Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 gru 2011, 19:26

ten rowelek strasznie mi sie spodobał na lato powinien byc dobry :-D
tylko czy na nasze Polskie chodniki ??

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 gru 2011, 20:15

gozdzik zdróweczka dla Julci ! :-)

wisnia3006 powodzenia w odsmoczkowaniu, oj no ja niewiem co to znaczy bo moje dzieci same porzucały smoki, ale za to bezgranicznie zakochane w cycusiu miały problemy z rozstaniem hehe
...ale racja należy byc konsekwentnym, jak już się człowiek za to wezmie trzeba się tego trzymać.

gozdzik, to Twoja córcia wysoka, mój synuś ma nie całe 6 ubranka na 116cm są jeszcze trochę na Niego przyduże. Za to Leonek jest wysoki, nosi kombinezonik na 18-24 miesiące :ico_haha_01:

Klocki super, też myślę o kupnie takich, chociaż mój Leoś lubi bawić się duplo, ale te są ponadczasowe nie? :ico_oczko:

Martalka no fajne te jeżdziki, choć na mojego Leosia jeszcze za poważne, on jest na etapie samochodzika-jeżdzika :ico_haha_01:
Ostatnio nauczył się sam na niego wchodzić i schodzić i ma ogromny ubaw.

Mój synuś ma dziś przedstawienie szkolne, to już kolejne bo wczoraj było popołudniu i ja oglądałam, dzisiaj mąż poszedł. A my z Leonkiem siedzimy i zaraz kąpiel i lulu bo wczoraj w nocy dał popalić, długo nie mógł zasnąć, budził sie i marudził.
Mnie chyba choroba rozbiera ... wszystko mnie boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 gru 2011, 21:08

może za poważne jeszcze, ale do lata czas szybko zleci :)
Mój Damian jest z września i mając półtora roku jeździł już na rowerku
takim:
Obrazek
to z kolei produkt polski i też mogę z czystym sumieniem polecić. On po 2 mcach już sam pedałował :ico_brawa_01: Zaleta łańcucha :D

Milenie nie przeszkadza na czym jeździ :)
A na polskie chodniki?? myślę, że lepsze to niż typowy hałaśliwy jeździk, bo ma gumę na kołach przecież.

[ Dodano: 07-12-2011, 20:17 ]
ten rowelek strasznie mi sie spodobał na lato powinien byc dobry :-D
tylko czy na nasze Polskie chodniki ??
musisz wejśc na stronę pukylino co uk ;)
albo odpowiednik polski sprawdź na hulajnogi pl widziałam :)
Tam są wymiary.
Np. pukylino jest mniejszy czyli od roczku.
puky woosh, czy wutsch po niemiecku :) jest wyższy- od półtora roku. na ang stronce są wymiary wysokości siedzonka, więc mniej więcej do dł. nóżek mozna dopasować.

[ Dodano: 07-12-2011, 20:17 ]
PS. angielskie chodniki bywają tragiczniejsze :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 gru 2011, 22:20

Martalka, o ten lepszy :ico_brawa_01:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 gru 2011, 10:02

witam!!!
u nas nocka super zuzia zuelnie zapomniala o smoczku juz. wczoraj przy zasypianiu w ogole nie zaplakala tak jak w nocy nie obudzila sie ani razu. ciesze sie ze tak latwo i przyjemnie poszlo. nastepny krok pampersy ale to po nocym roku:)

za oknem deszcz wiec pewnie dzis caly dzien siedzimy w domu

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 gru 2011, 11:55

Witam

wisnia3006, wspaniale że tak gładko poszło :ico_brawa_01:

U nas też nocka ładna i o wiele spokojniejsza od poprzedniej, tylko coś mój maluch gorszy apetyt od kilku dni :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 gru 2011, 23:30

ale tu cisza dziewczyny

jestem mega zmeczona a przede mna jeszcze tyle pracy dzis. jutro mam egz na prawko o 12.30 wiec trzymajcie kciuki a o 18 seminarium mgr wiec siedze i koncze prace. zuzka zasypia dopiero o 22 i co najlepsze nie spi w ogole w dzien odkad zabralam jej smoka, w dzien malo co sie soba zajmie i caly czas musze jej cos wymyslac w domu balagan a ja juz wieczorem nie mam sily. niestety w dzien nie ma sie kto nia zajac mama chora i ma remont mieszkania a tesciowa mieszka 150km od nas a maz calymi dniami pracuje a co bedzie jak przyjdzie 2 dziecko. ok wyzalilam sie ide dalej pisac

dobranoc i spokojnej nocy

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 gru 2011, 00:33

Na chwilkę wskoczyłam ;)
Klocki lego duplo primo i lego duplo polecam. Laura uwielbia się nimi bawić, co rusz jej dokupujemy elementy, łaczymy primo z duplo i wszyscy mamy świetną zabawę ;) Na gwiazdkę u jednej z babć zmówiliśmy drewniane klocki, były w biedronce po 39 zł trzy rodzaje: dla dziewczynek, dla chłopców i uniwersalne ;) Ten rower co martalka pokazała, bez pedałów super! I bardzo dobrze rozwija koordynację u dziecka i jest świetny do prawidłowego rozwoju mięśni kręgoslupa i kończy dolnych, a do tego dziecko korzystając z takiego roweru znacznie szybciej uczy się jeździć na dwóch kołach ;) więc również polecam.

Laura już nie śpi w dzień, porzuciła południową drzemkę :ico_olaboga: nie myślalam, że to tak szybko nastąpi :ico_szoking:

Bruno dokazuje. Uspakaja się tylko u mnie i podejrzewam, że ma kolki wieczorami :ico_placzek: bidulek

Ja jeszcze urzędowe pisemko sporządzę i mykam spaciu, a jutro mój tato przyjeżdża do nas na caly dzień ;) będę miala pomoc, a Laura ukochanego dziadka przy sobie ;)

Wiśnia tylko nie odpieluchowuj Zuzi jak maleństwo przyjdzie na świat, bo jedno z drugim w parze nie idzie. A jeszcze mialam Cię spytać, gdzie Ty rodzilaś i gdzie drugie rodzić zamierzasz?

Dobranoc

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 gru 2011, 11:16

brawo dla Zuzki za ładne odstawienie smoczka :ico_brawa_01: mam nadzieję, że już nie będzie o nim pamiętała i ładnie będzie zasypiała.
U nas sam Tobik oddał smoka, co mnie zachwyciło i ulżyło, że tak ładnie nam poszło.

Dziś w domku. Miałam iść na zajęcia, ale nie idę. Jutro pójdę.
Dziś zamierzam trochę do mojej pracy mgr przysiąść, bo daleko w eterze jest zawieszona :ico_placzek:

Wczoraj byłam w swoim McD ostatni raz :ico_placzek: Prawie mi się łezka w oku zakręciła jak opuszczałam pracę. Ludzie bardzo mili na odchodne. Szkoda, że szefowa taka jędza i nie docenia dobrych pracowników.
Wieczorkiem byłam tez na BHP w nowym McD. Godzinę posiedziałam, papierek podpisałam i wróciłam do domu. I w pon już na 10:30 do pracy :ico_haha_01:

Czekamy sobie cierpliwie na zaświadczenie o zarobkach męża, bo bez tego nie dostaniemy kredytu w banku... uznali, że sama nie spłacę, a by połączyć z mężem (bo jego wypłata nie wpływa na nasze wspólne konto) to musi podrzucić zaświadczenie. Myślałam, że będzie wczoraj ten papierek razem z wypłatą, a tu jednak nie. Mam nadzieję, że dziś dotrze i będziemy mogli popołudniu podjechać do banku. :ico_sorki:
Chcemy też pojechać dziś do Ikei po stoliczek i krzesełka dla małego na święta.

Deszcz ze śniegiem u nas :ico_olaboga: i jak tu spokojnie na spacer się wybrać :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 09-12-2011, 10:19 ]
co do rowerków to my chcieliśmy małemu kupić ten bez pedałów na 2gie urodziny.

Obrazek

[ Dodano: 09-12-2011, 10:22 ]
samochód jeździk ma, do tego dziadki mu na roczek dokupili motor z pedałami jak rowerek trzykołowy.
dokładnie takie coś mamy. ale z niego rzadko korzysta. wiecie jak to w mieszkaniu. na wiosnę pewnie się zacznie z tymi pojazdami wychodzić na spacerki to w końcu się przydadzą. teraz zagracają trochę mieszkanie.

Obrazek

NICOLA_1985

09 gru 2011, 15:51

hej
wisnia jak tam egzamin????? zdany? :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D
mnie tu ostatnio nie ma za często bo robię porzadki na świeta, pomyłam wszystkie okna, posprzatałam wszystkie pokoje, wczoraj na odstrzał poszła szafa w sypialni i pół dnia ją sprzątałam ale posprzątałam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: i mam juz z głowy! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: teraz tylko to co na bieżąco i bedzie git :ico_oczko: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dzisiaj miałam gościa z naszego forum heheh :ico_oczko: :-D JoannaS mnie nawiedziła :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bo ona niedaleko mnie mieszka ale tylko do czerwca prawdopodobnie, a szkoda

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości