Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

07 maja 2008, 23:53

A co do porodu,to ja sie nie spodziewałam,że urodzę tak szybko.Siedziałam sobie spokojnie na TT i nagle wody mi odeszły.A po odejściu wód prawie od razu zaczęły mi sie skurcze co 5-3 min. i trwały tak około 1 min. kazdy.A za 4 godzinki od odejścia wód Juleńka była juz na swiecie :-D I pochwalę się jeszcze,że rodziłam bez zzo,bo było po prostu za późno na podanie.I w ogóle mimo bólu poród wspominam super(w przeciwieństwie do poprzedniego)
-to mialas tak jak ja przy pierwszym :)

kurcze nie moglam sie caly dzien polaczyc z TT :ico_zly:

Moniczko trzymam kciuki,daj ci Boze po 12 urodzic :ico_sorki: -tak jak pragniesz

skoro zadna wiecej sie nie szykuje dzis to uciekam
zajrze rano,jesli znow nie bedzie TT szwankowalo :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

spokojnej nocki
buziaki

Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

08 maja 2008, 07:59

Tutaj akcje, a TT się postanawia powiesić :ico_zly:
Ja w całości. Zbieram się właśnie na ktg.
Do zobaczenia po powrocie.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

08 maja 2008, 08:55

Witam - ja oczywiscie jeszcze :ico_ciezarowka:

Wczoraj cos juz od popoludnia wejsc na tt nie moglam - nic nie dzialalo. Ostatni raz jak rozmawialam z Monika na gg - to byla jeszcze w domu - i bardzo chciala poczekac do polnocy :-D Mam nadzieje,ze jej sie to udalo :ico_haha_01:

Ja za godzinke wybieram sie do poloznej - pewnie nic nowego mi nie powie - tylko tyle, ze za tydzien bede miec wywolywanie :ico_noniewiem:

Ale mam nadzieje,ze do samego wywolywania cos sie ruszy (tak jak przy Oli - 2 dni po terminie, ale przynajmniej bez popedzania :ico_oczko: )

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

08 maja 2008, 09:29

No i ja w calosci :ico_haha_01:
To widze ze nie tylko ja mialam problem z wejsciem na TT :ico_noniewiem:

No wlasnie ciekawe co tam u Moniki moze jest juz ze swoja Alusia :ico_haha_02:
Mialybysmy kolejna majowke :ico_brawa_01:

Zycze milego dnia i wpadne pozniej!Moze sie cos rozkreci :ico_haha_02:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 maja 2008, 09:31

Hej!

I co tam? My nadal :ico_ciezarowka: , a wieści od Moniki brak, pewnie juz urodziła!

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

08 maja 2008, 09:33

cześć

no Monia się nie melduje więc pewnie ma już Alunie przy sobie :ico_brawa_01: fajowo by było :-D :-D :-D

ja po wczorajszym wypadzie do miasta w ogóle chodzić nie mogę a jak siedze lub leże to mam problemy ze wstaniem. Tak mnie cholernie krocze i podbrzusze boli, że masakra. Jakbym wiedziała to bym na dupce w domu siedziała. Brzuszek mi się stawia, ale co zaciskam nogi i czekamy jeszcze tydzień na tatusia :-D

Awatar użytkownika
Ewelina83
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 588
Rejestracja: 08 sie 2007, 11:02

08 maja 2008, 09:35

ja po wczorajszym wypadzie do miasta w ogóle chodzić nie mogę a jak siedze lub leże to mam problemy ze wstaniem. Tak mnie cholernie krocze i podbrzusze boli, że masakra.
ja mam to samo tylko ze po wczorajszym spacerze :ico_haha_02: Kolezanka mnie wyciagla i chodzilysmy tak chyba prze1,5 godziny..... :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

08 maja 2008, 09:40

no Monia się nie melduje więc pewnie ma już Alunie przy sobie
Tez mi sie wydaje,ze Monika jest w szpitalu, bo inaczej na pewno dalaby znac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

08 maja 2008, 09:44

Od Ani: "Basiu, wlasnie byl obchod. Wczoraj mialam usg- Patryczek ladnie sie obrocil, ja leze jak sie okazalo na obserwacji- tylko nie wiem po jaka cholere,bo wszystko jest ok. Maylalam o wyjsciu na przepustke,ale pewnie nie pozwola. Co do ciecia-moze poniedzialek,wt. albo sroda. A mnie juz wszystko boli od leazenia"

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

08 maja 2008, 10:32

Witam :ico_haha_02:
Ciekawe co u Moni,skoro sie nie meldowała,to pewnie tuli już maleńką w ramionach :ico_haha_02:
Od Ani: "Basiu, wlasnie byl obchod. Wczoraj mialam usg- Patryczek ladnie sie obrocil, ja leze jak sie okazalo na obserwacji- tylko nie wiem po jaka cholere,bo wszystko jest ok. Maylalam o wyjsciu na przepustke,ale pewnie nie pozwola. Co do ciecia-moze poniedzialek,wt. albo sroda. A mnie juz wszystko boli od leazenia"
Oj,współczuję.Może zrobią szybciej cc :ico_noniewiem: Bo w sumie po co tak trzymaja długo,jak i tak wiadomo,że na 100% ma byc cięcie. :ico_puknij:
Buziaki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość