Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

15 mar 2011, 21:18

Cześć dziewczyny :-)

Dostałam smska od magdy,że u nich wszystko dobrze i nic ciekawego się nie dzieje. W piątek albo w poniedziałek będzie miała wywoływany poród i musi urodzić naturalnie,bo bierze heparynę,a to jest przeciwwskazanie do cesarki. Pozdrawia :-D

I ewelcia też napisała,że jeszcze są w szpitalu, dziś jej zdjęli szwy i czuje się dobrze :-) Oksanka ma żółtaczkę ale może już jutro wyjdą. Piszę,że jej piersi to niezła fabryka mleka :ico_haha_01: :ico_haha_01: A Malutka je i śpi :-D Też macie pozdrowienia :-D

Ja jutro postaram się coś więcej odezwać,bo dziś jeszcze mężuś w domku,a poza tym pół dnia dziś spędziliśmy na polku,bo było pięknie,a drugie pół mieliśmy wyprawę na kontrole do alergologa z córcią i niedawno wróciliśmy. Padnięci jesteśmy strasznie, więc uciekamy spać :ico_papa:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

15 mar 2011, 21:32

Dostałam smska od magdy,że u nich wszystko dobrze i nic ciekawego się nie dzieje. W piątek albo w poniedziałek będzie miała wywoływany poród i musi urodzić naturalnie,bo bierze heparynę,a to jest przeciwwskazanie do cesarki. Pozdrawia :-D
trzymam kciuki za szybki porod
I ewelcia też napisała,że jeszcze są w szpitalu, dziś jej zdjęli szwy i czuje się dobrze :-) Oksanka ma żółtaczkę ale może już jutro wyjdą. Piszę,że jej piersi to niezła fabryka mleka :ico_haha_01: :ico_haha_01: A Malutka je i śpi :-D Też macie pozdrowienia :-D
super ze mala grzeczniutka :ico_brawa_01: Oby udalo im sie jutro wyjsc :ico_sorki:

Gwona, w takim razie trzymam kciuki zeby szybko cos sie ruszylo :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

15 mar 2011, 22:15

Gwona to powodzenia i szybkiego porodu :ico_sorki:

Fajnie ze u Magdy dobrze chociaz dalej nie wiem czemu porod u niej wywoluja- to bedzie jej 37 tydzien wiec juz bezpiecznie ale skoro synus malutki to chyba sobie w brzuszku powinien przytyc nie??? chuba ze w brzuszku nie tyje bo jest jakis powod i lekarze uwazaja ze latwiej go bedzie "podkarmic"na zewnatrz... :ico_noniewiem:

Oj biedna Ewelcia-tyle w tym szpitalu ale dobrze ze juz niedlugo ja wypuszcza :ico_sorki:
oooooo i na przykladzie tych 2 :ico_ciezarowka: wlasnie podskoczyla srednia porodow przed terminem :-D

[ Dodano: 2011-03-15, 21:19 ]
Fintifluszka no mam nadzieje ze ta pozycja glowka do gory nie wplywa na malucha w brzuchu...chociaz wiem od babki ktora mi krew pobiera ze jej pasierbica miala ta sama sytuacje i zrobili jej cc w 37 tygodniu bo sie maly strasznie stresowal ponoc!!!

[ Dodano: 2011-03-15, 21:25 ]
a ja dzis zadzwonilam do szpitala zapytac o usg -dopiero na 25marca :ico_szoking: watpie zebym doczekala :ico_oczko:
Gadalam dzis z kumpela -mama 10miesiecznej Niny...powiedziala ze ona czula ze juz urodzi i ze ma sie takie poczucie wewnatrz ze to juz!!!
Mam nadzieje jeszcze tydzien wytrwac chociaz...po tym co sie ze mna dzieje przez ostatnie 3 dni coraz mniej mam watpliwosci ze jednak jest blizej niz dalej....

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

15 mar 2011, 22:44

hejka wieczornie....

czuje sie jak....

DUZA KROWA!!!! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: tylko ryczec....wrrrrr

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 08:39

Gwona, trzymamy kciuki za szybki porod :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dzisiaj w koncu spakuje torbe do konca, bo jakos zebrac sie nie moge i caly czas w rozsypce :ico_puknij: :ico_puknij:

no i trzymamy kciuki za magde, za szybki porod i za ewelcie, zeby z mala jak najszybciej wyszly do domu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-16, 07:41 ]
tabogucka, ja poki sie oszczedzalam to mialam uczucie, ze jednak nie wytrzymam... dzisiaj juz 3 dzien bez magnezu, wszystko robie normalnie i spokoj :ico_olaboga: :ico_olaboga: mala jak na zlosc nie chce wychodzic :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 08:53

dzien dobry !!!!
A ja sie chyba nie oszczedzam wrecz odwrotnie bo chyba wlasnie tego kopa dostalam zeby przed porodem zrobic jak najwiecej-wczoraj przenosilam sama szafke taka z 3 szufladami (M. potem na mnie nakrzyczal -ale ja wyjelam najpiwrw z szuflad potem szuflady i sam stelaz przenioslam a i tak nie mam sily tej ostatniej szuflady wsadzic :ico_szoking: ) i od 3 dni nie ma znaczenia czy odpoczywam czy nie bo i tak brzucho sie stawia!!!
poza tym wydaje mi sie ze mi kawalek czopu odszedl ale bez krwi wiec jeszcze nie teraz...

[ Dodano: 2011-03-16, 07:57 ]
a brzuch jest tak nisko ze mi sie prawie na desce klozetowej kladzie jak sikam :ico_wstydzioch: a sikam co 10-15 minut nawet a jak chodze to normalnie czuje nozki w kroku albo i nizej (takie mam wrzenie) i taki bol przeszywajacy czsem na wysokosci posladkow....i o dziwo no -spa nie pomaga!!!

[ Dodano: 2011-03-16, 08:03 ]
Zreszta na Gwony suwaczku jest napisane ze koniec 36 tygodnia oznacza ze dziecko jest donoszone...to jeszcze tylko kilka dni...a moja kumpela urodzila 36+3 i Ninka zadnych oznak wczesniactwa nie miala wrecz nawet duza 56cm i 3.5 kg byla...a ponoc dziewczynki sa naogol ciut mniejsze :ico_szoking:

I chyba caly ten stres(bo jednak sie troche denerwuje jak to bedzie z tym nowym szpitalem jak nie zdaze sie tam najpierw pokazac tylko od razu na porodowke wpadne)z tym ze maly glowka do gory tez ciutke przyspiesza wszystko i to moje nienajnizsze cisnienie przez cala ciaze....

[ Dodano: 2011-03-16, 08:11 ]
Dzis moj M.ma w koncu wolne tzn zaraz wroci z pracy po nocce wiec mam nadzieje ze zrobimy dzis sporo typu -przykrecic reszte polek w livingu i w koncu moze zlozymy tapczanik w pokoju synka i moglaby juz dzis przyjsc taka narzutka na to lozko(ostani dzien dostawy) to bym uprala i moglabym w koncu sprzatnac kurze w tym malym pokoju i zmyc podloge i porozsztawiac rzeczy malego typu przewijak...Ale cos mi sie wydaje ze tatus bedzie chcial go jescze umalowac najpierw...i to dob ry pomysl ale opoznia wszystko w czasie ...a nie wiem ile tak naprawde nam tego czasu zostalo...

[ Dodano: 2011-03-16, 08:13 ]
a torbe ( 2 nawet -moja i taka malutka z rezczami synka :ico_oczko: ) mam spakowana tylko dorzucic rzeczy typu aparat ladowarka suszarka woda i jakies snaki plus chyba cos dla taty do przebrania...Wy bierzecie jakis T-shirt czy bluze dla meza???

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 09:43

a moja kumpela urodzila 36+3 i Ninka zadnych oznak wczesniactwa nie miala wrecz nawet duza 56cm i 3.5 kg byla...a ponoc dziewczynki sa naogol ciut mniejsze :ico_szoking:
a moze ona zle miala termin obliczony skoro dziecko takie duze :ico_szoking:
Wy bierzecie jakis T-shirt czy bluze dla meza???
ja nic nie biore...

ja mam zamiar do piatku wszytsko dla malej pozamawiac, bo w razie gdybym szybciej odjechala to P. zdarzy to wszystko poustawiac itd... juz mam wybrane co i jak, tylko czekam na przelew :-D a u nas to w miare szybko idzie, wiec mysle, ze do piatku bedzie... ja tez czesto place przez pay pal, wiec powinno pojsc szybciutko :-D

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 mar 2011, 10:29

heja
NowaSejana, jak ja była teraz w 35tc +4 dni to małą miała już 3290 wiec myśle że te 3500 w tym 36+3 spokojnie może byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana, ja już raczej wszystko mam gotowe,jak wypije kawke to tylko jeszcze posciel do łóżeczka bede prasowac
no i łóżeczko trzeba złożyc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
która pije :ico_kawa:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 10:32

aga216, u nas niestety troszke sie przesunelo wszystko przez urzad, ale najwazniejsze, ze juz wszystko sie wyjasnilo... jakbym niedlugo urodzila to z mala i tak bedziemy jakies 3 dni w szpitalu, wiec P. zdarzy zlozyc lozeczko..

a najbardziej to sie boje o dziewczynki, nie zeby z P. mialy zle, ale my sie nigdy nie rozstajemy na dluzej... a tutaj na 3 noce bede musiala w szpitalu zostac :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 mar 2011, 10:36

NowaSejana, no jakos musicie dac rade,napewno dacie,szkoda że nie ma wam kto pomóc,ja jakby co to dzownie do męża i on od razu jedzie,a Piotrusiem zajmnie sie tesciowa ,czy to bedzie dzień czy noc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

kurcze ja sie dziś nie wyspałam chyba z 4 razy na sikanie wstawałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość