Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 mar 2011, 11:07

Aniaaa, zgadzam sie z sejanką,żeby nie było tak włąśńie jak pisze,różnie to może byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 mar 2011, 11:10

agusia22, ty kochana tez skurczy nie mialas, a jakos szyjka Ci sie skrocila i masz rozwarcie, z tego co pamietam?
no rozwarcie mam na centymetr i szyjke skrocona.W poniedzialek bede miala wizyte wiec zobacze czy cos wiecej sie ruszylo :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:15

witam znowu....
No roznie to bywa ...kazda z nas jest inna i kazda ciaza jest inna i kazda tez inaczej wszystko odczuwa...ja p o tych 3 ostatnich dniach wnioskuje ze cos sie dzije bo tej pory nie bylo tak zeby te bole skurcze byly uciazliwe na tyle zebym musiala lezec na kanapie -a i to nieiwle pomaga...najmniejsza rzecz jaka zrobie (np.pozmywam) i juz brzuch sie napina i przynajmniej z godzinke musze w spokoju posiedziec i potem nastepne male cos zrobie i znow to samo (tylko ze nawet szybciej ) a wczoraj to myslalm ze nie wejde pod ta gorke kolo domu ( a musze zeby sie do centrum dostac) a jezszce pare dni temu nie byl to dla mnie taki wielki problem!!!
Ale pewnie to moze potrwac i ze 3 tygodnie czyli prawie do samego porodu :ico_oczko: tylko ze mi sie wydaje ze maly sie zlosci bo naprawde brzuch faluje i ta piesc mnie oklada ciagle w to samop miejsce :ico_szoking: na taki strasznie zdesperwoany ten moj brzuszek wyglada :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 mar 2011, 11:17

No w sumie jak Karolinkę rodziłam to też nie miałam skurczy przepowiadających i żadnych bóli wcześniej,a nawet na ktg ani jeden skurcz nie wyszedł,a za 9 godzin już miałam prawie 4 cm rozwarcia i skurcze co 5min :-D :-D
Czuję,że jeszcze pochodzę ale nigdy nie wiadomo :ico_oczko: :ico_oczko:

Dziewczyny boli Was kość ogonowa ??
Bo mnie od 3 dni boli i nie mogę za długo siedzieć i czasem jak chodzę to czuję :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:17

NowaSejanadobzre ze w koncu dostaliscie te pieniazki bo to duza ulga mentalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zwlaszcza tak blisko porodu :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:18

Aniaaa, zgadzam sie z sejanką,żeby nie było tak włąśńie jak pisze,różnie to może byc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mi lekarz calkiem nieawno dawal 3 tygodnie, ze jak wytrzymam do skonczonego 36 tyg to bedzie super, a tu wczoraj juz 37 tydz minal i nic nie zapowiada zeby sie mialo cos ruszyc :ico_szoking:

blizniaczki urodzilam w 35tyg i myslalam, ze z Marcela tez teraz pojdzie szybciej, a tu psikus :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a moje dziewczyny to juz po ponad 17kg maja :ico_szoking:

dzisiaj postanowilam, ze zostaja w domu, bo jakos nie mialam ochoty ich odbierac z przedszkola... no i kolo poludnia wybierzemy sie na male zakupy, mam nadzieje, ze dojde spowrotem do domu...

no i P. dzisiaj bedzie dopiero po 20.00 w domu :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_szoking:

ale ja juz zdarzylam pozmywac, 3 pranko sie pierze, jeszcze chcialabym malych lozka przebrac i umyc podlogi... okna do mycia sie nadaja, mialam zaplanowane na ten tydzien i moze jutro jakies umyje... :ico_oczko: bo jutro i tak musze siedziec w domu, bo pomiedzy 12.00 a chyba 17.30 ma przyjsc technik, podlaczyc nas do linii i w koncu swoj internecik bedziemy mieli :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:19

Dziewczyny boli Was kość ogonowa ?
mnie tam z tylu boli ale chyba bardziej jak sie zaczynaja posladki i czasem takie parcie od srodka na odbyt czuje :ico_wstydzioch:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:21

NowaSejanadobzre ze w koncu dostaliscie te pieniazki bo to duza ulga mentalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: zwlaszcza tak blisko porodu :ico_brawa_01:
przelew wczoraj wyslali, wiec lada dzien powinien byc na koncie...
a zrobili to chyba tylko dlatego, ze ich troszke postraszylam i pogonilam, w koncu na necie czytalam, ze normalnie te pieniadze na wyprawke wyplacaja 6 tyg przed porodem, a u mnie tylko 3 zostaly :ico_szoking: ale najwazniejsze, ze babka wczoraj dzwonila, ze dokumenty wyslali i przelew tez, wiec dzisiaj juz list powinien byc w skrzynce, bo u nas na Terenie Niemiec 1 max. 2 dni listy ida...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

16 mar 2011, 11:22

Aniaaa, mnie boli ale jak sie dzie długo,to tego mam takie niekomfortowe uczucie parcia na odbyt,tak jak by chiało mi sie isc do ubikacji,ale to nie to,sorki za opis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
tabogucka, moja raczej spokojna,warjuje ale to nie są kopniaki,raczej takie przeciągania :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-16, 10:24 ]
mnie tam z tylu boli ale chyba bardziej jak sie zaczynaja posladki i czasem takie parcie od srodka na odbyt czuje
mam to samo :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:24

moja tez rzadko kopie, czesciej czuje jak mi nozke pod zebro wciska :ico_szoking: albo poprostu sie przeciaga...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość