Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 lut 2008, 21:27

Cos to nasze forum dziala zle!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Na okraglo nie udaje mi sie tu wchodzic! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
Violu, super zdjecia :ico_brawa_01: A malutka fajnie ci siedzi, moja to by od razu chciala poduche zjesc :-D i by na plasko lezala, albo na boczku, bo ona to wszystko chce ciamkac! :-D
Ula, jesli juz tak koniecznie chcesz zabki myc, to raczej gumowa, chyba, ze dzidzius grzeczniutki i nie taki ogryzacz jak moja, to wtedy i normalna, a mozna gazikiem w kapieli! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

26 lut 2008, 23:40

hejka,
odzwyczajania dzień pierwszy........ Po obiadku Natala chce cyca, jest godzina 14.30, zabawiam ją wkładam do chodzika i zaczynam sprzątać....... Udało mi się odwlec ciamkanie do 16.30, uffffffff mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej......
Dziewczyny czy już wozicie swoje maluchy w spacerówkach czy wciąż w gondolkach??? Ja się przymierzam do wyjścia ze spacerówką ale jakoś z dnia na dzień to odkładam..... Tłumaczę to sobie że jeszcze chłodnawo, że pogoda nie bardzo........ Więc co mi radzicie? Przekładać Natalę?
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla ELIZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 lut 2008, 23:45

abegano pisze:Dziewczyny czy już wozicie swoje maluchy w spacerówkach czy wciąż w gondolkach??? Ja się przymierzam do wyjścia ze spacerówką ale jakoś z dnia na dzień to odkładam..... Tłumaczę to sobie że jeszcze chłodnawo, że pogoda nie bardzo........ Więc co mi radzicie? Przekładać Natalę?


Abegano my już od dłuższego czasu jezdzimy w spaceróweczce... jest dużo wygodniej...no i Milenie zdecydowanie sie podoba...bo w gondolce juz nie chciała leżeć...tylko świat oglądać :-D

abegano pisze:odzwyczajania dzień pierwszy........ Po obiadku Natala chce cyca, jest godzina 14.30, zabawiam ją wkładam do chodzika i zaczynam sprzątać....... Udało mi się odwlec ciamkanie do 16.30, uffffffff mam nadzieję że z dnia na dzień będzie lepiej......


trzymam mocno kciuki!!!!

[ Dodano: 2008-02-26, 22:48 ]
Anulaf pisze:Ula, jesli juz tak koniecznie chcesz zabki myc, to raczej gumowa, chyba, ze dzidzius grzeczniutki i nie taki ogryzacz jak moja, to wtedy i normalna, a mozna gazikiem w kapieli!


Ula
- Ania ma rację, ja też tak uważam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-02-26, 23:09 ]
Wysłałam dzis sms-a do Basik...ale nie odpisała... :ico_placzek: dzwoniłam, ale miała wyłaczony telefon :ico_placzek: czy któraś z Was ma z nia kontakt? ojojoj juz dawno jej u nas nie było... :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

27 lut 2008, 00:37

Dobry wieczór...pamietacie mnie?

Violu, dziękuję za sms-a, za pamięć w ogóle... Zmieniłam nr telefonu... Wstyd mi za moją niekonsekwencję :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale naprawdę, pamiętam o Was i często wspominam :-) Choć nie wiem czy uda mi się wkręcić na nowo, zakładam, ze nic nie będę obiecywała :ico_oczko: :ico_oczko:

U nas dobrze - raczej... Jaś ma ząbka, jest ogromnym śmieszkiem, to bardzo pogodne dziecko... Rozwija się dobrze, choć jeszcze nie siedzi :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: Teraz borykamy się z uporczywym katarem, nocki nieciekawe... No i alergia... ale to moze już pamiętacie.

Wasze pociechy cudne, śliczniutkie, bez wyjątku... Niestety, nie nadrobię...

Ale wkleję Jasia, zebyście wiedziały, o kim piszę:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nowy nabytek :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeju, chyba przesadziłam... Odezwę sie jutro, dziś juz padam... Buziole...

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 lut 2008, 00:55

[size=150]Basiu !!!!! Witaj!!!!! kochana pisz częściej co u Was...
Jas jest po prostu cudny.....jaki radosny chłopczyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Zdjęcia super!!!! i te minki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: śliczny kawaler!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dużo zdrówka...

[/size]


teraz i ja padam...do jutra pa :ico_spanko:

[ Dodano: 2008-02-27, 10:31 ]
dziś pierwsza sie witam :ico_haha_01:

a gdzie reszta lipcóweczek???? jeszcze spicie?

Milena właśnie zalicza drzemke, a ja zapraszam na kawusię z mleczkiem lub dobrą herbatkę :ico_kawa:

dziś u nas wietrznie...w nocy padało...teraz po mału sie wypogadza, ale chyba nie wyjdziemy dzis na spacerek....

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 lut 2008, 12:20

no witam z rana, u nas dzis piekne słoneczko wiec maluszke juz na balkonkiu :-D

Violu mi tez sie wydaje ze ta szczoteczke to by moj maluszek chyba pozarł i zabeczkó by raczej nie było czym, umyc :-D

Abegano trzymam kciuki zeby sie udało z tym cycolkiem :-D
a my juz tez na spacerówke sie przezucilismy, bo maluszke na spacerkach jzu nie chce lezec i wygodniej mu sie siedzi i zwiedza w spacerówce :-D
w gondoli jedeynie spi sobie na balkoniku :-D

Basik super ze o nas nie zapomniałaś i nas odwiedziłaś
a foteczki rewelacja, rosna w zastraszajacym tempie :-D
i trzymam kciuki zeby ci sie jedank udało tu do nas czesciej wpadac :-D
nie wiem czy doczytałąs ale planujemy juz termin naszwego spotkania, moze bys sie wpisała który termin ci najbardziej odpowiada

SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA
10-11 maj- ULA_TOMEK; BARBAPUPPA
24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA; BARBAPUPPA

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

27 lut 2008, 12:24

pisalam przez 3 dni ale mi zzarlo albo mnie wyrzucalo :ico_zly: a Grzes okazalo sie ze ma ostre obustronne zapalenie pluc trwajace od kilku tygodni i dopiero 7 lekarz to stwierdzil!!!!!!!!!!!!!!Wiec leczymy sie w domu z jego pomoca i juz widac postepy maly moze swobodnie oddychac i przesypia prawie tyle co dawniej
Teraz juz troche nmie przeszlo ale mialam mord w oczach bo tydzien temu wyszlismy przeciez ze szpitala i co do licha robili lekarze o przepraszam to byli psełdo lekarze za co my placimy ubezpieczenie!!!!!!!!?????????????

[ Dodano: 2008-02-27, 11:26 ]
ULA_TOMEK pisze:SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA

ja tez sie pisze tylko gdzie?

[?
Ostatnio zmieniony 27 lut 2008, 12:52 przez moniw, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

27 lut 2008, 12:27

oj Monisiu :ico_olaboga: straszne to co piszesz :ico_noniewiem: dobrze ze juz idzie ku lepszemu i w koncu sie udało ustalic co maluszkowi dolega, a z tymi lekarza to szkoda gadac :ico_olaboga:
życzymy duzo zdrówka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-02-27, 11:30 ]
Monisiu czyli pasuje ci pierwszy termin?????
a najprawdopodbniej w krakowei bo tam narazie jest najwiecej głosów
ale mysle ze jak juz ustalimy termin to sie dogadamy co do miasta

SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA; MONIW
10-11 maj- ULA_TOMEK; BARBAPUPPA
24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA; BARBAPUPPA

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

27 lut 2008, 12:30

Monika ...wyobrażam sobie co przeszliscie...a swoją drogą to się w głowie nie mieści jaka ta nasza słuzba zdrowia :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_olaboga:
dużo zdrówka dla Grzesia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

27 lut 2008, 12:36

ULA_TOMEK pisze:SPOTKANIE LIPCÓWECZEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA

ja tez sie pisze tylko gdzie?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość