Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lis 2008, 10:59

sobotke szykuje romantyczną kolacje i w końcu dziewczyny
Agusia to bedziesz pierwsza :ico_brawa_01: chyba...bo sie nikt nie pochwalil :ico_haha_01:
mnie czasem kusi ale ja poczekam jeszcze bo pewnie u mnie tam jeszcze wszystko nie jest ok :ico_noniewiem: w koncu mala byla plecy do plecow obrucona i musieli ja obrocic kleszczami :ico_noniewiem: a to na bank zostawilo mi niemile slady :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 lis 2008, 13:25

Agusia to bedziesz pierwsza
Oj chyba ja bylam pierwsza :ico_brawa_01: Bylo ok,wiec do dziela :ico_brawa_01: Wpadlam tylko powiedziec,ze jade dzis do Londynu do prywatnej kliniki arelgologicznej Z Natalka,chce zeby to zobaczyl specjalista,co prawda po masciach zaczyna jej to powoli schodzic i bardzo bym chciala zeby to byl jednorazowy incydent,ale chce to skonsultowac z jeszcze jednym lekarzem :ico_noniewiem: Zrujnuje mnie ta egzema :ico_noniewiem: Nie spie juz 3 noc ,tylko stoje z kremem nad lozeczkiem i ja smaruje,ale juz widze efekty,wiec warto bylo.Mam cicha nadzieje,ze to tylko alergia na jeden czynnik,np.bialka,albo no nie wiem proszek do prania :ico_sorki: Boze nie mam czasu poczytac Waszych wczesniejszych postow,ale obiecuje,ze jak tylko to ogarne to poczytam :ico_sorki: Caluje Was i Wasze malenstwa :-)

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 lis 2008, 13:39

Boze nie mam czasu poczytac Waszych wczesniejszych postow,ale obiecuje,ze jak tylko to ogarne to poczytam
spoko kochana to zrozumiałe trzymam kciuki aby wszysto bylo dobrze i żeby to było tylko jednorazowe-tak jak u mnie!:-)trzymajcie sie,buziaki dla twojej Natali!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lis 2008, 14:07

Miszka :ico_sorki: trzymaj sie cieplo :ico_sorki: dobrze zrobilas...w takiej klinice wszystko dobrze sprawdza i dowiesz sie co to jest ale na bank to tylko alergia na jakis jeden skladnik trzymam kciukasy bardzo mocno :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-11-04, 13:09 ]
Oj chyba ja bylam pierwsza Bylo ok,wiec do dziela
to mialam racje nie ujawnilas sie nam :ico_nienie: ja jeszcza poczekam z 2 miesiace :-) i tak mnie maz wku%$#@ wiec niech sie cieszy jak wogole jeszcze z nim kiedykolwiek cos... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 lis 2008, 14:41

miszka,
trzymaj sie cieplo mamnadzieje ze z Natalka bedzie ok. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Oj chyba ja bylam pierwsza Bylo ok,wiec do dziela
:ico_haha_01: :ico_haha_01: no prosze prosze :ico_brawa_01: kurcze mi sie jakos nie spieszy niby ochota jest a brak czasu a moze glownie to ze mam schize przed zajsciem w ciaze :ico_szoking: :ico_szoking: jutro idziem do lekarza z Kacprem sprawdzic jak tam klucha rosnie i od razu jakies piguly anty. poprosze dla siebie, mam nadzieje ze nie zaplace za wizyte :ico_sorki: tak mnie te pizdy wrobily ze koniec i caly czas szukam jakiegos innego G.P. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-11-04, 14:33 ]
kurcze nie jedziemy jutro do lekarza ,bo moja tesowa przylatuje :ico_noniewiem: jakos z glowy mi wylecialo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lis 2008, 17:31

kurcze nie jedziemy jutro do lekarza ,bo moja tesowa przylatuje jakos z glowy mi wylecialo
no wiesz Adia o tesciowej zapomnialas nieladnie :ico_nienie: :ico_oczko:
moze glownie to ze mam schize przed zajsciem w ciaze
ja nie mam bo mam najlepszy srodek przeciw zajsciu w ciaze :ico_brawa_01: nie spie z mezam w lozku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 lis 2008, 18:52

Witajcie

miszka no to dobrze, ze jedziesz do tej kliniki, przynajmniej skonsultujesz to z innym lekarzem, moze to faktycznie tylko jakas alergia na cos albo jednorazowy wyczyn

u nas znow to samo, maly wczoraj tak dal nam popalic ze juz nie mialam sily i na niego krzyczalam :ico_placzek: :ico_placzek: chyba jednak trzeba bedzie przejsc na butle, maly caly czas niedojedzony, marudny i placzacy, dalam mu butle okolo16 zjadl i zasnal nawet nie musialam go na rekach kolysac i spi jak na razie do tej pory

Co do przytulanek to ja na razie nic i nie zamierzam jakos, maz mnie kwurza i ja mialabym mu ulzyc niech spada, egoiista jeden

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 lis 2008, 19:14

ja nie mam bo mam najlepszy srodek przeciw zajsciu w ciaze nie spie z mezam w lozku
hehehe to tak jak ja spimy razem jak Piotr ma wolne :ico_haha_01: :ico_haha_01: :-D
u nas znow to samo, maly wczoraj tak dal nam popalic ze juz nie mialam sily i na niego krzyczalam
pati wszystkim nam puszczaja nerwy :ico_placzek: mi nie raz ie zdarzylo mowic do Kacpra a rycz sobie bo juz nie wiem czego chcesz
my jak na razie o cycu tylko :ico_sorki: :ico_sorki: ale zdarzaja mi sie takie kryzysy pokarmu dwu trzy dniowe i wtedy daje mu inne mleczko :ico_noniewiem: ale im czesciej sie karmi tym wiecej pokarmu sie ma

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 lis 2008, 19:47

do przytulanek to ja na razie nic i nie zamierzam jakos, maz mnie kwurza i ja mialabym mu ulzyc niech spada, egoiista jeden
no to przybij piatke mam to samo :-D
ale im czesciej sie karmi tym wiecej pokarmu sie ma
dokladnie
bylam dzis na spotkaniu matek karmiacych :ico_haha_01: i dowiedziallam sie ze na wieczor cycory robia sie miekkie a pokarm najbardziej wartosciowy-a ja sie martwilam ze masm takie miekkie i malenstwa doskonale wiedza o tym i czasto wisza wieczorem na cycku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

04 lis 2008, 22:47

witam,
miszka-mam nadzieje ze to zwykle uczulenie i szybko minie.U nas to tradzik,ale nieladnie to wyglada.Pocieszam sie ze niedlugo zejdzie.A my mamy w piatek wizyte u lekarza.Eric juz sporo przybral.W jeden tydzien 350gr i przed dowma tygodniami wazyl 3900,wiec teraz ponad 4000 z niezlym hakiem.Mysle ze dostaniemy tez jakas masc na te krostki.

Co do przytulanek to i my mamy za soba :-)Powiem tylko ze bardzo przyjemnie hehe,nie spodziewalam sie takich doznan.Po pierwszej ciazy tez po 4 tygodniach zaczelismy.Strach ma wielkie oczy.No jeszcze zalezy jak sie jest pozszywanym.BArdzo sie tego obawialam,ale jak juz zdazylam wyczuc to jest jak najbardziej ok.

marta-to prawda ze wieczorem i w nocy jest najbardziej wartosciowe mleko.W nocy mam azwsze takie pelne piersi.Mimo to Eric je co 3godziny,maly glodomorek:-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość