moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

25 maja 2012, 22:28

Bo mnie chwilami jakby igłą żgano po szyjce macicy
a wiesz że i ja czasami coś takiego mam :ico_szoking:
a przed ciążą też tak miałyście?
Pytam bo ja tak właśnie czasami mam, tyle że ja mam spiralę założoną i pytałam mojego gina czy to od niej, ale on powiedział że nie. Bo zastanawiałam się czy jakoś się nie przesunęła czy coś.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

25 maja 2012, 22:49

a przed ciążą też tak miałyście?
nie nigdy tak nie miałam.

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 maja 2012, 08:51

witam, stawiam za skonczony 30tc :ico_tort:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 maja 2012, 09:31

Mamusia28, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marysia już naprawdę duża dziewczynka :ico_brawa_01:
a ja zamieniam się w niedzwiedzia w zimie. padłam wczoraj na wyro po 20tej, ok 21 już chrapałam.
w nocy tysiąc pobudek- w tym jedna o 4tej jak smyk wstał z zatkanym nosem :ico_olaboga: od 6tej zapodał sobie bajki a ja prawie do 8.30 kimałam :ico_szoking:
myslicie że tryskam energią? wcale a wcale, dalej bym spała :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Gosia prezenciki super, szczególnie ten zestaw nuka mnie urzekł :ico_brawa_01: leżaczek przy smyku by mi sie nie sprawdził bo jr lubił być po szyje w wodzie- kładłam na spód wanny tetre i na to małego także tylko główke sie trzymało jedną ręką a druga ręką myło. choć na początku m. trzymał bo młody bał się kąpieli i piszczał jak opętany. na szczęście gdzies po tygodniu pokochał wode :ico_sorki:

w ogóle kochane moje wszystkiego naj naj naj z okazji naszego święta :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

dostałam od jr laurke i dużą pake rafaello to jest sie czym podtuczyć :ico_haha_01:

powiem wam że już się chyba ważyć przestanę bo wody nabieram i potrafię kg w dzien przytyć :ico_szoking: myślę że tak14 kg mam na plusie ale dziś np. 15 ale palce u rak i nóg jak serdelki :ico_szoking:

Gośka Ty tam czaruj konkretniej bo u mnie zero objawów :ico_haha_01:

[ Dodano: 26-05-2012, 09:34 ]
a przed ciążą też tak miałyście?
chyba nie miałam a w ciąży miewam

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

26 maja 2012, 09:38

Marta26 Dzien sie dopiero zaczal:) i zebys nie wykrakała sobie:) Mnie mecza biegunki, od kilku dni stan podgoraczkowy i cisnienie dziwnie niskie jak przy fenoterolu. Pochwale sie ze pokoj i kuchnia juz gotowe zostala lazienka i meble umyc w duzym i malym pokoju i mozna sie wprowadzac. wkurzylam sie bo zamowilam zestaw do lazienki na mydlo, paste i itp zaplacilam a kobieta pisze ze wycofuje aukcje bo nie ma juz tych kompletow grrr dzisiaj miala zwrot kasy zrobic.
A tak wogole to samych usmiechów i zdrowka z okacji Dnia Mamy:) ps. fatalnie pisze sie jedna reka:)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

26 maja 2012, 09:46

Dzien sie dopiero zaczal:) i zebys nie wykrakała sobie:)
ale ja bym nie płakała :ico_oczko: od wczoraj bardzo zle sie czuje i chyba dobrze by było sie rozdwajać. ale ja już sie widze 13 czerwca na wizycie u gina. chyba że mi naprawdę Gosia zaczaruje :-D :ico_sorki:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

26 maja 2012, 11:37

Gosia, cudowny Twój Tomuś - takie malenstwo słodziutkie! :-D

Mamusia, :ico_brawa_01: już coraz bliżej, wytrzymaj Kochana jeszcze troszkę!

Marta, może cosik Cię nie daj Boże rozkłada i dlatego osłabiona jesteś? :ico_noniewiem: W każdym razie życzę lepszego samopoczucia!

No i wszystkiego najlepszego dla Ws Kobitki z okazji Dnia Mamy!!! :ico_buziaczki_big:

A ja bym chciała tak się poprzytulać

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

26 maja 2012, 11:43

Witam z :ico_kawa:

mamusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny tydzien i za prawie skonczony remont :ico_oczko:

Marta26, zazdroszcze spania mnie meczy bezsennosc :ico_spanko:

Gosiu napisz mi prosze gdzie mozna dostac taka podpurke do kapieli bardzo mi odpowiada

Ja wczoraj zwijalam sie z bolu krzyza dopiero gdy wzielam nospe to po godzinie przeszlo :ico_sorki: tez mam rozwolnienie dzis juz nie boli no moze pobolewa ale za to wzielo mnie na porzadki jeszcze zostala tylko kuchnia i zrobienie obiadku :ico_oczko:

No i oczywiscie stawiam
Obrazek

za ciaze donoszona i za dzien matki dla wszystkich mam i przyszlych tez

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

26 maja 2012, 22:19

Witam i ja na koniec dnia:)

Wszystkiego najlepszego mamuśki :ico_tort:

Marta, Aniula jesteście jeszcze w dwupaku? Bo od wpisów porannych Was tu nie widać :ico_nienie: Pewnie świętujecie :ico_oczko:

Marta
miałaś dzień (a raczej noc) lenia a dla mnie dzisiejszy dzionek był bardzo zalatany :-) Wstałam przed 6 i pojechałam zrobić porządki na grobach i na zakupy. Jak wróciłam przed 9 to mąż z Jolką dopiero wstawali :ico_szoking:
Później zrobiłam desery truskawkowe i obiadek (rybka,ziemniaki, szparagi i szpinak), sprzątanie, pranie, prasowanie i jak już nie mogłam na krzyże to wreszcie usiadłam z mrożoną kawką z lodami i mąż zrobił grilla na kolacyjkę:)

Jutro idziemy na komunię a moje biedne dziecko ma takiego kapcia pod nosem od kataru że szok :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

27 maja 2012, 07:48

melduję sie :ico_ciezarowka:
ja dziś muszę m. na grila namówić. a co, najem sie póki Agatka w brzuszku :ico_haha_01:

[ Dodano: 27-05-2012, 07:49 ]
Qanchita, udanej imprezki, pojesz pyszności :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość