Wisle podoba, niech im pogoda sprzyja i niech kobitki wypoczywaja :ico_haha_01:

my juz po spacerze i Oskar spi...
ja zabieram sie za porzadki a potem moze pociwcze chwile :ico_haha_01:

Iwonko to dobrze ze Panie ciebie wygonily stamtad hehe, w koncu to Majeczka ma byc w przdszkolu a nie mama :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 wrz 2008, 13:07

Witajcie !! My tez mielismy udany wekend bylismy u mojej mamy i tez bylo imprezowo bo bylismy u mojej przyjaciolki na parapetowce ja troche sie wyluzowalam ale dzisiaj znowu pelan obaw. tesciowa nadal oschla i Pawełek wszystko wyczuwa bo wcale do niej nie idzie w pitake ponownie jedziemy do mojej mamy na ponad tydzien bo maz ma urlop tam zrobimy urodzinku Pawełka.

MOC GORACYCH ZYCZEN DLA MICHAŁKA I MAJECZKI Z OKAZJI DRUGICH URODZIN :ico_tort: :ico_tort: :ico_to

Ja ciagle jestem nie do zycia po tej sprawie z moim mezem odczuwam ciagly strach Pawełek juz zdrowieje ale dzisiaj w nocy bardzo plakakal i dzisiaj odsypia bo spi juz 2 godzinki. U nas nie ma gazu i nie ma jak zrobic objadu musze cos wymyslec zeby dac malemu jesc

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 wrz 2008, 13:56

Ewelinko, nie mozesz cały czas myslec i zastanawiac sie czy Twój mąż wróci i w jakim stanie :ico_nienie: ja wiem, ze o tym nie da sie zapomniec ale przynajmniej sprobuj czasem o tym nie myslec...

Uwazam, ze wyprowadzka do twoich rodzicow bylaby najlepszym wyjsciem z sytuacji, przede wszystkim odcielabys męża od starych kolegów... Trzymam za Was kciuki, pamietj ze nie mozesz tak sie zadreczac a tesciowa nie przejmuj sie, to Ty powinnas miec do niej żal a nie ona do Ciebie...

Piotrek pojechał do przedszkola na Mai drzemke a ona juz spała, wiele dzieci płakało a jej to nawet nie przeszkadzało :ico_szoking: bardzo jestem z niej dumna...

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

01 wrz 2008, 16:58

brawa dla Majeczki dzielna z niej dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Iwonko ja wiem ze tak nie mozna ale jakos ten starch sam przychodzi pewnie dlatego ze to jeszcze swieza sprawa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość