Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 cze 2008, 10:25

Jutro w końcu USG :-) , już nie mogę sie doczekać!
ja też nie mogę :-D Pisz co wyszło i pokazuj wydruk :-)
ja też słyszałam,żeby nie karmic jak się zajdzie, ale nie wiem ile w tym prawdy a ile zabobonu :ico_noniewiem:
to nie jest zabobon :ico_nienie: to jest teoria medyczna, nie wiem dokładnie na czym polega, bo nie wczytywałam się wnikliwie, ale min. chodzi o to, że z pokarmem matki dla jednego dziecka wydzielają się różne bardzo pożyteczne witaminy itd, których może zacząć brakować dla tego dzieciątka, które rośnie nam pod serduszkiem... Nie mogę znaleźć tych linków teraz, ale jak znajdę to wkleję.

My lecimy na dwór. Kurdę, taka duchota u nas, że nie ma czym oddychać. Na domiar złego przez klimę w samochodzie nabawiłam się zatok i teraz mam za swoje :(

Do zobaczenia wieczorkiem. papa

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

12 cze 2008, 10:54

Kolka, a u nas zimno i wieje,ze glowe chce urwac :ico_olaboga:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

12 cze 2008, 11:03

Cześć, wpadłam tylko się przywitać i powiedzieć, że żyjemy. Niestety jestem w trakcie sesji egzaminacyjnej i cierpię na totalny brak czasu :ico_placzek: jednak, jestem z wami myslami cały czas, a po weekendzie postaram się nadrobić zaległości. Tymczasem pozdrawiam was serdecznie buziaki.......paaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

12 cze 2008, 11:43

dzieki dziewczyny...ja niewiedziałam :ico_wstydzioch: ...tzn mój M mi mowi zebym juz niedawała Erykowi bo zabiera młodej witaminy...tylko ze ja Go niekarmie jako którys posiłek tylko raczej jako przytulenie tzn rano mu dam zeby jeszcze pospał a w dzien sie przytuli czasem ale to niema tak ze On codziennie mi u cycka siedzi :ico_nienie:
no ale kurde teraz niewiem...chyba czas wogóle juz niedawac... :ico_noniewiem:

kolka to jk znajdzieszte linki to wklejaj :ico_sorki:

caro jak po USG??

A imiona to ja już mam i dla laski i dla chłopca hih

[ Dodano: 2008-06-12, 11:54 ]
z tego co czytam to sa mity o tym ze niemozna karmic w czasie ciazy...oczywiscie sa przeciwskazania...np. jak sie urodziło wczesniaka itd

przykładowy link z poradni laktacyjnej
http://glowna.bonamater.waw.pl/karmienie/prawdymity

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2008, 12:29

czesc
Mróweczko..jak sie jest w ciazy nie nalezykarmic piersia bo po 1 zabierasz fasolce witaminki i wazne dla niej mineraly...a po 2...karmiąć Erysia w Twoim organizmie wytwaza sie hormon ktory powoduje skurcze macicy...i moze dojsc do poronienia...Eryk to juz duzy facet i nie potrzebuje juz cycocha wiec najlepiej go odstaw... ;) Przynajmiej mi tak mowil moj lekarz...
Caro chwal sie zdjeciami fasolki :D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 cze 2008, 13:14

Rybciu,a bo mi Julka wczoraj extra w kość dawała, mamy remont w domu, czasem trzeba coś pomóc, u siebie posprzątać i w ogóle wszystko na wariackich papierach. Kolano mnie zaj...e boli i chodzę prawie na jednej nodze. I w ogóle i w ogóle :ico_oczko: Julka taki sam kamikadze jak Andrzejek- mam skoki ciśnienia przez jej pomysły :ico_noniewiem: U nas pogoda też już się zmieniła- nie wiadomo jak się ubrać, raz grzeje, że niemożliwością, za 5 minut wieje i zimno aż ciarki przechodzą :ico_noniewiem:
Mróweczka, Ty idź lepiej do lekarza i spytaj go, bo my tu sobie możemy gdybać i domysły snuć, a to raczej poważna sprawa. Ale zgodziłabym się z Mordeczką
po 1 zabierasz fasolce witaminki i wazne dla niej mineraly...a po 2...karmiąć Erysia w Twoim organizmie wytwaza sie hormon ktory powoduje skurcze macicy...i moze dojsc do poronienia...Eryk to juz duzy facet i nie potrzebuje juz cycocha wiec najlepiej go odstaw
,

Dobra, biorę się za porządki, bo taki sajgon mam, że poezja. A raczej dramat :-)

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2008, 13:36

Dobra, biorę się za porządki, bo taki sajgon mam, że poezja. A raczej dramat
a do mnie bys nie skoczyla tez posprzatac skoro juz masz wprawe ? :D
Mróweczko moj Kacper ma 20 zeboli czyli do piątek a do 5-7 roku zycia to sa wszystkie ząbki :)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 cze 2008, 14:03

a do mnie bys nie skoczyla tez posprzatac skoro juz masz wprawe ? :D
ano nie mam wprawy właśnie, dlatego jest dramat :-D Ale kto wie, jak się rozpędzę? a piwko postawisz, żeby robota lepiej szła? :-D wyzyskiwaczka chyba ze mnie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

12 cze 2008, 16:05

Kolka nawet cala skrzynke postawie tylko w koncu przyjedz!!!! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

12 cze 2008, 16:10

Hehehe, to wtedy już zapomnij o porządkach, zapomnij w ogóle o wszystkim. Nic już nie będzie na swoim miejscu po skrzynce piwa + moim dziecku. Najlepiej przyjmij nas w plenerze :-D :-D Najwyżej w wiadomościach podadzą, że tornado w Płocku przeszło :-D

Jesooo, jak mi się nic dziś nie chce!! :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość