Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

16 cze 2012, 16:04

dziewczyny jakbyście potzrebowały informacji an temat AZS to walcie do mnie śmiało :ico_oczko:
nie dawajcie dzieciom truskawek ani miodu :ico_olaboga: to najsilniejsze alergeny.Bójcie się Boga :ico_olaboga:
To samo z czekoladą, kakao :ico_olaboga:
A czym smarujecie maluchy??

NowaSejana dermatolog Ci nie pomoże wyleczyć dziecka z AZS
co z tą tarczycą????moja mama to ma. Musi brać leki do końca życia. nic uciążliwego. tylko TSH trzeba kontrolować .


aneta11, Ty już po połowie :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Mat odkąd chodzi stał sie bardzo niedobry. On nie chodzi. On biega!!!!ucieka mi wszędzie i się cieszy jak go gonię. w domu nie mogę zrobić nic!!!!!idzie ciągnie za kable od telewizora, ściąga wszytsko z półek, wywala z szafek, szuflad. dziś wyciągnął mi uprane rzeczy z miski i szorował podłogę :ico_olaboga:
w końcu wylądował w łóżeczku bo nawet umalować się nie mogłam :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

17 cze 2012, 16:17

hej:)

Zaczne od USG które nie jest pewne do konca bo dzidziuś nie chciał pokazać co tam kryje :-D ale lekarz mówił że może być dziewczynka bo "armatka " nie wystaje :-D :-D także dowiem sie dopiero pozniej pewnie,ale ogolnie jest wszystko dobrze :ico_sorki: :-)

Blanka26, Maja je czekolade czasem, itd,tylko po truskawkach miała jakąs mała wysypke na brzuszku ale po dwoch dniach nic nie było juz :ico_sorki:

No już w polowie ta druga ciąza bardzo szybko mi leci :-D

Ooo cos jak u nas mi tez mała zaczela biegac dzis chciala wyjsc na droge gdzie samochody jezdza bo bylismy w miescie :ico_sorki: takiemu dziecko to obojetne gdzie idzie matko :ico_olaboga: no i zaczela sie buntowac krzyczala jak ja wzielam i sie wyginała:-)
Mi Maja ostatnio pralke otwozryla co były mokre ubrania i stamtad wyciągała :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

18 cze 2012, 10:08

witajcie
u nas ok
Filipek szaleje non stop duzo gada ucieka non stop i tylko na dwor chce teraz spi to chwila spokoju jest na ogarniecie domku
a tak to nie chce mi sie nic ostatnio

milego dnia

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

18 cze 2012, 13:17

hej
upała u nas na maksa ale to dobrze wolę to niż deszcze
byłyśmy na podwórko ale za ciepło i wróciłyśmy do domu
aneta11, armatka może jeszcze się pojawić
Blanka26, moja też wszedzie biega,wszystko ją ciekawi,ciągle na łóżka włazi,a ja się boje że spadnie i ciągle musze jej pilnować :-D

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 cze 2012, 17:18

Aga to twoje nóżki ? :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

19 cze 2012, 07:27

hej;)

Ale gorąc dziewczyny,robiłam mężowi śniadanie i juz nie moge spac za ciepło... :ico_sorki:

magda1614, no tak u mnie też jak mała spi to moge cos zrobic w domu,chodz wczoraj jak sprzatalam bo mylam okna itd to Maja sie sama grzecznie bawiła :ico_szoking:

aga216, no my wczoraj wyszłysmy tak ok 21 to było super bo juz chłodniej i mała sie wybiegała po kąpieli juz bylysmy ale ja ubralam moze nic jej nie bedzie :ico_sorki:

Dziś rozkładam basenik i bedzie miała radochę :-D bo zamówilam na allegro i przyszedł mi juz w piatek :-D

[ Dodano: 19-06-2012, 07:28 ]
a tak wogole to pustki tu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

19 cze 2012, 13:11

ja jestem czesto :ico_haha_01:
u nas też upał że hejjjj ale fajnie :ico_oczko:

[ Dodano: 19-06-2012, 13:15 ]
moni26, ładne nie?????ale nie moje niestety..... :ico_nienie: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

19 cze 2012, 19:50

Czesc kobitki

System nam padl w pracy wiec wpadlam na chwile bo i tak nie mam nic do roboty.... :ico_haha_01:


mam dobra wiadomosc (chociaz na tle waszych maluchow to zadna rewelka) Szymek staje!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wspina sie na schody krzesla sofy itp...czym wyzej tym fajniej :ico_oczko: Stoi juz bez problemow(tylko sie jjedna raczka dla animuszu podtrzymuje)dla mnie ogrony sukces i...wielka ulga.... :ico_sorki: :ico_sorki:


Zmieniam prace ...
Zaczynam nowa od 9 Lipca....
Z jednej strony jestem ciekawa z drugiej szkoda mi stad isc bo tu jest fajny klimat....


I bardzo mnie tu polubili bo sie managerka pytala czy bym dluzej nie zostala i powiedziala ze jesli kiedykolwiek bede szukac pracy to u nich zaawsze sie dla mnie miejsce znajdzie !!!! :-D


Poza tym musze sie Wam kiedys porzadnie poskarzyc na mojego chlopa....
teraz nie chce opisywac szczegolow...ale bilans jest taki ze nie mam zniego zadniej korzysci a wrecz same szkody... wiec dalam sobie czas do nayslu do wrzesnia (jade do PL na 3 tygodbnie ) zastanowie sie na spokojnie bo w tej chwili jestem za rozstaniem i chcialabym zeby sie wyprowadzil!!!!

I to niej zadna awantura czy jakis nagly przyplyw emocji...juz od jakiegos czasu nad tym mysle ....

Aneta11wow juz druga polowa...tez bym chiala /chce i chyba bede miec Druga dzidzie za jakies 3 lata.... (ale napewno nie z moim chlopem obecnym!!!!)


Blanak26 oj biedna ty jestes z tymi tesciam i ze az z pracy musialas zrezygnowac.... a zwlaszcza ze tak ja lubilas....Ja to zadroszcze ludziom ktorzy w pracy maja swoja pasje ....przykro mi bardzo....JA tez zauwazylam ze mimo ze prace mam taka jaks tam to i tak lubie do niej chodzic i duzo cierpliwsza jestem po powrocie wzgledem Szymka ...wiec mysle ze jest to z korzyscia dla na s obojga :ico_sorki:

[ Dodano: 19-06-2012, 19:52 ]
Aga 216jak remont idzie????

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

20 cze 2012, 11:19

czytam
ale nawet nie mam checi pisac mam sporego dołka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

20 cze 2012, 11:34

magda1614, a co sie znowu dzieje?
tabogucka, o kurcze to się u was porobiło,mam nadzieje że wiesz co robisz,co się dzieje z tymi chłopami?
remont trwa...tyle powiem

i zdycham w domu ,mam 30 stopni,to już nie jest śmieszne :ico_nienie:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość