Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 maja 2011, 21:26

aniawlkp gratuluję!!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

12 maja 2011, 18:07

aniawlkp gratuluję!!
dziękuję :-)

co tu taka cisza? co u was słychać?

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

15 maja 2011, 10:32

Hej hej

Aniu moje wielkie GRATULACJE ŚLICZNEJ CÓRECZKI :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: JEST NAPRAWDĘ UROCZA

Dawno mnie nie było ale faktycznie pustki straszne.Aniu powiedz cos więcej, jak poród i ogólnie jak mąż i Hania no i przede wszystkim jak ty się czujesz??????

kilolek ajk tak Michaś?? wyzdrowiał???

U mnie chłopaki tez z katarami bo lody zjedli :ico_sorki: mam nadzieję że nic z tego nie wyniknie :ico_sorki:

Nas długo nie było bo byliśmy u mojej babci. Spotkała nas wielka tragedia tuż przed swiętami bo zmarła moja mama :ico_placzek: nadal żyję jakby w innym świecie, na rfazie nie dopuszczam do siebie tej mysli ale jest cieżko. Do tego zbliża się sesja a ja nie wiem jak mam się zabrac do nauki i pisania pracy magisterskiej :ico_olaboga: no ale podobno czas leczy rany więc czekam aż przestanę czuć wielką dziurę w klatce piersiowej :ico_sorki: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

15 maja 2011, 20:21

Evik.kp, tak bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

U mnie też sesja dużymi krokami się zbliża. Materiału ogromna ilość, gorzej z czasem na przyswojenie materiału :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Jankowi już prawie wszystkie strupki odpadły, a Adaś jeszcze nie zachorował. Podobno okres inkubacji ospy to 1-3 tygodnie. A za 3 dni minie trzy tygodnie jak Jaś zachorował.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 maja 2011, 22:34

Evik.kp bardzo mi przykro :ico_pocieszyciel:

Michas niby zdrowy ale ma straszne problemy z brzuszkiem. Robi kupę raz na tydzień z wielkim bólem i placzem. Wczoraj nawet krewka szła z kupką. A kupa jest wielka twardą jak modelina kulą

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 maja 2011, 09:28

hej

dziękuję za gratulacje :ico_sorki:
Hanię jeszcze kaszel męczy to siedzi w domku ale w środę chyba pójdzie do pkola :ico_noniewiem:
w ogóle to się nie dostała do pkola :ico_sorki: no ale trudno,i tak z Milenką będę w domu siedzieć,chociaż zawsze to lżej jak sama bym z małą w domku była :ico_sorki: ale siostra A ma patrzeć jak się miejsce zwolni i wtedy ją wcisnąć :ico_oczko:

Evik.kp przykro mi z powodu śmierci mamy [*] :ico_pocieszyciel:
jak poród
lżejszy i szybszy od pierwszego :ico_oczko: a opis jest tutaj:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... &start=840
ogólnie jak mąż i Hania no i przede wszystkim jak ty się czujesz??????
mąż i Hania zadowoleni :-D ja czuję się dobrze choć niewyspana jestem i przez to robię się już nerwowa co dobija się często na Hani :ico_wstydzioch: :ico_placzek: zazdrosna nie jest ale pieszczot wymaga,chce na ręce albo tuli się ciągle i mówi że nas i Milenkę kocha,miłe to ale uciążliwe się robi bo buzia jej się nie zamyka :ico_olaboga: ciągle coś gada i coś chce :ico_sorki: mam nadzieję,że jej to minie niedługo :ico_noniewiem:

Agnieś81 może Adaś nie zachoruje :ico_sorki:
Michas niby zdrowy ale ma straszne problemy z brzuszkiem. Robi kupę raz na tydzień z wielkim bólem i placzem. Wczoraj nawet krewka szła z kupką. A kupa jest wielka twardą jak modelina kulą
_________________
ojeju biedaczek :ico_sorki: może zmień mu dietkę i podawaj więcej picia i błonnika?

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 maja 2011, 20:55

aniawklp diete ma zmienioną, ściśle wg wskazań lekarza tylko,z e on bardzo malo je i nie bardzo ma czym kupać ale najgorsze, ze on pić nic nie chce dlatgeo kupy takie twarde. Dziś przez cąły dzięn wypil 50ml. Całego z mlekiem, zupą, owocami wszystiego dzić bylo 500ml. Dostaje leki ale one zbieraja wode wypita do kupy jak on nie wypije to nie maja co zbierać. Powinien dziiennie wypijać wszystkiego min, 1300 ml i nie ma na niego siły. A jak czuje, ze kupa niedaleko to sie biedny tak boi, ze potrafi jeszcze 2 dni dukę zaciskac nawet przez sen.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 maja 2011, 08:45

kilolek to faktycznie trudno coś poradzić skoro dietę ma ułożoną przez lekarza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: ciężka sprawa. U mnie pomaga jabłuszko czy activia albo maślanka.

Aniu no to widze że poród niezbyt trudny i bardzo się cieszę :ico_brawa_01: i jeszcze raz gratuluję. Byle teraz nie chorowały i wszystko się układało :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

17 maja 2011, 11:54

kilolek u nas ratunkiem na picie były soki czy kompoty jabłkowe to akurat lubiła bardzo i piła no i herbatki owocowe,wody nie ruszyła,ale aż dziwne,że Michaś nie chce pić :ico_sorki:
Byle teraz nie chorowały i wszystko się układało :ico_sorki: :ico_brawa_01:
dzięki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

17 maja 2011, 13:08

kilolek, a jak tam twoja dieta?? bo ja niestety zaprzestałam i choć waga mi sie utrzymuje to i tak nie jestem zadowolona. Brak we mnie motywacji do działania :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość