Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

06 maja 2010, 20:29

Cholercia dziewczyny od wczoraj żygam jak kot a juz myslalam ze mi przeszlo, do tego czuje sie jakbym goraczke miala, a jak mierze to temp ok. Fatalnie si eczuje, zygam nawet jak juz nie mam czym,mam ochotę tylko na ciepla czarna herbate :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

06 maja 2010, 21:08

ejustysia, świetne te zdjęcia z imprezki małego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: sylwiab0000, jeśli chodzi o prezent na komunie dla chłopca to ci nie pomogę bo nawet sie nie orientuje. W zeszłym roku byliśmy na komuni i dawaliśmy 150 zł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

06 maja 2010, 22:00

Jeszcze nic nie jest przesądzone
no raczej jest już przesadzone tylko jeszcze nic nikomu na ten temat nie wiadomo :-)
bardzo bym chciała zrobić tą przyjemność Ewie
najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy, ewa ucieszy się też z chłopczyka, zresztą jak my wszyscy :-)

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

06 maja 2010, 23:43

ejustysia współczuję teściowej, ja też mam porąbaną teściową i niedawno w kłótni w ogóle dowiedziała się że znów zostanie babcią, tfu tfu chyba babą jagą :ico_zly:
fotki fantastyczne. Ale dałam ciała, myślałam że to chrzciny a to kurcze roczek :ico_wstydzioch: :ico_olaboga: wybacz :ico_sorki:
uuu niedobrze że się tak czujesz. Ja w ciąży z Weroniką żygałam 8 godzin non stop aż w końcu karetkę wezwałam, Szymka u sąsiadki zostawiłam bo Rafał był w pracy. W szpitalu kroplówki i nifuroksazyd. A to 5 dni przed ślubem kościelnym było i dzień po mega awanturze z teściową że po co nam dj na weselu (a był nim mój kolega), że biała suknia w ciąży nie pasuje i w ogóle dalej jej nie słuchałam bo jakbym jej w pysk dała to by się posmarkała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Więc może Ty też masz to na tle nerwowym???? Mnie wtedy lekarz nie chciał ze szpitala wypuścić na MÓJ ślub więc na własne żadanie wyszłam, gdy nam ordynator powiedział że zagrożenie minęło...

sylwiab0000 ja bym dała kasę chyba i może jakąś bombonierkę i kartkę czy taką książeczkę - pamiątkę Komunii Świętej :ico_noniewiem:
a co do płci to najważniejsze żeby zdrowe było :-D

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

07 maja 2010, 10:30

najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy
a co do płci to najważniejsze żeby zdrowe było
ja też tak myślę i jak w końcu sie urodzi będę bardzo szczęśliwa :-D
Cholercia dziewczyny od wczoraj żygam jak kot a juz myslalam ze mi przeszlo,
ejustysia trzymaj sie dzielnie, na pewno niedługo minie+
dziewczyny dzięki za rady odnośnie prezentu

Dzisiaj byłam na badankach, ale na wyniki musze poczekac z tydzień. U nas dzisiaj pogoda rewelacyjna i juz dzisiaj zaliczyłam długi spacerek i super sie po nim czuję :-)

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 maja 2010, 11:28

Ale dałam ciała, myślałam że to chrzciny a to kurcze rocze
bo to roczek z chrzcinami byl :-D
Więc może Ty też masz to na tle nerwowym????
moze tak

dzis niw moge sie do lekarza dodzwonic brzuch mnie boli i w pochwie kluje martwie sie - maz zaraz jedzie do niego - moze sie tel im popsul
boje sie cos :ico_placzek:
:ico_placzek:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

07 maja 2010, 11:50

ejustysia martwię się o Ciebie daj znać co Ci lekarz powie i trzymaj się dzielnie.

a jednak dużo się nie pomyliłam co do chrzcinek :-D :ico_brawa_01: :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 07 maja 2010, 12:27 przez Kala ;), łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

07 maja 2010, 12:19

ejustysia [/b[ martwię się o Ciebie daj znać co Ci lekarz powie i trzymaj się dzielnie.

a jednak dużo się nie pomyliłam co do chrzcinek


dzieki, K. pojechal i mnie zapisal - prywatnie na 18.15 ale to bardzo dobry lekarz duzo bierze ale ja z Wiktorem chodzilam n 4d do niego - konkretny i rzeczowy a bardzo sie martwie tymi bólami, napewno odezwe sie po wizycie

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

07 maja 2010, 21:55

ejustysia, daj znac jak po wizycie kochana

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

07 maja 2010, 22:31

witam :-D
ejustysia a co sie dzieje :ico_szoking: bo do nas to juz zupelnie nie zagladasz, :ico_nienie: :ico_nienie: wpadlam tu zaobczyc co u ciebie i anir a tu o jakis bolach czytam :ico_szoking: :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość