Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 11:02

lalunia pisze:albo do lazienki poklepac w deske sedesowa :ico_noniewiem:
:-D :-D :-D

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 11:13

ja mojego też poznałam przez net :ico_haha_01:

klikałam na gg kiedyś z kumplem i on mowi poczekaj chwile bo kumpel przyszedl ide zrobic mu kawe, a ja mowie do niego zeby tylko kumpel do mnie nie klikal (bo przed paroma dniami tez jakis kumpel byl i klikal do mnie i wysylal mi sprosne foty) no a kumpel jak zobaczyl ze nie ma klikac to zaklikal heh i tak od slowa do slowa i mila rozmowa, po tym sie juz nie odezwal, a po jakims czasie pisze nieznajomy i pyta sie czy ja mam na imie tak i tak i czy mieszkam tam i tam, a ja mowie zgadza sie ale to duze miasto wiec takich dziewczyn jak ja jest tu pelno, potem zapytal czy znam tego kolege u ktorego byl na kawie hihi i tak sie zaczelo, klikalismy ok 4 miesiace do pierwszego spotkania, oczywiscie to ja nalegalam na spotkanie i mi ulegl aleeee to nie bylo tak hop jak by sie wydawalo, on mial na oku panne mlodsza ode mnie i zupelnie inny typ niz ja, jezdzil do niej do pracy i odwozil ja do domu, a ona traktowala go jak kolege, opowiadal mi o niej a ja nawet mowilam co powinien zrobic zeby ja zarwac, a tymczasem on pokazywal mi jakich gestow w kierunku jej osoby kierowal i one zlapaly mnie, a nie ją, a ja jak to ja, jak cos mi sie spodoba musi byc moje :-D no i sie z biegiem czasu zakochal :ico_haha_01:

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

17 paź 2008, 11:19

lalunia, niesamowita jestes.. :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 11:22

http://pl.youtube.com/watch?v=wgrrQwLdME8 widzialyscie tego szkraba? :-D

[ Dodano: 2008-10-17, 11:24 ]
http://pl.youtube.com/watch?v=Bw1SnGvzX ... re=related ta jest przepocieszna :-D

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 11:26

no i dzieki temu wygralam na loterii mozna powiedziec, ma swoje himery jak to facet ale malo sie klocimy, on nie pije wiec alkoholizm nie wchodzi w gre i wiem ze mnie kocha i za innymi sie nie oglada bo jestem jego priorytetem :-D i za Toską jest szalony :-D ma swoje zasady ktorym jest wierny i nie ma sily zeby ktos to zmienil

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 11:27

lalunia, historia internetowa tak jak moja, tylko ze my gadalismy tylko 30 minut... :-D

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

17 paź 2008, 11:29

ale slodziaki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-10-17, 11:30 ]
Anuszka pisze:lalunia, historia internetowa tak jak moja, tylko ze my gadalismy tylko 30 minut... :-D


no ale moj sie peniał spotkania hihi wy jesteście odwazniejsi :ico_oczko:

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

17 paź 2008, 13:31

a ja mialam wczoraj swoja napisac ale zuzka zasnela o 23 :ico_olaboga:
ja juz nie wiem co mam z nia robic
ale za to nocka bez zastrzezen pobutka o 4.3 przed 8 wzielam do siebie i do 10 spala

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 paź 2008, 13:53

dziewczyny ja ostatnio zrobilam sobie stala liste zywienia malego :-)

Pon - ryba
Wt - drób
Sr - jajko
Czw - mieso czerwone
Pt - ryba
Sob - drób
Niedz - jajko

I w ten sposob o niczym nie zapominam i wiem co mu kupic na najblizsze dni :-)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

17 paź 2008, 14:04

to bylo ponad 5 lat temu.ja swojego poznalam na dyskotece, to byla niedziela. ja nigdy tam nie jezdzilam,ale moje mlotsze siostry chcialy jechac ale mama nie chciala im pozwolic chyba ze ja z nmi pojade,no i mnie wyprosily,moj pawel przyjechal wtedy akurat na wakacje do polski i wtedy tez pierwszy raz byl w tej dyskotece,bo kolega byl z tej miejscowosci i ze ze znajomymi przyjechali.jak wchodzilam to widzialam jak beszczelnie mnie obtaksowal od gory do dołui z głupawym uśmieszkiem i pozniej podszedl do mnie jak siedzialm akurat sama przy stoliku zagadal jakims glupawym tekstem ze az mi sie śmia chcialo,ale zaczelismy gadac tanczyc i tak nam wieczor minol,no i zauroczyl mnie ja jego tez dalam mu numer,no i npisalismy nastepnego dnia do siebie kilka smsow,a we wtorek on mi pisze ze do angli wyjezdza podal mi swoj angielski nr i zebym sie odezwala,ja sobie juz go odpuscilam bo myslalam ze wymyslil taki kit zeby skonczyc bo moze ma kogos,no ale odezwal sie z angielskiego nr to uwierzylam ale nie odpisywalam,ale po jakichs3 miesiacach siedzialam na wykladach[nudnych]i napisalam nu swojego e maila zeby napisal co tam u niego a on chcial sie umowic na czata zebysmy pogadali no i sie umowilismy i tak prawie rok ,prawie ze codziennie gadalismy po 3-4 godziny ja mialam neta w akademiku,a on biegal po pracy do kafejki :ico_puknij: jeszcze nie bylismy wtedy w uni a pawel byl na poczatku nie legalnie :ico_wstydzioch: wiec nie mogl przyjezdzac czesto,ale na nastepne wakacj mial juz papiery i mogl normalnie przyjechac ,zreszta juz wtedy ido uni weszlismy,no i jak przyjechal to juz caly ten czas czyli miesiac sie nie rozstawalismy,juz wiedzielismy ze bedziemy razem ,ustalilismy ze koncze ten ostatni rok stodiow i przyjezdzam do niego.pawel wyjechal na poczatku sierpnia,ale ja mialam praktyki w szkole do odrobienia wiec jak juz odrobilam to koniec wrzesnia pojechalam do niego na 2 tygodnie potem on przyjechal przed swietami bozego narodzenia na 1.5 miesiaca i znow na wielkanoc i na wakacje po ktorych juz pojechalismy razem do londynu ,jak przyjechalismy na boze narodzenie zamowilismy sale i zaczelismy organizowac weselicho,a zareczyny byly dopiero w walentynki ja juz termin slubu ustalony :ico_haha_01: ślub wzielismy 2 wrzesnia 2006 wiec ponad 2 lata temu

[ Dodano: 2008-10-17, 14:09 ]
wesele zorganizowalismy i sfinansowalismy sobie sami,rodzice sie dolozyli po 5 tys wesele sie nam nie zwrocilo ale bylo takie jakie chcielismy duze na 160 osob i zabawa byla świetna zespol gral prawie do 7 nad ranem
wiekszośc gosci byla bardzo zadowolona chocia napewno znalezli sie i tacy dla ktorych wszystko bylo zle ale ja mam to gdzies hihi :-D

[ Dodano: 2008-10-17, 14:11 ]
ale sie napisalam uffffff

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość