Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 paź 2007, 10:08

Hejo!

Wojtuś śpi na polku więc czym, prędzej korzystam z chwilki i siadam na TT!

mamaJulci Ja jestem rocznik 86 ale tylko temu, że ze stycznia ! Witaj młodziutka mamo wśród nas!

:ico_tort: :ico_brawa_01: :-D Wszytskiego najlepszego na te 8 miesięcy dla Milenki :ico_tort: :ico_brawa_01: :-D

Dorotko Oj nawet nie wiesz jakiego to trudne nie nosić Wojtusia skoro ciągle się go nosiło. Ciężko tak mi z myślą, że teraz kiedy brzusio będzie rósł będę mniej mogła go tarmosić, ja tak to lubię ... na razie sobie jeszcze go nosze ale później musze przestać!

sesila Ja też złośnica jestem :ico_wstydzioch: Mam nadzieje, że mały nie będzie takim uparciuchem jak jego mama!

kelly Jacie ale pięknie tam! Śliczne fotki! No a brzusio rewelacyjny!

Kajunia Jestem za wklejeniem brzuszków! Teraz wkleję Wojtusiowe mieszkanko a jak kolejny brzuś podrośnie to tez będę się nim chwaliła !

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Przesadziłam ..ale ja tak lubię te zdjęcia...!

hekkate Bardzo ładne zdjęcia!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

10 paź 2007, 10:10

hej dziewczyny, wiecie co wczoraj zamiast usiąć do nauki, schowałam ksiażki do szafy i położyłam się spać :-) I wcale nie żałuje bo jestem wyspana, Agatka spała do 9:00 :ico_brawa_01:
Dziś ma dzień kwiczenia i wogóle, w domu głośno dzięki niej hi
katelajdka dziękuje za pocieszenie, dobrze wiedziec że nie tylko ja przeżywam takie handry, już myślałam że jestem jakąs "nienadającą" się na matke - matką....
hekkate rzeczywiscie śliczny ząbek, pewnie lada chwila pojawi sie drugi :ico_brawa_01:
Małgorzatko "skazany na bluesa" jakoś niedawno oglądałam ten film na TVP2...świetny prawda... lubie piosenki Dżemu, nawet kilka razy dokładnie (8) byłam na Przystanku Woodstock, oczywiście nie jestem roockówą ani punkeim ale jak się jeden raz tam jest to potem tak jedziesz żeby sie po prostu pobawić...ach piękne wspomnienia :-)
Do zobaczenia/usłyszenia/poczytania - później

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 10:25

Obrazek

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 paź 2007, 10:45

Kajunia25 Dziękuje! O której urodziła się Twoja Milenka ? Mój Wojtuś urodził się 10 o 10:10 hihihi !

Dorota.M. Ja lubię Dżem i byłam na filmie w kinie" Skazany na bluesa" bo to film biograficzny ale ten filmowy też jest niczego sobie, tyle tylko, że dużo fikcji tam jest! Niestety na koncercie nie byłam ale słyszałam opinie, że jak Rysio zmarł to kapela już nie jest ta sama, mimo wszystko!

No i gdzie te Wasze brzuszki?!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 11:31

MałgośMoja Milka urodziła się o 5.40 rano hihi taki ranny ptaszek z niej!! A u Ciebie same dziesiątki :ico_haha_01: Fajniutko!!
Brzusio wspaniały!!

A oto i ja jeszcze nie rozdwojona:
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 paź 2007, 11:36

Kajunia, Asiam,
Kochane, dziękuje, ale znów głupia źle się wyraziłam,
Nie miałam na myśli Was lutówek, a cały TT, niestety nasz watek jest otwarty i każdy może tu wejść i przeczytać, no to do czego zmierzam
Parę razy mi zwrócono uwagę ze tak pisze, z pomyłkami ,ale przecież nie mogę przed każdym postem wpisywać ze dopiero się uczę polskiego i to sama, no to „doradziły” żeby w ogóle się nie odzywała, niż psuć polski język, wiem ze co mam kogo słuchać, ale jakoś mi zrobiło się smutno i przykro i tak pomyślałam ze i Wam nie chce się mnie czytać, bo nic przecież mądrego nie pisze.
Ale jeżeli Wam to nie przeszkadza, jak niektórym mądralom, to z mila chęcią .


Iwona, Asiam co do spotkania, niestety szkoła już się skończyła, oj, co ja pisze na szczęście się skończyła, no i do Lodzi mam prawie 100km , a D. wyjechał, nie jestem zmotoryzowana, no i nie mam jak dojechać. Ja po urodzeniu to dosłownie kilka razy byłam i to migiem, pozałatwiałam w szkole i z powrotem , ale Iwona, mam Twój numer jak coś.

Wszystkiego najlepszego dla Milenki i Wojtusia :ico_tort:

Kajunia, bardzo ładną kobietką jesteś, ja teraz dopiero widzę Cię, no jeszcze te piękne ze ślubu.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 paź 2007, 11:48

lulu
Bardzo miło że jesteś, a jednak ktoś ci coś przykrego napisał, jak wywnioskowałam, dobrze że nie na Lutóweczkach.

lulu81 pisze:no to „doradziły” żeby w ogóle się nie odzywała

Ciekawe które to takie mądre :wpale: Podłość ludzka nie zna granic, dosłownie!! Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą??

lulu81 pisze:bo nic przecież mądrego nie pisze.

Nie pozwalam Ci nawet tak myśleć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

I pisz z nami jak najczęściej, w dzień czy w nocy o północy hiih i naprawdę nie przejmuj się tymi babsztylami :ico_haha_02: :ico_haha_02:

lulu81 pisze:Kajunia, bardzo ładną kobietką jesteś

:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Czy ja wiem??

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

10 paź 2007, 11:59

witajcie
moj Dominis dzisiaj jest nie do zniesienia :(
taki marudny jest zeszok
na gorzewychodzą mu az dwa zabki
wczoraj szczepienie
i to wszystko tak jakos sie zbiega i on marudzi podwojnie
jeszcze mi nie spal od rana :ico_szoking:
ech.... :ico_olaboga:

Kajunia25 pisze:lulu
Bardzo miło że jesteś, a jednak ktoś ci coś przykrego napisał, jak wywnioskowałam, dobrze że nie na Lutóweczkach.

lulu81 pisze:no to „doradziły” żeby w ogóle się nie odzywała

Ciekawe które to takie mądre :wpale: Podłość ludzka nie zna granic, dosłownie!! Ja nie wiem skąd tacy ludzie się biorą??

lulu81 pisze:bo nic przecież mądrego nie pisze.

Nie pozwalam Ci nawet tak myśleć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

I pisz z nami jak najczęściej, w dzień czy w nocy o północy hiih i naprawdę nie przejmuj się tymi babsztylami :ico_haha_02: :ico_haha_02:


Lulu podpisuje sie pod tym co napisala Kajunia
nie przejmuj sie i pisz z nami jak najwiecej :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[size=109]wszystkiego naj naj naj dla Milenki córeczki Kajuni Wojtusia, synka Małgosi[/size]

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-10-10, 12:01 ]
Kajunia przesliczne fotki brzucholka
to samo tyczy sie brzusia Malgosi
cudne foteczki


[ Dodano: 2007-10-10, 12:02 ]
no i mam chwilke spokoju bo Dominis wlasnie usnał :ico_brawa_01: ufff

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 paź 2007, 12:10


Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

10 paź 2007, 12:13

Lulu Filipek jest sliczny
a foteczki przepiekne!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości