wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

05 gru 2011, 17:29

bo już chciałabym śnieg,
osobiscie mysle ze nie bedzie sniegu na swieta ale zobaczymy

ja dzis kupilam syropn prenatal dla kobiet w ciazy bo przeziebiona jestem strasznie
a jutro wielki dzien zabranie smoka

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 gru 2011, 18:27

Witajcie
Tibby fajny ten laptopik bardzo kobiecy :-D :-D
My po Mikołaju
Bartoszek sie rozpłakał - bidula wystraszył sie
Jula w domu nie mogła sie doczekać ale jak zobaczyła mikołaja hihi to już taka odważna nie była ale dała rade hihi

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

05 gru 2011, 20:41

Tibby ankieta wypełniona i odesłana.

U nas słoneczko nawet dzisiaj świeciło, ale wiał wiatr i było malo przyjemnie na dworzu ale na spacerze byliśmy. Laura na nóżkach szła całą drogę ;) Mieliśmy cel, bo szliśmy do sklepu po duży karton do malowania farbami ;) Lolka ślicznie niosła go kawałek drogi i była przeszczęśliwa, a oprócz tego oczywiście nie mogła obojętnie przejść obok balonów i dokonała rzecz jasna zakupu ;)

Moje dzieci już po kąpieli i śpią ;) wyjatkowy dzien dzisiaj, Laura nie spała w ciągu dnia dlatego zapewne padła o 19 ;) ciekawe o której się obudzi hehe

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

05 gru 2011, 20:52

MOje dzieciaczki też uwielbiają malować po kartonie Jula cuda wymyśla :-D :-D
pogoda faktycznie dość wietrzna gdyby nie to czułabym sie wiosennie \
teraz śmiałam sie do męża że po co ja te zimowe zakupy robiłam teraz to za połowe ceny bym większość kupiła :ico_oczko:
o ile te zimowe kombinezony tej zimy sie przydadzą :ico_oczko: :ico_oczko:
Dzieciaczki szaleja z tata budują z klocków :ico_haha_02:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 gru 2011, 12:55

witam!!!

my juz od rana bez smoka narazie placzu nie ma ale zobaczymy przed snem.
ja dzis bylam u gina wszystko dobrze wyniki morfologii i moczu super az sie dziwie bo z zuzia to od poczatku bralam zelazo.dostalam skierowanie na usg polowkowe i mam 19 grudnia i zobaczymy co sie kryje w brzuszku

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 gru 2011, 19:36

wisnia3006, to życzę chłopca, co by parka była.

u nas tez mikołaj dziś zwitał :ico_brawa_01: maluch od dziadków dostał zestaw małego majsterkowicza - w tym młoteczek, śrubokręt i inne plastikowe narzędzia, a od babci drugiej wielki niebieski samochód :ico_brawa_01: wariował jak się patrzy :ico_haha_01:

póki co z lapka nici, bo rat nam nie chcą przyznać. czekamy na zaświadczenie męża o zarobkach i w czw lub pt podjedziemy do banku po kredyt na niego. :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 gru 2011, 19:59

Witam :-)
oj strasznie długo mnie nie było i niewiem czy mnie jeszcze pamiętacie :ico_wstydzioch:

U nas choroby choroby i jescze raz choroby. Chłopcy niedawno wyszli z wirusówki która ich męczyła prawie dwa tygodnie :ico_olaboga: do tego mąż chory to już wogóle kanał :ico_haha_01:
Dzieciaczkom udało się na szczęscie dojść do siebie bez antybiotyku.

Wczoraj byliśmy pierwszy raz po przerwie na dworku, dzisiaj już na dłużej.
:064:

U nas Mikołaj zawitał już 1 grudnia, zapukał do naszych drzwi święty hehe dzieciaczki miały takie miny .... :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 gru 2011, 20:13

a u Nas znowu nawrót :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: chyba sie zaryczę Juli kapie z nosa
sił brak chorujemy juz trzy tygodnie i.............................
zaś .................

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

06 gru 2011, 21:57

gozdzik, wspolczuje.

Magdalena_82, witaj z powrotem

no i jestesmy bez smoka. zuzia caly dzien nie zauwazyla ze go nie ma( nie spala w dzien) ale przyszla godzina 19 i zuzia poszla do taty na rece zeby ja wzial do parapetu tam gdzie zawsze leza i placze bo nie ma. w koncu ja wzielam do malego pokoju na lozko a ona placze i chce abym ja brala na rece i przytulala ale powstrzymalam sie i 25minut plakala cale fakty ale juz nie miala sily i zasnela. tatus krzyczal na mnie zebym jej dala dydusia bo jemu sie kroi serce ale bylam konsekwenta. zobaczymy co bedzie w nocy

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

06 gru 2011, 22:00

bądź silna jesli podjęłaś taka decyzje to musisz sie trzymać
najgorsze to mieszać dziecku każda kolejna proba odebrania będzie gorsza :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość