agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

16 mar 2011, 11:37

A Twoje dziewczynki duze :ico_szoking:
mi sie tez wydaje, ze jak na wage urodzeniowa 2kg to w wieku 4 lat majac 17kg to wogole na wczesniaki nie wygladaja, no i juz ponad 100cm maja, bo 102,5 mialy na bilansie w grudniu, a teraz juz marzec mamy
to sporo nadrobily.Moj mial 4 kilo przy urodzeniu a teraz ma 14.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:37

Fintifluszka, mnie tez najbardziej wieczorem skurcze mecza i jakas wypompowana sie czuje...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:37

Fintifluszka a Ty masz 37 tygodni skonczone na suwaczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje!!! :ico_prezent:

[ Dodano: 2011-03-16, 10:39 ]
Moj mial 4 kilo przy urodzeniu
ale duzy chlopak !!! :ico_brawa_01: a porod byl ciezki?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

16 mar 2011, 11:39

NowaSejana super,że dziewczynki tak urosły pięknie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja 3 miesiące młodsza i ma 16kg i 106cm wzrostu :-D Modelka nam chyba rośnie :ico_oczko:

Ja też muszę zajrzeć do tej mojej torby i posprawdzać co brakuje,bo nawet nie wiem :ico_wstydzioch: Ostatnio na szybko wszystko wpakowałam i zostawiłam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:40

Moj mial 4 kilo przy urodzeniu a teraz ma 14.
to jak bedzie mial 4 lata to tez spokojnie moze miec z 17kg
A my wogole na razie nie mamy lozeczka...synus bedzie spal w moses basket (kolyska) na samym poczatku a jak sie juz urodzi to ciotka powiedziala ze na prezent nam kupia lozeczko z jakims superasnym materacem!!! a jej akurta mozna wierzyc :ico_brawa_01:
no to :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za super ciotke

my kolyski nie kupujemy, mi sie wydaje, ze to zbedny wydatek, bo tylko na chwile, a lozeczko i tak trzeba kupic... chyba, ze ktos by mi podarowal to pewnie bym wziela... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no i juz wiem, ze chodzika tez napewno nie kupimy, male tez nie mialy i chodzic sie nauczyly... juz rodzinie P. powiedzialam, zeby mi nikt chodzika do domu nie znosil :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-03-16, 10:41 ]
Ja też muszę zajrzeć do tej mojej torby i posprawdzać co brakuje,bo nawet nie wiem :ico_wstydzioch: Ostatnio na szybko wszystko wpakowałam i zostawiłam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
to tak jak ja... a jakby sie zaczelo to panikowac bede, bo nie wszystko gotowe hehe
do weekendu musze byc spakowana :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:43

To po Sejany dziewczynkach widac ze to wcale nie takie straszne wyskoczyc ciut wczesniej od mamusi z brzucha :ico_oczko:
Aniaaaa Ty z mezem jestes tez wysoka???? to i Karolinka pewnie na spora panne wyrosnie... :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:46

To po Sejany dziewczynkach widac ze to wcale nie takie straszne wyskoczyc ciut wczesniej od mamusi z brzucha :ico_oczko:
Dominika miala 45cm i 2060g, a Paulina 47cm i 1950g
przez pierwsze 2, czy 3 dni w inkubatorkach lezaly

a teraz juz niczym sie nie roznia od rowiesnikow... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:47

my kolyski nie kupujemy
tez bym nie kupila ale dostalismy od cioptki po Jerku a lozeczka nam swojego nie oddadza bo jerek jesczze w nim spi wiec wydumali ze nam na prezent kupia :ico_brawa_01:
Zreszta mi cala rodzinka bardzo teraz pomogla... mama zaplacila za wiekszosc remontu tego nowego domu i przyslala jeszcze kase na w cale ni etani wozek dla wnusia...wujo robi remont wybieral materilay projektowal i sam placi ludziom...a ciotka oddala nam wszystko co miala po Jerku...wiec jest super :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bardzo jestem wdzieczna!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2011, 11:48

Zreszta mi cala rodzinka bardzo teraz pomogla... mama zaplacila za wiekszosc remontu tego nowego domu i przyslala jeszcze kase na w cale ni etani wozek dla wnusia...wujo robi remont wybieral materilay projektowal i sam placi ludziom...a ciotka oddala nam wszystko co miala po Jerku...wiec jest super :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bardzo jestem wdzieczna!!!
to tylko pozazdroscic takiej rodziny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo jakbyscie mieli wszystko sami kupic, zaplacic za remonty itd. to chyba byloby ciezko :ico_olaboga:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

16 mar 2011, 11:49

a teraz juz niczym sie nie roznia od rowiesnikow..
no i super ze takie bystrzaczki te Twoje dziewczynki bo napewno sie troszke niepokoilas na poczatku jak to bedzie...
A ja z drugiej strony bylam wyciagnieta z brzucha mamy w 42 tygodniu a i tak tylko 2700 wazylam :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-03-16, 10:54 ]
Bysmy kupili mniejszy domek w giorszej dzielnicy mysle i wtedy by nam starczylo...a tak dzieki rodzince to mamy akuratny domek w bardzo rodzinnej i zielonej okolicy a tak nam wszyscy pomagaja bo mama i ciotka chcialy zebym koniecznie gdzies blizej ciotki mieszkala(i rzeczywiscie jestesmy jakies 10min drogi samochodem) :ico_oczko: a wujo pomaga...bo on z moim tata sp. tuz przed smiercia zyl tak sobie i chyba ma takie poczucie ze musi mu jakos wynagrodzic-zreszta ja wuja strasznie lubie bo to fajny facet i w sumie jedyny z rodziny ojca mi zostal -bo i dzidkowie i tata nie zyja ponad 6 lat juz!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość