Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2007, 23:52

hej dziewuszki
sporo naklikalyscie hihi
wreszcie znalazlam chwile zeby do was wpasc... na moment hihi
gosci mielismy a potem maraton telefoniczny z rodzicami moimi i adasia. hihi

udalo mi sie wygrac ta aukcje... i mam spodniczke...pierwsza ciazowke... zobaczy sie tylko czy okaze sie dobra i taka fajna jak na zdjeciu.... hihi wtedy bede walczyc o kolejne ubranka...

u nas nie ma peacouc ..ale poszukam na necie, a w asdzie sprawdze jeszcze... bo nie zauwazylam ciazowych ciuszkow hihi przyszly tam pajacyki zielone i zolte z czpeczkami. takie zwykle bawelniane ale kolorki fajne.... zobaczylam w osttaniej chwili... musze kupic w piatek hihi, ale sie rozkrecilam hihi

a te posciele z zyrafkami to pewnie mamy te same... z mothercare
ale jak to nie mozna dziecka nakryc kolderka??? myslalam, ze do tej poszewki dokupie wypelnienie i bedzie ok???? a kocyk mam polarkowy.. i bedzie dobry na lato??? a kolderki tez widzialam, ale w sumie nie wiedzialam, ze tez potrzebna juz... bo jesli mam kocyk i zakupie wypelnienie do poscieli... to nie wystarczy????? sama juz nie wiem.... doradzcie babki... ja nie w temacie hihi
mam jeszcze taki a la spiworek z rekawkami i na dole wizany zeby dziecko sie nie rozkopalo... dostalam od kolezanek...hihi to moze tego uzyje... w lecie chyba bedzie ok co???


p/s dolaczam dzisiejsza foteczke hihi

do jutra.. bede rano bo zaczynam popoludniowa zmiane czyli tydzien spania do 10 albo i dluzej hihi
lece do adasia , bo on juz sie wzial za lekture Twoje dziecko i lada moment zasnie hihi
papa

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 mar 2007, 00:07

Madziorka chyba nawet wiem o jakie pajacyki Ci chodzi,uwielbiam takie kolorki zywe,zielony jest super,ale z tego co mi sie wydaje,to na dziale dla chlopcow sa,same przegladalam ostatnio hihih....a mnie sie i tak wydaje,ze bedziesz miala chlopca,,,jakos tak po brzuszku oceniam...bardzo ladnie i radosnie wygladasz na nowej fotce... :ico_brawa_01: :-D co do tych kolderek,to ja urodzilam w lutym i powiem Ci,ze nakrywalam Vinee albo kocykiem z polaru wlasnie,a drugi mialam taki z dziurkami(w mothercare mozna znalezc) jak bylo zimniej to nakrywalam obydwoma,u nas w domu ogolnie bardzo cieplo wiec kolderka zbedna byla,a poza tym niby od roku sa dopiero...zresza zrobisz jak uwazasz...ale mysle,ze latem bedzie cieplutko i cieplejszy kocyk w zupelnosci wystarczy..

[ Dodano: 2007-03-26 ]
a spiworek na pewno tez Ci sie przyda jak najbardziej.. :ico_haha_01:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

26 mar 2007, 02:15

Hej moje najwspanialsze Mamuski!
Niestety dzis sprzatania byl cd. :ico_wstydzioch: , place za to bolem plecow :ico_olaboga: , umieram chyba :ico_puknij: .
Nawet nie mam czasu Was poczytac dokladnie, sorka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: .
Dzis wpadl do nas facet od ktorego wynajmujemy mieszkanie, a raczej parter domu, a na pierwsze podobno w srode wprowadza sie malzenstwo z dzieckiem. Mamy osobne wejscia i ogrody, ale niestety wszystko slychac co sie na gorze dzieje, wczesniej mieszkaly dwie dziewczyny, ktore wracaly pozno w nocy, tak wiec caly dzien cisza, a co bedzie teraz? Troche sie boje, ze bedzie glosno, nie wiem czemu zakladam, ze bedzie zle? :ico_puknij: Jak to male dziecko to moze byc ciezko, jak np bedzie plakac to Maya bedzie sie budzic w nocy. Na odwrot sie nie boje, bo Maya nie placze w nocy. Boje sie :ico_olaboga:
Uciekam spac! Nie gniewajcie sie, niebawem wroce.
Spokojnych snow!

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

26 mar 2007, 08:14

witam dzien dobry :ico_haha_02:
mdziorka jak ty slicznie wygladasz na moje oko tez chlopak :ico_oczko:
delfina zawsze jak nam sie wydaje ze bedzie zle to sie okazuje ze calkiem dobrze wychodzi wiec trzymamkciuki zeby i tym razem tak bylo.. a moze zyskasz przyjaciolke a maja kolege/kolezanke do zabawy ? :ico_haha_02:
ja wczoraj odkrylam jak rozsmieszyc mojego szkraba pierwszyraz w zyciu rechotal jak wariat hihihihi chowalam sie za szafka i robilam mu a kuku (tylko dziecko moze zmusic doroslego czlowieka do takiego zachowania :ico_haha_01: ) a on sie tak smial ze az sie poplakalam ze smiechu z siostra !dzis bedzie powtorka mama nadzieje ze mu sie zabawa nie znudzila :ico_haha_02:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 mar 2007, 11:07

hej dziewczyny ale napisalyscie sporo
Jasnie Pani ja jednak obstawiam za Polską. Zobaczysz co to za wygoda będzie jak sie dziecko urodzi. Bedziecie chcieli gdzies wyjsc razem to dziecko do babci. Po za tym jesli twoj maz nielegalnie pracuje to znaczy ze ma jakas fizyczna prace. No i co jesli tfu tfu zdrowie mu sie pogorszy? Legalna praca to zawsze legalna. A do tego w pl.
Delfina podziwiam cie z tym sprzataniem, ja taki len jestem ze chyba kupie ci zgrzewke domestosu i zaprosze do mnie.
Kasik ty naprawde na dniach rodzisz. Ciekawe czy dzidzius ci da czas na tt. Mysle ze da i nie zapomnisz o nas tak jak i Julie nie zapomniala.
Julie super ze wolne. Jak bylam w podstawowce to mowilismy kim chcemy zostac to ja mowilam ze stewardessą. No ale szybko mi sie odwidzialo, lecz sentyment pozostal.
Madziorka co do spodni ciazowych to ja mialam takie co wygladaly na biodrowki ale mialy na brzuch taki material. Strasznie z nich zadowolona bylam. Na to bluzka i kazdy myslal ze biodrowki a trzymaly sie dobrze.

A moj mezulek pewnie znowu mnie opusci na 2-3 miesiace by wyjechac do was. Zastanawiamy sie tylko kiedy z jednej strony wakacje dobre bo mama ma wolne i moze z Tomkiem siedziec, ale z drugiej w sierpniu budowa ma ruszyc. Ja chyba bym obstawiala maj- czerwiec - lipiec to i na budowe by sie zalapal i tutaj formalnosci ze sprzedaza mieszkania by zrobil bo trzeba sprzedac. Zobaczymy jak to bedzie.

Ilonka fajnie ze z Vinee juz lepiej. A co do oponki to taki sam mit u ciebie jak i u kasi. Dobrze sie dobralyscie z przesadzaniem :)

[ Dodano: 2007-03-26 ]
lucy nie przemeczaj sie tak, nie ma zartow z ciążą
fela co z domem? Bo chyba z watku wypadlam.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 mar 2007, 11:40

hey dziewczynyki!!!
u nas dzis pieken sloneczko....pozniej lecimy na zakupy i na spacer,Bablu ma wolne do czwartku :ico_brawa_01:
Gosia witaj po weekendzie... :-D co do oponki,to ja naparwde nie czaruje,a Kasiula tak..hihihi :-D
Co tam u Tomusia?opowiadaj nam!!!!No i strzelaj fotki ,zeby nam pozniej wkleic.. :ico_haha_01:
Delfina juz koncz z tymi porzadkami...nie martw sie na zapas,moze bedzie rzeczywiscie tak jak Julie pisala,ze moze zyskasz sasiadke,a Maycia kompana do zabaw...glowa do gory...na pewno bedzie wszystko w porzadku..
Fotki Mayci slodkie,ma prawie taki sam talerzyk jak Vinee,tylko Vinee ma z malpka.. :-D

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

26 mar 2007, 12:24

Tomek jest tak żywym dzieckiem (żeby nie mówić że nadpobudliwym), że szok. Chodzi i rozrabia ciągle. Całe dnie chce na dworze spędzać, włazi do samochodu kreci kierownicą rusza skrzynią biegów no i płacze jak sie go stamtąd zabiera.
W domu trzeba miec wszedzie oczy bo Tomek wszystko rozwala. Krzesła nie moga stać, tylko muszą lezec wiec przewraca wszystkie. Na parapetach nie ma miejsca na kwiatki bo Tomek tam musi siedziec. Wszystkie garnki muszą lezec w pokoju a nie na polkach w szafce. Kot jak mu przeszkadza to bierze go za skore i zwala na podloge a ostatnio kot sie zmądrzył i udrapał Tomka on jednak nic z tego sobie nie robi. Jak sie nudzi to chodzi po calym domu i macha rekami i ma taki usmiech pt:"co by tu jeszcze zbroic"
Do tego zaczyna histeryzowac jak sie mu cos zabroni. Aha i stal sie do mnie strasznie przywiazany nic nie moge zrobic bo czepia sie do mojej nogi. Z mową dalej nic. Przeczytalam ostatnio ze u okolo 7% dzieci mowa jest opozniona mimo normalnego rozwoju pozostalych rzeczy. I nie ma co sie przejmowac bo pozniej to nadrabiaja dzieci. Ale ja i tak bym chciala by zaczal cos mowic. Potrafi wszystko wytlumaczyc o co mu chodzi ciagnie za spodnie jak mamy gdzies isc itd.

No i mi niezly referat wyszedl na Tomka temat ale same wiecie ze o dziecku mozna mowic i pisac godzinami.

Ilonka fajnie ze Bablu ma wolne a w pl pogoda tez sliczna:)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2007, 12:33

dziewczyny jak sie pisze ten peacocs bo ja nie moge znalezc na necie..... wrrrrr hihi

[ Dodano: 2007-03-26 ]
dziekuje za mile slowa....

a te zielone pajacyki to wydawalo mi sie ze na niemowlaczkach wisialy... a zielony to przeciez kolor unisex.... co???? hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

26 mar 2007, 12:38

Ale mnie Tomus rozbawil,oj wesolo macie z nim w domu.Wiesz to dobrze,ze jest taki zywiolowy,ja uwielbiam takie dzieciaczki,ktore wszedzie wejda i wszystko ich ciekawi,to ma swoj urok,nawet psocenie w ich wykonaniu jest urocze.. :ico_haha_01: pewni Wasz kot ucieka gdzie pieprze rosnie :-D co do mowy to mysle,ze nie masz sie czym przejmowac,jedne dzieciaki mowia wczesniej,drugie pozniej,wazne ze sie rozumiecie bez slow.. :ico_brawa_01: zobaczysz przyjdzie taki dzien,ze bedze mowill jak katarynka i Cie zagada na maksa :-D
Madziorka peacocks. :-)

[ Dodano: 2007-03-26 ]
Co do pajacykow to wisialy na dziale niemowlecym,ale przy chlopcach(tak mi sie wydaje przynajmniej :ico_noniewiem:,teraz to juz sama sie zamotalam ),zolty tu kurcze tez w wiekszosci dla chlopcow...czasami mnie to wkurza,bo lubie zolty i zielony...zreszta dla niemowlaczka jaka to roznica...kupuj i juz :ico_brawa_01: bo sa sliczne :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 mar 2007, 12:53

no wlasnie Ilonka.... jaka to roznica ??? hihi i ze niby dla dziewczynki tylko rozowe??? to dysryminacja hihi
ide na rowerek .... do potem

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość