Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

03 gru 2008, 23:08

Milutka- brawa dla męża, ale Cie rozpieszcza- byle tak dalej :ico_brawa_01:
Osita a Ty dziś miałaś to ktg robione bo już się gubie?
A my dopiero co wróciliśmy- byliśmy ze znajomymi na kolacji w knajpce. Jakoś dziwnie się czuje zmęczona, ale spać mi sie nie chce, głodna ale najedzona do granic możliwości -bllle niedobrze mi i nadal mam rozwolnienie

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

03 gru 2008, 23:17

Tosia, z Tobą to ja się chętnie podzielę moim zatwardzeniem... :-D Zmieszamy pół na pół i będzie akurat... :-D
Tekściory zarypiaste :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zresztą, zawsze najlepsze są te z życia wzięte... :-D :-D :-D

Ano właśnie, Osita miała raczej na dzisiaj to KTG, a milczy o wyniku... Oj, bo podamy za znęcanie się psychiczne nad nami... :ico_nienie:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

03 gru 2008, 23:59

DOCZYTALAM :ico_sorki:
tylko cos mi sie pochrzanilo i mysz mi nie dziala; to jest kurka widze ze nie mysz tylko cos nie tak ogolnie z kodowaniem bo mi sie klawisze poprzestawialy :ico_szoking: nie tylko guziki myszy :ico_szoking: i nie ma to nic wspolnego z jezykiem klawiatury :ico_olaboga: jutro bedzie zabawa; ale poki co jak widzicie znaki przestankowe nie tak leca i nie moge nic zaznaczyc i w ogole :ico_placzek:
KTG bylo wczoraj i oczywiscie PLASKIE. zreszta poprzedniej w nocy byla schiza bo maly sie nie ruszal... az wstawalam jesc mandarynki i w zasadzie i to nie pomoglo. polozna stwierdzila ze ma malo miejsca i tyle i ... ze chcialaby zeby chociaz polowa brzuchatek miala tak "zaspane" dzieci :ico_haha_01: :ico_oczko: spytala: naprawde nie czujesz tych ruchow? ja ze i owszem, ale to NIE MOJ JUNIOR :ico_oczko: tak to moga mi kiszki marsza grac :ico_haha_01: :ico_oczko:
nastepne KTG 10 grudnia :-D no i dzien pozniej w nocy, tak jak obiecalam karoli, zjawie sie na izbie z prosba o wywolanie mojego szkraba :ico_oczko:
bo to ze cos samo z siebie pojdzie - raczej niemozliwe :ico_haha_01:
dzisiejsze teksty super :-D hmmm, zawsze wiedzialam ze jestem TRAGICZNA i do tego o malym rozumku :-D :ico_oczko: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke podrzuc te teksty o dzieciach, ja czytalam ale nie zapisalam. a sa super :-D

w kazdym badz razie ... a co tam, junior nie moze miec rozowych skarpetek??? :ico_haha_01: :ico_oczko:

ide sie zmierzyc i zwazyc, skoro dzis dzien prawdy :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 00:03

karola- moja wyobraźnia jest nader bujna i nie należy przy mnie pisać: "zmieszamy pół na pół" o takich rzeczach bo znowu ryczę ze smiechu. Poza tym moja zryta główka podsuwa mi dalsze pytania o istotę tej rzeczy: w czym i czym będziemy mieszać i co się wtedy będzie działo z osobą mieszającą

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 gru 2008, 00:03

oki.. no coz.. +14.5 kg i 102 cm. mowilam, ze junior maly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 00:04

o matko- dość tych głupot bo ujawniam się z moją głupotą zanadto:ico_nienie:

[ Dodano: 2008-12-03, 23:04 ]

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 gru 2008, 00:08

Osita no a co na ktg?
jejku, zaznaczylam !!! tosia, ktg bez skurczy ale serducho jak dzwon i tetno oki. maly sie rozbudzil po soczku (delikatnie jak na niego) no i ... mam sie pojawic w srode na nastepnym :ico_haha_01: :ico_oczko: ja tam rodze 12 wiec mi rybka :-D :ico_oczko:

a! wcale jakos na grudzien specjalnie nie czekalam, szczegolnie w listopadzie :ico_oczko: bo w ogole nie jestem przygotowana na nastepne dzidzi w domu, nawet nie ma "nastroju" niemowlecia :ico_placzek: strasznie mi tego zal i ... brak. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 00:14

Tosia, Osita napisała, że płaskie KTG wyszło :-D Nie dość, że na rozum padło, to jeszcze na oczy...? :-D :-D :-D
Leję, kurka, leję... :-D mięśnie brzucha, o ile jeszcze je mam, będą dawały jutro o sobie znać :-D :-D :-D Jesteś tak samo rypnięta w sufit jak ja :-D :-D :-D
Po dalszym pytaniu, w czym, czy i co z delikwentem również moja wyobraźnia ruszyła i ja już lepiej nie powiem, co mi podsunęła, bo nie dość, że ciężka i gruba jestem jak melon, to do tego zboczona :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Dobra, przyznam się, nie będę taka... Mam ponad półtora metra w miejscu, które się jeszcze w marcu pasem nazywało... A waga? No cóż... +28... Bogu, a właściwie mojej mamci dziękuję, że kiedyś gimnastykę trenowałam i szerokie rozwarcie ud mam, bo w przeciwnym wypadku brzuch bym sobie gdzie indziej zarzucić musiała, a nie między nogi :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

04 gru 2008, 00:14

Osita- sorry to moje pytanko o ktg już usunełam. Jesteś szybka i wstrzeliłaś się miedzy moje dwa posty czego nie zauważyłam. A potem byłaś jeszcze szybsza i odpowiadziałas zanim ja je usunęłam. :-)

[ Dodano: 2008-12-03, 23:19 ]
Jesteś tak samo rypnięta w sufit jak ja
Miło mi :-D Ale sama zaczęłaś - wniosek- jesteś ciut bardziej rypnięta choć w sumie nie wiem czy to możliwe :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

04 gru 2008, 00:20

nawet nie ma "nastroju" niemowlecia :ico_placzek: strasznie mi tego zal i ... brak. :ico_noniewiem:
nonono i do Ciebie, kochana... Tylko chyba potrzebujesz namacalnie się przekonać, że to już... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość