monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 10:25

U mnie Tibby wszystko OK. ciaza przebiega bez objawowo wiec jest super :) brzusio robi sie coraz bardziej widoczny :) jutro mam wizyte u gin. mialam miec dzisiaj ale dzis nie przyjmuje bo cos mu wypadlo i panie w przychodni na jutro mi przelozyly. takze dowiem sie co tam u mojego maluszka i pewnie gin. da mi skierowanie na USG :) jeszcze troche i skonczymy I trymestr :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 12:22

to dobrze, że ciąża jest bezobjawowa :) Ja też taką miałam i jestem wdzięczna Bogu za to! Wiadomo, że na końcu bolały mnie plecy i żebra od kopniaków, ale to wszystko miało jakiś tam swój urok.

U mnie dziś tempka 37. 0. Wczoraj w pracy bolał mnie brzuch prawie cały czas jak na @. czuję, że już niedługo ona przyjdzie :(

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 12:39

Tibby narazie Twoja @ nie przyszła, więc szanse są. A zawsze też masz następne cykle. A temperatura u Ciebie bardzo ładna:-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 13:04

@ spodziewana na 02.11, więc ma w zasadzie czas. rzadko przychodziła przed czasem.
czekam, ale przyznam, że się niecierpliwię :P

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 15:22

hej kochane
wszystko OK. ciaza przebiega bez objawowo wiec jest super :) brzusio robi sie coraz bardziej widoczny :
hej kochana,bardzo zadko zagladasz do nas :ico_sorki: pochwal sie brzusiem nam tutaj :-)
zuję, że już niedługo ona przyjdzie
póki @ nie ma jest nadzija pamiętaj :-)
ale to leci!
mi jakos nie leci kurcze,a tak chciałabym byc już po badaniu prenetalnym tak sie boje o mojego okruszka czy jest wszystko dobrze :ico_sorki:

No zmierzyłam obwód brzuszka i mam 80cm i prawie 2kg na plusie heh,powiedzcie mi dziewczynki powiedzcie mi czemu jak zjem jedna kromke chlebka wiekszą to czuje sie tak pełna jakbym obzarła sie nie wiem ile i przez to brzus mi wysadza i ciezko sie robi? to równiez od mojego stanu? :ico_noniewiem: poradzcie coś bo teraz to ja musze jesc jak wróbelek no koszmar :ico_noniewiem:


A gdzie reszta brzuchatek? dziewczynki odezwijcie sie coś :ico_sorki:

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 15:48

Misia jak zrobie zdjecie to wstawie :) chociaz moj brzuszek to jak ja na niego patrze to nie wiele sie zmienil od ostatniego zdjecia ktore wstawilam. ja wazac sie na wadze u tesciow to od poczatku ciazy przytylam jakies 5-6 kg ale nie wiem ile pokaze waga u lekarza bo kazda waga inaczej wazy i pokzauje. najlepiej stale na tej samej sie wazyc wiec jak jutro sie dowiem ile mi przybylo to hehe dam Wam znac :) powiem Wam ze ja sie ciesze jak glupia z kazdego kg ktory mi przybywa ... byc moze to dlatego tak jest bo przed ciaza mialam niedowage wiec teraz ile bym nie przytyla bedzie dobrze :) moj obwod brzuszka jest 87 cm :)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 16:54

wszystko OK. ciaza przebiega bez objawowo wiec jest super :) brzusio robi sie coraz bardziej widoczny :
hej kochana,bardzo zadko zagladasz do nas :ico_sorki: pochwal sie brzusiem nam tutaj :-)
hehe widzisz Tibby wszyscy chcą abyś była w ciąży już ci się brzuszkiem karzą chwalić :-D :-D :-D :-D

Misiu, a może spróbuj jeść w małych ilościach a często?

monikaA88 a zachcianek też zero?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 17:30

hehe widzisz Tibby wszyscy chcą abyś była w ciąży już ci się brzuszkiem karzą chwalić
Niunia to było napisane do monika88 a nie Tobby,źle przeczytałas :-D
Misiu, a może spróbuj jeść w małych ilościach a często?
tak robie i jest lepiej,ale i tak jak wróbelek musze jeść koszmar :ico_noniewiem: a dzis godzina 4:30 a mój maluch chyba zgłodniał bo taaka sie zrobiłam głodna,ze aż musiałam iść banana zjeść :ico_haha_01:
moj obwod brzuszka jest 87 cm
wow to wiekszy od mojego,ale Ty jesteś 2 tyg wyzej w ciąży to brzus już moze byc ciut wiekszy,ja również jak patrze na swój brzusio to jakos tak gwałtowanie nie rośnie mam wrażenie nawet,ze stoi w miejscu... :-)
bo przed ciaza mialam niedowage wiec teraz ile bym nie przytyla bedzie dobrze
wiem kochana wiem jaka ty szczuplutka byłaś,najwazniejsze,ze rosniecie zdrowo baaardzo sie cieszę :ico_brawa_01:

kochana,ale pisz częściej tutaj z nami plisss tak zadko bywasz tu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 19:02

teoretycznie dopiero pojawiałyby się lipcóweczki, więc mamy czas jeszcze ;)
lipcóweczki dopiero się zapłodniły i czekają 2 tyg zeby testy robić :-D ja dowiedziałam się 5 listopada ze w ciąży jestem a potwierdziłam 14 u ginka bo ten test 5 listopada to ledwo widoczny wyszedł a 8 listopada robiłam drugi to krecha konkretna była :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: wiosna-lato 2013

30 paź 2012, 20:05

hehe widzisz Tibby wszyscy chcą abyś była w ciąży już ci się brzuszkiem karzą chwalić
Niunia to było napisane do monika88 a nie Tobby,źle przeczytałas :-D
wiem... ale ty tak zacytowałaś jakby Tibby pisała:
hej kochane
wszystko OK. ciaza przebiega bez objawowo wiec jest super :) brzusio robi sie coraz bardziej widoczny :
hej kochana,bardzo zadko zagladasz do nas :ico_sorki: pochwal sie brzusiem nam tutaj :-)
:-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość