Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2011, 11:30

dziewczyny obniżyłam ceny Majkowych ciuszków
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 31#5559631
każdy zestaw za 15zł :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

napiszcie coś w tym temacie zeby podniesc temat plisssssss :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 11:42

Marcz ja wybrałam sobie połozna ze szpitala i obowiazkowo mam 2 badania KTG pierwsze 23 wrzesień a 2 mam 1 października. Dodatkowo przymusowe jest spotkanie z kardiologiem i EKG. Potem anestezjolog i jeszcze kogoś tam mam. U nas trzeba miec zrobione badania i konsultacje w wypadku gdyby ktoś sobie nie dal rady i musial mieć CC. Lub ma po prostu zalecenie do CC. Mnie tam to cieszy bo malutkiej posłucham sobie, a im wiecej badan tym lepiej niz by miało czegoś zabraknąć.

[ Dodano: 05-09-2011, 11:43 ]
coś się KInga faktycznie nie odzywa :ico_brawa_01: może to już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

05 wrz 2011, 11:44

coś się KInga faktycznie nie odzywa :ico_brawa_01: może to już :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
obyyy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

izabelllla123, podnieś mi temat z ciuchami

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 12:00

Tadammm.... zrobione :-D poprosze nazwe uzytkownika w sensie Ciebie z allegro. Podeśle kolezanka przez gg. Moze a nóz cos kupią bo są w trakcie :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 wrz 2011, 12:04

Witam sie i ja

przez weekend nie mialam czasu, zeby cos skrobnac.
Weekend byl tak upalny, ze szok, ledwo chodzilam, wczoraj niby pochmurno,a bylo tak duszno, ze :ico_szoking: normalnie lecialo ze mnie.

Ale naklikalyscie, nie mozna za Wami nadazyc :ico_olaboga:

jula81, ja bym nie jechala na wesele, nie ryzykowalabym, ale do kosciola mozesz isc smialo

Dziewczyny :ico_brawa_01: za koljen tygodnie i ostatnie okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja tez stawiam :ico_tort: za 34 tydzien

Oj nie moge spac, ciezko strasznie jest,chocbym nie wiem jak sie ulozyla, to w kazdej pozycji nie dobrze :ico_olaboga: dzis obudzilam sie o 3.30 i zastanawialam sie co mam robic :ico_olaboga:

Erys przeziebiony, zaprowadzilam go dzis do przedszkola i byla juz ta Pani co prowadzi ich grupe, juz wrocila z chorobowego i od razu do mnie podeszla i pwoiedziala, zebym Eryka zostawila i poszla. Wytlumaczylam mu, ze ide, pozniej po niego przyjade, a on zeby ladnie sie bawil z dziecmi. Oczywiscie tak plakal jak wychodzilam, ze az sie poplkalam, slyszalam go jeszcze przez chwilke a potem poszlam do auta i czekalam do 9 czy zadzwonia czy nie. O 10 zadzownila Pani z przedszkola, ze Erys plakal od czasu do czasu, ze wyglada na zmeczonego, ze ladnie sie bawil ale od czasu do czasu plakal wiec pwoiedziala, ze na dzis wystarczy i zebym po niego przyjechala. Codziennie bedziemy zwiekszac godziny zostawania az sie przyzwyczai.

Co do monitorow oddechu to ja tez nie mialam i nie zamierzam kupic, dla mnie to niepotrzebne, mamy tylko Nianie, ale akurat z tego to jestem zadowolona.

Nie wiem co mam pisac, zapomnialam wszystko :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 12:16

Co do monitorow oddechu to ja tez nie mialam i nie zamierzam kupic, dla mnie to niepotrzebne, mamy tylko Nianie, ale akurat z tego to jestem zadowolona.
a z jakiej firmy masz nianię?? my za 2 miesiące znów idziemy na pępkowe i chce nianie kupić w prezencie tylko taka fajną i by miała dobry zasięg i wogóle, więc najlepiej jak ktos poleci z jakiejś konkretnej firmy bo na interneci jest 100 róznych opini na każdy temat.

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

05 wrz 2011, 13:42

Hej Dziewczyny :-)

Widzę, że wszystkie jeszcze w dwupaku :ico_oczko: U nas na weekend była koleżanka, szybciutko i miło nam czas zleciał. Podobnie jak elibell mam już kiepskie samopoczucie, może nie chce jeszcze rodzić, ale jakoś nie radzę sobie z Tuśką, najchętniej spałabym całymi dniami, a przy niej nie mogę, ona czuje moje rozdrażnienie i jest nieciekawie... Mąż ma w tym tyg. popołudniówki :ico_zly: a to oznacza, że cały tydzień będę musiała robić wszystko sama :ico_noniewiem:

Kocura Bura, oby Maciuś jednak kolek nie miał :ico_sorki:

elibell, Pati85, :ico_brawa_01: za kolejne tygodnie

Pati85, z każdym dniem na pewno będzie lepiej, Eryś się szybko przyzwyczai i jeszcze będzie płakał, ale po wyjściu z przedszkola

Skurcze mam coraz bardziej bolące i obawiam się, że wyciekają mi już powoli wody płodowe :ico_noniewiem: wiecznie mokro mam... w środę idę do lekarza, to sprawdzi poziom wód.

Problem pcheł w mieszkaniu z głowy, ale na podwórku ciągle grasują, nie wiem co wymyślić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

05 wrz 2011, 14:04

Ja tez stawiam za 34 tydzien
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Problem pcheł w mieszkaniu z głowy, ale na podwórku ciągle grasują, nie wiem co wymyślić
to tyle dobrze że w domu ich nie ma ale jak pozbyc się ich z podwórka nie wiem.

Ide zaraz z M. poszukac jeszcze czegoś dla mlodej na zimę :-)

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

05 wrz 2011, 15:04

hej kochane
Pati85, ja tez mialam cyrki z Kuba jak go rok temu poslalam do przedszkola plakal bardzo dlugo pierwsze 2 tyg musialam z nim zostawac bo rady nie bylo pozniej juz coraz lepiej za to teraz w szkole juz super :ico_brawa_01: zycze wam wytrwalosi wiem ze Ci ciezko ale bedzie dobrze :-)
co do niani to ja mialam taka z monitorem oddechu ale w ogole jej nie uzywalam wiec sprzedalam i kupilam taka z kamerka i jest super nie wyobrazam sobie zycia bez tego :-D
inia1985, jak wydaje Ci sie ze wody wyciekaja to moze powinnas jechac do szpitala to sprawdzic ? :ico_noniewiem:
u mnie cisza wszystkie objawy porodu odeszly w niepamiec :-D w ogole nie czuje sie jak w ciazy tyle tylko ze spac mi sie chce :ico_olaboga:
a ja od rana popralam pranie zrobilam obiad ogarnelam teraz jeszcze sprzatnelam po obiedzie i ide sie polozyc puki maly spi :ico_sorki: L ma dzis transport do sklepu wiec go niema musze nabrac sil zeby biegac za dzidziakami :-D hi hi

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

05 wrz 2011, 15:12

witam,

ja na nogach od 7 bo z Julką do szkoły i padam na twarz bo 2 godziny w nocy nie spałam bo tak maluda mnie kopała że normalnie łzy z bólu leciały i mam nadzieję, ze nie obróciła się znów główką do góry :ico_olaboga: jutro do fryzjerki pofarbować włoski, w czwartek do ginka, zobaczymy co powie, ostatnio coś mi cukier skacze ale w dół, mam za mały i słabo mi się robi :ico_noniewiem: ja kupiłam dziś resztę książek i kolejna 100 nie moja :ico_olaboga:
inia1985, jak wydaje Ci sie ze wody wyciekaja to moze powinnas jechac do szpitala to sprawdzic ?


dokładnie :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość