Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

03 paź 2007, 21:48

No ja dziewczynki jestem za :-) jak sie uda do 38 tyg to będzie gites. Tez mam sporo planów jeszcze na najbliższe dni i super byłoby jakby sie udało.

Wrócilam z usg, ulga na maxa bo jeszcze sie martwilam troche tym plamieniem czy to oby nie lozysko. ALe okazalo sie ze jest piekne i w calosci :ico_brawa_01: Maly rozwija sie prawidlowo, wazy 2900-3000 dkg, nawet ładnie sie dzis ustawial do badania pierwszy raz, chyba nie chcial dodatkowo stresowac mamusi. Sprawdzili mi nerke no i mam niestety ten zastój moczu, bo jestem dosc watłej budowy hihi a macica sie sporo rozciagnęla i blokuje. Zatem diagnoza sie potwierdzila, nazywa sie to fachowo kolką nerkową, mam pić ile wlezie, zeby sie oczyszczalo, biore scopolan i buscopan ( leki na rozkurczenie) i zalecono lezenie na lewym boczku jak najwiecej.

Mamuska dzis w miedzyczasie poprasowala mi wszystkie ciuszki dla malego do szpitala, kochana :ico_prasowanko: a tata pozamiatał :ico_odkurzanie: mieszkanko i powciagal komary odkurzaczem hihi bo wczorj pol nocy mi spac wredziochy nie daly. Cala bylam rano pogryziona. No więc rodzinka sie spisala na medal.

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 paź 2007, 22:30

Agata80 pisze:Mamuska dzis w miedzyczasie poprasowala mi wszystkie ciuszki dla malego do szpitala, kochana a tata pozamiatał mieszkanko i powciagal komary odkurzaczem hihi bo wczorj pol nocy mi spac wredziochy nie daly. Cala bylam rano pogryziona. No więc rodzinka sie spisala na medal.

no to super!
Ja do szpitala prasowałam sobie sama a reszte podzieliłam sprawiedliwie między mamę i tesciową :-D

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

03 paź 2007, 23:10

Agata80, ciesze się że wszytsko jest dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 paź 2007, 11:52

wisienka, a jak Ty się czujesz?

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

04 paź 2007, 13:34

dziękuję Bożenko,wszystko u nas dobrze,tylko boli kręgosłup,ale nic sie nie dzieje ;) jeszcze 26 dni :-D :ico_ciezarowka:

a jak u was dziewczynki ??

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

04 paź 2007, 14:11

No te kręgosłupy to dają popalic, moj tez dzis mocno w nocy doskwierał, bo leze tylko na lewym boku i strasznie niewygodnie tak caly czas w 1 pozycji. Czekam do piatku na D, dopiero wieczorem wroci ale mi sie czas teraz dluzy. nie moglam spac hihi bo sie stresowalam ze zaczne rodzic a sama w domu jestem i czy ktos zdazy dojechac, obled jakis, jeszcze kilka dni..
Napiszcie w czym macie zamiar przywiesc maluszki do domku, bo zastanawiam sie czy juz kupowac kombinezonik czy to jeszcze za wczesnie i moze w spiworku (takim grubszym na suwak) wystarczy?? Jakos mi wczesniej umknęla ta kwestia :ico_noniewiem:

kati
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 379
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:46

04 paź 2007, 14:42

czesc dziewczynki ....)

ja tez jeszcze chodze , bylam dzisiaj w szpitalu na badaniach i wszystko ok , jeszcze nierodze na nastepne mam przyjsc we wtorek w dzien terminu :-D jak dotrzymam :-D

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

04 paź 2007, 18:19

Agata80 pisze: Czekam do piatku
ja też :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Agata80 pisze:Napiszcie w czym macie zamiar przywiesc maluszki do domku
ja nałożę kaftanik,śpioszki,skarpeteczki i taki polarkowy pajacyk,przykryję kocyczkiem i wsadzę do nosidełka a później wsadzę do samochodu i przywiozę do domku ;)

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

04 paź 2007, 20:31

Agata80 pisze:Napiszcie w czym macie zamiar przywiesc maluszki do domku

ja mam dla Franusia kombinezonik a w zasadzie pajacyka ocieplanego, do tego mam śpiworek na fotelik i na wszelki wypadek jeszcze jest klima w samochodzie a na przeniesienie rożek albo kocyk

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

04 paź 2007, 20:50

jejku ale już emocje sie robią :-D niedługo będziemy tuliły nasza szkraby :ico_ciezarowka:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość