szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

06 wrz 2011, 14:23

A i zapomniałam sobie :ico_tort: :ico_tort: za 36 tygodni skończone :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
stawiam :ico_tort: za miejmy nadzieję już ostatni tydzień:)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kochane ja myślałam że jak wrócę z długiego weekendu to już ze 2 z was będą tulić a tutaj żadna sie nie garnie . Moze inia cos da znać ze u niej ruszyło jednak.

Moja Olcia właśnie zasypia koło mnie . Ja chyba tez sie chwilkę kimnę z nią.
Przyjechała ta rodzina z Anglii co mam byc chrzestną , była już u mnie z dzieciaczkami i ta malutka co ma 6 tyg jest taka mała, a urodziła sie ważyła 4020g i prawie 60 cm dluga a mnie i tak wydaje sie kruszynka, ja nie wiem jak zajmę sie swoim maluszkiem,zapomniałam jakie to maleństwo jest .
I dowiedziałam sie że w grudniu już beda na stałe w PL mieszkać a mieli tam byc jeszcze ze 2-3 lata, dla mnie fajnie bo ja bardzo sie z nimi lubie no prócz tego kupowania na chrzest , i mieszkają za siatka dosłownie wiec nie będę sama chodzić na spacery z Lilcia.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

06 wrz 2011, 14:27

I dowiedziałam sie że w grudniu już beda na stałe w PL mieszkać a mieli tam byc jeszcze ze 2-3 lata, dla mnie fajnie bo ja bardzo sie z nimi lubie no prócz tego kupowania na chrzest , i mieszkają za siatka dosłownie wiec nie będę sama chodzić na spacery z Lilcia.
no to fajnie :ico_oczko:

[ Dodano: 06-09-2011, 14:31 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 48#5569148 wystawiłam zimowe ubranka po Majce

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 14:32

szkieletorek, dzieki za gratki. Fajnie że bedziesz miała z kim spacerować.

Ja już obiadek mam gotowy. po południu musze jechac po jakąś maść do mojej reki żeby opuchlizna mi zeszła.

U mojego M. w firmie debile wymyśleli szkolenie 3 dniowe w kolobrzegu od 16-19 wrzesnia nie wiem czym M. pojedzie czy nie bo rzekomo jest obowiazkowe. Nie dość że to 2 tyg. przed terminem mojego porodu to jeszcze 750km w jedną stronę musi przejechać. Jakoś mi sie ten jego wyjazd nie widzi. :ico_zly:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2011, 14:44

izabelllla123, kurde niech pogada, że nie może jechac i już, przeciez to nie wymysł, a jak będą naciskać to na L4 niech idzie i ma ich w nosie

inia no bo nas przegonisz kurde, może rzeczywiscie sie coś zaczyna u Ciebie, mam nadzieję i że dasz niebawem znaka co i jak.

U nas cisza, bóle jakie były takie sa nie ma większych ani mniejszych:(

Byłam u sąsiadów dziś i małego wziełam w końcu na ręce, ale śmiesznie taka mała istotka i Elizka od razu do nas i Olivera głaskała, smoka podawała, nóżkę jemu masowała, jejuś ale fajnie, już nie mogę się doczekać serio serio:)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

06 wrz 2011, 14:55

[quote="izabelllla123"mi się najciężej chyba śpi[/quote]

o tym to juz nie wspomne, bo nie wiem kiedy ostatnio dobrze spalam, noc to dla mnie koszmar, identycznie bylo w ciazy z Erysiem

marcz :ico_brawa_01: za ostatni tydzien :ico_brawa_01:
izabella za 36 tydzien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mojego M. w firmie debile wymyśleli szkolenie 3 dniowe w kolobrzegu od 16-19 wrzesnia
no powiem Ci, ze tez bym miala pietra, lepiej dmuchac na zimno

Inia nie daje znaku, moze u niej cos sie ruszylo, macie do niej numer moze????

A ja ledwo siedze, spac mi sie chce, ze szok, zaraz ide jesc robic, a tak mi sie chce, ze lepiej nie mowic :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2011, 15:00

a ja bym włąśnie coś porobiła by nie spać ale nie wiem co, i chyba pójde ciasto jakieś upichcę choć kurde mała śpi i nie chcę machać mikserem.

Ze spaniem nie najgorzej u mnie, fakt, ze jak się przewracam to już boli brzuch od przerzucania z boku na bok, ale małe śpi większosć nocy, ze czasem jak sie budze to wstaję szybko i macham brzuchem by kopnęło heh, ale lepiej śpi mi się w dzień jak w noc

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 15:01

kurde niech pogada, że nie może jechac i już, przeciez to nie wymysł, a jak będą naciskać to na L4 niech idzie i ma ich w nosie
musze z nim powaznie pogadać. A w firmie mu powiedzieli ze skoro mam wizytę 14 września i gin stwierdzi że jest ok to nie zacznę w 2 dni rodzić. Jakbym tam pojechala i chwyciła tych dziadów to bym wyzabijala po kolei.

Jak nie to ja zadzwonie do firmy i powiem żeby sobie jaj nie robili i że M. zostaje w domu.
U nas cisza, bóle jakie były takie sa nie ma większych ani mniejszych:(
coś ten wrzesień ruszyć nie może.
Byłam u sąsiadów dziś i małego wziełam w końcu na ręce, ale śmiesznie taka mała istotka i Elizka od razu do nas i Olivera głaskała, smoka podawała, nóżkę jemu masowała, jejuś ale fajnie, już nie mogę się doczekać serio serio:)
jak fajnie, kurcze ja swojego dzidziusia to chyba cały czas będę całowala, glaskala, dotykala i nie oddam nikomu. :-D

jak sobie myślę że będe mamą to ryczeć mi się chce ze szczęścia. Nie wiem jak można nie chciec mieć dzieci.

[ Dodano: 06-09-2011, 15:03 ]
za 36 tydzien
dziekuję bardzo
no powiem Ci, ze tez bym miala pietra, lepiej dmuchac na zimno
no ja właśnie mam boje sie że zostane sama, rodzice kawałek ode mnie mieszkają. zresztą mam problemy w nocy wstac na siku, nawet glupie majtki czy buty sznurowane ubrać.

A nie chce zacząć rodzić i wzywac taksówkę żeby mnie zabrała do szpitala :ico_placzek:

[ Dodano: 06-09-2011, 15:04 ]
ja nie mam niestety numeru do Inia

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

06 wrz 2011, 15:10

jak fajnie, kurcze ja swojego dzidziusia to chyba cały czas będę całowala, glaskala, dotykala i nie oddam nikomu.
hihihi zobaczymy kiedy powiesz że masz cheć na chwilę dla siebie hahahaha, zobaczysz że są takie dni kiedy chce sie te nasze szkraby sprzedać komus by tylko móc odetchnać chwilkę:) Ja z racji że takich możliwości nie mam, to bywają dni, że chciałabym by ktoś choc na troszkę wziąl Elizkę bym mogła odsapnąć.

oj ja też nie mam nr do Inia
musze z nim powaznie pogadać. A w firmie mu powiedzieli ze skoro mam wizytę 14 września i gin stwierdzi że jest ok to nie zacznę w 2 dni rodzić.
wiesz co wydrukuj moze opis zbliżającego się porodu, daty porodu itp, zeby wiedzieli, że wizyta to jedno a poród to drugie, dziś możesz nie rodzić ale jutro mogą złapać cię bóle, tego się niestetynie zaplanuje - i data porodu zawsze towarzyszy słowu przyblizona, bądź prawdopodobna a nie że pewna że w ten nie inny dzień. Chyba sami faceci w tej firmie albo baby bez dzieci hahahaah

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

06 wrz 2011, 15:14

Chyba sami faceci w tej firmie albo baby bez dzieci hahahaah
większość samych starych małp siedzi w tych biurach. Powiedziałam już że jeśli pojedzie to jak wroci to go zabiję, nawet jesli nie będe w stanie chodzić. :ico_zly:

W tej firmie jakies debile chyba pracują, jak mam termin na 4 października to wg nich tak powinnam rodzić, szkoda że jeszcze godziny mi nie ustalili, bo może poszedłby w dniu planowanego porodu do pracy i przyszedł na konkretna godzinę i mnie zawiózł. :ico_zly:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

06 wrz 2011, 15:15

Dziewczyny ja mam numer:D
Zaraz napiszę do niej może da znać:)

[ Dodano: 06-09-2011, 15:27 ]
No inia nie odpisuje... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość