Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 paź 2007, 17:58

Justysiu a ty tym dzieckiem to nawet w nocy sie zajmujesz??? czy ja cos zle przeczytalama??? :ico_puknij: ja taka zakrecona ostatnio wiec w razie co wybaczcie hehe
no ten chlopczyk ktorym sie bede zajmowac ma 7 miesiecy, ale musze jezdzic do niego a to ponad godzina drogi, ale nie szkodzi :ico_haha_01: zobaczymy czy sie jutro spodobam jego rodzicom :ico_haha_01:

Oskar tez wlasnie ostatnio caly czas pokazuje na wszystko palecm, pokazuje gdzie sa oczki, nos, gdzie jest telewizor, lampa, dzidzia, piesek i jak cos chce to nie owi daj tylko palcem pokazuje i szczerzy tak siesznie zeby :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 paź 2007, 18:39

Natalka nie ja zajmuje sie maluszkiem w troche dziwnych godzinch to znaczy najpoznie odbieraj go o 20.30 ale to jest tak po 3 godziny i np 2 razy dziennie a tak pozatym to moze ja cos zle napisalam bo ja tez osttnio jakos zkrecona jestm :ico_wstydzioch: dobra uciekam myc moja corcie

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 paź 2007, 18:43

witajcie dziewczyny :-)

juz jutro piatek.. ale sie ciesze... w sobote mam skzołe, zatem znow nie nadrobie TikTakowych zaległości :ico_placzek:

u nas nic nowego.. smiac mi sie chce bo Julia właśnie sie bawi i co chwile do mnie podchodzi ze swoja plastikową filiżanka i daje mi pic hehe zabawna jest :-)

[ Dodano: 2007-10-04, 18:45 ]
aha... jutro moj maż jedzie z małą na szczepienie.. ciekawe jaka bedzie.. oby była znośna i nie płakała mocno! alke mi ciezko ze to nie ja z nia jade:( no chyba ze mi sie uda wyrwac z pracy na pol godzinki ... ale watpie

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

04 paź 2007, 19:30

moja oliwka teraz ma 21 szczepienie ale jako nigdy nie placze na szczepieniach ,ja kupuje jej w aptece takie plasterki co sie przykleja w to miejsce pol godziny przed i musze przyznac ze dzialaja

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

04 paź 2007, 19:49

Justysiu, to napewno jestes zmeczona, dwoje malutkich dzieci :ico_olaboga:

Kasiu musisz przywyknąc do tego,ze teraz nie zawsze bedziesz miala mozliwosc towarzyszyc Julii wszedzie... ale przywyczaisz sie tak jak ja...

Maja jak cos broi a my jej mowimy,ze nie wolno to podchodzi i daje buzi :ico_haha_01: , chce nas w ten sposob udobruchac mały cwaniaczek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

04 paź 2007, 19:57

Iwonka musze powiedziec ze wcale nie jest tak zle pozatym to chyba lepei pilowac takiego malucha niz strsze dzieci ktore tobie pyskuja bo sa tak w domu nauczone :ico_olaboga:

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

04 paź 2007, 20:35

ivon pisze:Maja jak cos broi a my jej mowimy,ze nie wolno to podchodzi i daje buzi :ico_haha_01: , chce nas w ten sposob udobruchac mały cwaniaczek :ico_haha_01:

dobre hehe :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

04 paź 2007, 21:05

hehe Iwona sprytna ta twoja mała :-D :ico_brawa_01:

Julia jak ja jej mowie nie wolno to od razu zaczyna marudzić i się do mnie tuli, a jak maz jej mowi nie wolno to od razu popada w histeryczny płacz :ico_noniewiem: a;e na ogół usłuchnie ejsli powiemy jej to stanowczo.

Iwonko wiem wiem.. ze teraz nie zawsze bede przy Julce, ale ciezko mi sie z tym pogodzic... ciagle chodze i tłumacze mężowi jak ma sprawe załątwić... ech.. :(

ja uciekam spać... trzymajcie się :-)

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

04 paź 2007, 21:06

Oliwka tez już śpi od ponad godziny
a ja sobie siedziałam i poprawiałam prezentację

wiecie co dziewczyny,ja też zastanawiałam się na opieką nad dzieckiem czymiś, i byłabym z Oliwką i zarobiłabym troszkę pieniędzy, ale ........
jak kładziecie maluchy spać?? - przecież czy to u kogoś czy u siebie to macie chyba jedno łóżeczko?? i jak z jedzeniem?? no i wogóle jak wy sobie radzicie z dwoma maluchami w prawie jednakowym wieku??

iwona i oliwka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 14 wrz 2007, 01:20

04 paź 2007, 21:45

moja oliwka tez juz spi niedawno usnela.
kupilam jej dzis w polskim sklepie taka kaszke mleczno ryzowa z morelami i musze powiedziec ze bardzzo jej smakowala i chyba zaczne jej kupowac takie kaszki. a czy mozna na przyklad dawac codziennie raz na dzien dziecku takakaszke tylko codziennie inny smak na przklad??

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość